Aktualitky

Seminář Cesta lásky I proběhne 07. - 12. srpna

Seminář Cesta lásky I, jež proběhne 07. - 12.  srpna, vám přináší návod, jak se otevřít duchovní práci a poznat svůj vnitřní potenciál, jak se propojovat se svou duší a svými duchovními průvodci, otevírat své srdce lásce... Srdečně vás zveme.

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Žij a mluv řečí Lásky Poselství Marie Magdaleny PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Pondělí, 04 Červen 2012 22:50
přijala Barbara Bessen, říjen2010

Zdravím tě z celého srdce, milovaná bytosti na planetě Zemi. Vlastně bych tě chtěla pozdravit interdimenzionálně, neboť jsi hvězdným semínkem. Nejsi jen člověkem, jsi všudypřítomný ve všech dimenzích, které utvářejí tvé Bytí. Vážím si tě a miluji tě za to, že tu jsi a dělíš se o své zkušenosti se mnou a s dalšími bytostmi. Většinou si toho však nejsi vědom, protože se cítíš osamělý ve svém Bytí. Nikdo však není sám, nic není osamocené, všichni jsme součástí vyššího Celku.
Celý článek...
 
AA Michael - PŘÍSTUP K VAŠEMU OSOBNÍMU ZDROJI SVĚTLA STVOŘITELE PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 03 Červen 2012 21:37
Poselství Archanděla Michaela, Přijala Ronna Herman , květen 2012,

Milovaní mistři, cestování po starobylých Posvátných Místech této planety je sice velké dobrodružství, které stojí za to, avšak nejmocnější zdroj Podstaty Bílého Ohně Světla Stvořitele je ukrytý ve vašem vlastním Svatém Srdci. Až se postupně přesunete z pokřivené reality třetí a čtvrté dimenze do vyšších úrovní vědomí, vaše lidské aurické pole začne znovu jasně vydávat zářivé, očišťující Světlo. Mnoho z vás je na dobré cestě k dosažení jasu o-Světle-ného Mistra. Když je přítomna Posvátná Láska, vše je v harmonii.
Celý článek...
 
AA Michael - Světelné Rady a vznik multidimenzionální Nové Země PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 31 Květen 2012 21:50
Energie Nové Země, květen 2012
Archanděl Michael prostřednictvím Celia Fenn

Milovaná rodino Světla, v současnosti máme velkou radost z toho, že s vámi můžeme opět hovořit o posunech a změnách, ke kterým dochází na vaší krásné a milované Zemi. Skutečně zažíváte na vaší Zemi mnoho změn, a některé z nich se zdají být problematické a nepohodlné, ale prosíme vás, abyste poznali a oslavili, že všechno se odhaluje podle Božího Plánu pro Novou Zemi.
Celý článek...
 
Máří Magdaléna - Zákon Míru a Brány Země 78-84 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 30 Květen 2012 21:29
Přijala Michelle Manders v Johannesburgu v Jižní Africe 28. června 2010

Já jsem Máří Magdaléna a zdravím vás a vítám ve vaší božské přítomnosti světla a lásky. Vítejte.
Procházíte hlubokou vnitřní proměnou v důsledku energií, které jsme přivedli v nedávné chvíli. V této aktivaci jste představeni energii Zákona Míru a Draka Míru, která je součástí Ruské aktivace a aktivace třetího Posvátného Chrámu Ohně.
Celý článek...
 
Jeshua - Pracovníci světla vstupují do Nové Éry PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 30 Květen 2012 13:55
Jeshua skrze Pamelu Kribbe na rádiu The Awakening Zone, květen 2012

Drazí přátelé, je mi velkým potěšením být tu teď s vámi. Mám z toho takovou radost. Všechny vás znám. Dříve jsme na Zemi sdíleli okamžiky, jako je tento, jednoduše jsme se těšili ze vzájemné přítomnosti. Pociťte to se mnou, ať už jste v této místnosti nebo posloucháte tuto stanici na dálku. V srdcích jsme propojeni. Na této úrovni na času a místě tolik nezáleží. Pojďme společně oslavit naši jednotu.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí361362363364365366367368369370DalšíKonec »

Strana 370 z 379

Vyhledávání