Aktualitky

Seminář Cesta lásky I proběhne 07. - 12. srpna

Seminář Cesta lásky I, jež proběhne 07. - 12.  srpna, vám přináší návod, jak se otevřít duchovní práci a poznat svůj vnitřní potenciál, jak se propojovat se svou duší a svými duchovními průvodci, otevírat své srdce lásce... Srdečně vás zveme.

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Váš anděl vzestupu - Poselství Archanděla Michaela PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 23 Květen 2012 21:51
Přijala Natalie Glasson -  14.05.2012

      S nejhlubší láskou k vám nyní vysílám svou energii, já jsem Archanděl Michael a přicházím s důležitým poselstvím, které vám pomůže ve vašem procesu vzestupu, umožní, aby mohly proběhnout určité přípravy.

      Máte společenství průvodců, kteří s vámi jdou po celou vaši pozemskou existenci a nepřetržitě jsou napojeni na vaši energii a vědomí. V tomto společenství průvodců máte i množství andělských bytostí, které vás vedou a podporují. Každá andělská bytost má kvality Stvořitelovy duše a všechny chtějí a jsou vedeny k tomu podělit se o ně s vámi, abyste je mohli přijmout a ty samé energie zaktivovat ze svého nitra.
Celý článek...
 
Sdílení Břemene Života s Bohem PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 21 Květen 2012 16:19
Zpravodaj Michelle Manders Eloff – 15. května 2012

Drazí přátelé,
Právě jsme prošli významným posunem Superúplňku ve Štíru a za pár hodin začíná retrográdní pohyb Venuše, který nás vezme na jednu z nejhlubších vnitřních cest roku 2012. Nyní jsou v retrográdním pohybu Venuše a Saturn a tvoří spolu mocné spojenectví. Spolupracují, aby se ujistili, že sáhneme opravdu hluboko dovnitř a pronikneme ke kořenům záležitostí udržujících naši falešnou obranu chránící nás před plným prožíváním, pochopením a dosažením sebelásky.
Celý článek...
 
Kryon - Milost Zemi, modlitba vodě PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 21 Květen 2012 16:09
Poselství Kryona přijala Marketa Selinijana dne 14.05.2012

Celý channeling je Kryonem energetizován a během čtení můžete vnímat vibrace magnetické lásky.

Já jsem Kryon a zdravím vás moji milí přátelé. Zdravím vás nesmírnou láskou, kterou ke každému z vás i celé planetě cítím. Kterou cítím, když k vám mohu promlouvat, i když jsem vzdálen. Zdravím vás v celé kráse vašeho bytí.
Celý článek...
 
Arkturiáni – Vynesenie na Svetlo - Január 2012 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 20 Květen 2012 20:53
Posolstvo prijala Suzan Caroll

Boli ste v poslednej dobe unavení? Máte stále pocit, že bez ohľadu na to, ako dlho spíte potrebujete spať dlhšie? Takto to teraz cítia mnohí z nás. Zistili sme, že sme unavení z nízkych frekvencií tretej dimenzie. Rozdiel medzi frekvenciou svetla, ktorá vstupuje do nášho vedomia a frekvenciou fyzického sveta je tak veľký, že je ťažké fungovať v oboch týchto svetoch naraz.
Celý článek...
 
Kryon - Kryonova plavba kolem Patagonie - Leden / Únor 2012 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 17 Květen 2012 12:55

Úvodní živý channeling Kryona přijal Lee Caroll, Patagonie, (nejjižnější části Jižní Ameriky), ve středu, 25.1.2012
V průběhu plavby Patagonií přijal Lee Caroll od Kryona celkem 7 poselství.

Malé propojení před hlavním poselstvím

Zdravím vás drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.
A jsou tu i ti, kteří přemýšlejí o tom, zda je toto opravdu možné. A tak vám na to dám chvilku na přemýšlení. Pokud se můžete jakkoliv dotknout svého Vyššího Já, právě teď, pokud se můžete zeptat toho, co je ve vašem těle vrozené, odpoví vám že je to opravdu tak. Postřehněte ten rozdíl.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí371372373374375376377378379DalšíKonec »

Strana 371 z 379

Vyhledávání