Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
AA Michael - "SKRYTÉ TAJEMSTVÍ VĚKŮ" PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 19 Červen 2012 21:24
Poselství Archanděla Michaela, červen 2012
Přijala Ronna Herman

Milovaní mistři, každá citlivá Duše má svůj vlastní osud, cestu, která byla vytvořena jen pro ni a která vede k osvícení a opětovnému spojení s vlastním Božským Já. Lekcemi, které dostáváte a ve kterých se zdokonalujete, přispíváte k jednotě. V každé z těchto zdánlivě bolestných zkušeností se skrývá klenot moudrosti, který budete potřebovat, abyste naplnili svou část velkolepého plánu. Proto sebe ani svůj vývoj neposuzujte podle ostatních lidí. Nehleďte na ostatní s úžasem nebo závistí kvůli nadáním a darům, které si osvojili a které projevují, neboť uvnitř vás čekají na objevení neméně nádherné poklady.
Celý článek...
 
Síla lásky - Poselství Kryona PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 19 Červen 2012 21:17
Poselství Kryona přijala Barbara Bessen v březenu 2006

Zdravím vás, milí přátelé. Jsem Kryon z Magnetické služby. Považujeme si, že se nyní spojujete se svou duchovní rodinou. Chceme nyní krátce s vámi pobýt v lásce a pohovořit o pár věcech, které ovlivňují váš život. Chci vysvětlit turbulence, jež zasahují vaše dosavadní životy, a povzbudit vás, abyste zůstali na cestě a neztráceli odvahu.
Celý článek...
 
Solara - Surfreport na červen 2012 - V centru přesunujících se realit PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 18 Červen 2012 21:59
Květnové shrnutí
    
Květen byl intenzívním měsícem s velkou aktivitou, který nám přinesl pokračující prohloubení. Čas se dále zrychlil. Nová svěžest začala být ještě zřejmější. Energie AN se staly o poznání silnější. Dělo se toho tolik, že mnozí z nás se cítili být vyvedeni z míry. Ale i když jsme cítili únavu, byli jsme obrovsky expandovaní a nekonečně opravdovější.
Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 17.6. 2012 - 24.6. 2012 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 18 Červen 2012 21:54
Milovaní,
ocitáte se v období poklidného očekávání přílivu vyšších energií, které brzy zaplaví Planetu. Buďte vnímaví a otevření těmto energiím a absorbujte jich co možná nejvíce. Nastavte si záměr přijímat je ladně a lehce, a potom to tak i bude. Nadále probíhá mnoho změn ve vašich fyzických tělech a také pokračuje aktivace vaší DNA. Během následujících šesti měsíců se vám dostane mnoho odhalení a lepších propojení s vašimi vnitřními pravdami. Mnohé, co zůstávalo skryté, se vynoří na světlo dne, abyste o tom mohli přemýšlet a přijímat to.
Celý článek...
 
Jeshua - Váš příchod na Novou Zemi PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 17 Červen 2012 12:11

Jeshua  prostřednictvím Pamely
Toto je nepatrně upravený přepis živého channelingu.

Drazí přátelé,Jsem zde, jsem Jeshua. Jsem váš bratr. Jsem vám nyní tak blízko. Tím „nyní“ nemyslím jen právě tuto chvíli, ale celou éru, tento věk času. Vy všichni jste se tolik změnili. Mnoho z vás znám z předchozích věků. Byli jsme předtím spolu. V časech, kdy jsem žil na Zemi jsem se s mnohými z vás setkal. A během staletí, po mém životě, se mnoho z vás cítilo přitahováno k inkarnaci na Zemi. Cítili jste otevírání kolektivního vědomí lidstva. Chtěli jste přispět v tomto otevírání, v probouzejícím se vědomí.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí371372373374375376377378379380DalšíKonec »

Strana 373 z 385

Vyhledávání