Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 29.7. 2012 - 4.8. 2012 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 30 Červenec 2012 21:50
Milovaní.
během současných dní všechno prostupuje čerstvá energie. Nadešel čas záměrně se znovu-propojit se svou vnitřní Bytostí, kterou ve skutečnosti jste projevujíce své nitro vnějšímu Světu kolem vás. Veškeré odpovědi, po kterých pátráte, sídlí v nejposvátnější svatyni, v duchovním prostoru  uvnitř vašeho srdce. Objevují se mnohá rozptýlení svádějící vás z vaší cesty, takže je důležité zůstat v propojení s vaší vlastní silou a vaší vlastní částí Božského Plánu. Co je správné pro druhé, nemusí být správné pro vás, proto naše rada zní: BUĎTE K SOBĚ PRAVDIVÍ.
Celý článek...
 
Kryon - Nové komplexní uzemnění PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 29 Červenec 2012 21:35
Poselství Kryona a Matky Země přijala Barbara Bessen, prosinec 2010

Zdravím vás, milí přátelé, jsem Kryon z Magnetické služby. Než předám slovo milé Matce Zemi, dovolte mi, abych vám v hloubi srdce umožnil pocítit energii a sdělil vám: Jste nekonečně milováni, že jste tady na Zemi. Vaše láska, vaše vytrvalé probouzení pomáhají každému člověku, který se právě nachází na Zemi. Vaše probouzení podporuje vývoj a propojování s láskou na Zemi. Je to velmi důležité a projevuje se to právě teď mnoha odhaleními v politice a hospodářství.
Celý článek...
 
Kryon - Lehkost (tvého) bytí PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 29 Červenec 2012 21:27

Kryon prostřednictvím Barbary Bessen, červenec  2006

Zdravím vás, milí přátelé, jsem Kryon z Magnetické služby. Vytahuji svou služební známku, ukláním se před každým z vás a zdravím vás slovy: „Jsi nekonečně moc milován, lidský anděli, který se touláš po této planetě ve formě zhuštěného světla. Mnoho ostatních andělů, kteří neslouží přímo na Zemi a jsou na druhé straně závoje, si vás váží a láskyplně vás všechny sledují plni respektu a pozornosti. Vzdávají vám úctu, protože díky obrovské práci vás, lidských Světlonošů, žádná jiná planeta kromě Země neprochází touto nádhernou cestou - směrem do nové pozemské éry, již nazýváte Zlatým věkem.“
Celý článek...
 
Kryon - Božské světlo v Tobě PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 29 Červenec 2012 21:21
Kryon prostřednictvím Barbary Bessen, duben 2006

Zdravím vás, ještě zcela neprobuzení Mistři, jsem Kryon z Magnetické služby. To je má stálá služební značka. Magnetická služba byla v zásadě ukončena, avšak moje služební značka byla rozšířena; nadále sloužím milovanému lidstvu a doprovázím vás na nastoupené cestě  k opravdovému mistrovství. Tvé božské dědictví čeká na tebe, přijmi jej. Na dlouhou dobu ses propadl do nejhlubších bažin zapomnění trojdimenzionálního světa, abys získal hluboké  zkušenosti, jež lze přirovnat ke službě odpadlého, rebelského ducha.
Celý článek...
 
Nebeské Bílé Bytosti - Krystaly Atlantidy PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 26 Červenec 2012 22:12
Poselství Nebeských Bílých Bytostí přijala Natalie Glasson - 9.7.2012

My, Nebeské Bílé Bytosti, jsme bytosti průzračného bílého světla a vědomí, které přetrvává z deváté dimenze až do dimenze dvanácté. Existujeme jako skupiny duší na vnitřních hladinách v multivesmírných a kosmických úrovních Stvořitelova vesmíru. Naším účelem je být jedním se vším tím, jak se Stvořitel projevuje. Naše energetická vibrace a záměry byly přítomny a podporovaly projevení Země a jejího účelu; jsme tady, abychom podporovali humanitu a duše na zemi, a stejně tak i duše na vnitřních hladinách.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí371372373374375376377378379380DalšíKonec »

Strana 373 z 390

Vyhledávání