Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Vážit si pozemského života PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Úterý, 29 Květen 2012 21:18
Poselství Kryona přijala Barbara Bessen, duben 2007
Zdravím vás, milí přátelé, jsem Kryon z Magnetické služby. Jak rád vás opět vidím. Divíš se? Myslíš si: Jak mě může Kryon vidět, když jsem se teprve nyní rozhodl, že si přečtu tento text.   Vlastně jsem chtěl dělat něco úplně jiného. Teď to tady čtu a Kryon to snad věděl a vidí mne?  
Celý článek...
 
Váš anděl vzestupu - Poselství Archanděla Michaela PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 23 Květen 2012 21:51
Přijala Natalie Glasson -  14.05.2012

      S nejhlubší láskou k vám nyní vysílám svou energii, já jsem Archanděl Michael a přicházím s důležitým poselstvím, které vám pomůže ve vašem procesu vzestupu, umožní, aby mohly proběhnout určité přípravy.

      Máte společenství průvodců, kteří s vámi jdou po celou vaši pozemskou existenci a nepřetržitě jsou napojeni na vaši energii a vědomí. V tomto společenství průvodců máte i množství andělských bytostí, které vás vedou a podporují. Každá andělská bytost má kvality Stvořitelovy duše a všechny chtějí a jsou vedeny k tomu podělit se o ně s vámi, abyste je mohli přijmout a ty samé energie zaktivovat ze svého nitra.
Celý článek...
 
Sdílení Břemene Života s Bohem PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 21 Květen 2012 16:19
Zpravodaj Michelle Manders Eloff – 15. května 2012

Drazí přátelé,
Právě jsme prošli významným posunem Superúplňku ve Štíru a za pár hodin začíná retrográdní pohyb Venuše, který nás vezme na jednu z nejhlubších vnitřních cest roku 2012. Nyní jsou v retrográdním pohybu Venuše a Saturn a tvoří spolu mocné spojenectví. Spolupracují, aby se ujistili, že sáhneme opravdu hluboko dovnitř a pronikneme ke kořenům záležitostí udržujících naši falešnou obranu chránící nás před plným prožíváním, pochopením a dosažením sebelásky.
Celý článek...
 
Kryon - Milost Zemi, modlitba vodě PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 21 Květen 2012 16:09
Poselství Kryona přijala Marketa Selinijana dne 14.05.2012

Celý channeling je Kryonem energetizován a během čtení můžete vnímat vibrace magnetické lásky.

Já jsem Kryon a zdravím vás moji milí přátelé. Zdravím vás nesmírnou láskou, kterou ke každému z vás i celé planetě cítím. Kterou cítím, když k vám mohu promlouvat, i když jsem vzdálen. Zdravím vás v celé kráse vašeho bytí.
Celý článek...
 
Arkturiáni – Vynesenie na Svetlo - Január 2012 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 20 Květen 2012 20:53
Posolstvo prijala Suzan Caroll

Boli ste v poslednej dobe unavení? Máte stále pocit, že bez ohľadu na to, ako dlho spíte potrebujete spať dlhšie? Takto to teraz cítia mnohí z nás. Zistili sme, že sme unavení z nízkych frekvencií tretej dimenzie. Rozdiel medzi frekvenciou svetla, ktorá vstupuje do nášho vedomia a frekvenciou fyzického sveta je tak veľký, že je ťažké fungovať v oboch týchto svetoch naraz.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí371372373374375376377378379380DalšíKonec »

Strana 377 z 385

Vyhledávání