Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Šťastný Den Vzestupu a Šťastný úplněk! PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 08 Květen 2012 11:14
Michelle Manders - Newsletter z 05.05.2012

Tento víkend budeme svědkem největší úplnosti Matky Luny, jelikož bude velmi blízko Matce Zemi. Obě Matky se dohodly, že tuto velkolepou událost využijí pro naše naplnění láskou a dotykem a pomohou nám toto ukotvit do našich těl i na Zemi. Toto je jeden z několika cyklů, které tento víkend prožíváme. Zároveň také započne proces vedoucí k 15. květnu, kdy bude bohyně Hathor projektovat 12 nových Venušanských Paprsků Kosmické Lásky na naši planetu v přípravě na retrográdní pohyb Venuše trvající 40 dní a nocí a který začíná právě 15. května.
Celý článek...
 
Přechod Matky Země - od Matky Země PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 08 Květen 2012 11:09
Přijato prostřednictvím Natalie Glasson - 29/04/12

Posílám svou lásku jako sladkou vůni vonící po teplém větru, abych vás mohla láskyplně obejmout. Dovolte si přijmout mou lásku, tak jak plyne, se stejným  blahem a radostí z mé bytosti, aby se spojila s vaší energií. Vyjádření Stvořitelovy lásky ze srdce, duše a celé bytosti je jedním z nejkrásnějších a nejsvatějším požehnáním daným nám všem, dovoluje nám se radovat v projevu bezpodmínečné lásky vycházející z našich těl s každým novým svítáním. Já jsem vědomí Matky Země, mé nejhlubší požehnání a sny jsou nyní s vámi pro váš vzestup.
Celý článek...
 
Cesta světa - Poselství Sanat Kumary PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 06 Květen 2012 17:12
Přijala Barbara Bessen  v říjnu 2011

Jsem ten, který jsem. Jsem Sanat Kumara. Jeden ze strážců této Země, nádherné planety se svobodnou vůlí. Planety, která se nyní těší mimořádné ochraně z úrovně Nejvyššího stvořitele. Z úrovně, která dalekosáhle přesahuje svět bohů, který vy vidíte jako otce a matky (a považujete za stvořitele) této planety a celé sluneční soustavy. Nejsou to ti (bohové), kteří  tu před dlouhým časem zaseli své sémě, z něhož vznikly rozmanité pozemské rasy. Ani ti, kteří konají své činy z osobních důvodů, s minimem světla a minimem lásky. Mám na mysli vyšší úrovně Bytí, které jsou spojené s nejvyšší stvořitelskou úrovní, s tím, co nazýváte Bohem.
Celý článek...
 
Moc lásky - Poselství Marie Magdaleny PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 06 Květen 2012 17:02
Přijala Barbara Bessen  v červnu 2011

Zdravím tě co nejsrdečněji. Jsem Marie Magdalena. Jak si mě představuješ ze svého pozemského pohledu? Vidíš mne jako jednoho z Nanebevzatých Mistrů? Kdo skutečně jsem? Není to dobrá otázka? Jsem součástí kosmické Jednoty stejně jako i ty, avšak já jsem si toho plně vědoma a tím víc jsem spojena se svými vyššími částmi.
Celý článek...
 
Kryonovy „Marshmallow Messages“ – duben 2012 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 03 Květen 2012 15:54

Přijal Lee Caroll

03.04.2012
O CO ŽÁDAT?
 

     O jaké věci je vhodné žádat? Vězte: pro sebe můžete žádat hojnost. Ve vaší kultuře můžete požádat o tok příjmu. Můžete žádat o mír v případech, kde se zdá, že žádný není. Můžete žádat o smysl (účel). Také o toleranci v situacích a záležitostech, které stiskly "kouzelné" tlačítko karmy a naštvaly vás... a dosáhnete výsledku.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí371372373374375376377378379380DalšíKonec »

Strana 379 z 385

Vyhledávání