Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Máří Magdalena - Boj pohlaví PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 15 Červen 2012 20:40
Máří Magdalena prostřednictvím Pamely
Toto je nepatrně upravený přepis živého channelingu.

Drazí přátelé, drazí bratři a sestry, Naplňuje mě radost, když jsem s vámi zde na tomto místě. Mé srdce se skutečně otevírá, poněvadž vás tolik miluji. Nyní jsem osvobozena od pozemských břemen. Mohu tak snadno vidět vaši krásu a odvahu, zatímco se pohybujete ve vašem životě na Zemi. Přála bych si, abyste to sami mohli vidět. Často jste tolik lapeni v sebe-pochybování a znevažování sebe sama. Proto je těžké přijmout vše, co je vám dáváno. Často vidím, jak je vaše energie svázána do uzlu. Vaše oči jsou zavřené a vy jste uvězněni ve svých negativních úsudcích. Je třeba očekávat, že vy všichni, jelikož jste se narodili na Zemi, se musíte vypořádat s tímto pocitem nehodnosti.
Celý článek...
 
Jeshua - Semínka Kristovského vědomí PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 14 Červen 2012 22:38
Jeshua prostřednictvím Pamely

Toto je nepatrně upravený přepis živého channelingu.

Drazí přátelé, mluví Jeshua. Zdravím vás s velkou láskou ve svém srdci. Všechny vás znám. Vidím a cítím vaše duše a dokonce některé z vás znám ze života před 2000 lety, kdy jsem žil na Zemi. Byl jsem lidskou bytostí stejně jako vy. Měl jsem přístup ke své duši, ke své energii duše. Stejně tak jsem však zápasil s lidskými pochybnostmi, strachem a hněvem. Proto k vám cítím nyní takovou blízkost. Vím, čím si procházíte.
Celý článek...
 
Kryon - Nové paradigma reality - 2 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 13 Červen 2012 21:07
Tento živý channelling byl předán Lee Carrollem v Salt Lake City, Utah
v sobotu, 12. února 2011.  Je součástí série „odhalení“.

Zdravím vás drazí,

já jsem Kryon z magnetické služby. A zase se portál otevírá, že? Život mého partnera byl naplněn soustavným zapínáním a vypínáním Kryona. Ale to se změnilo před 4 lety. A já jsem mu tehdy řekl: Proč bys kdy dělal něco tak lineárního? Proč bys mě měl vůbec kdy vypínat, když jsem tvá rodina?
Celý článek...
 
Síla „devítky“ - Poselství Kryona PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 12 Červen 2012 20:53
Přijala Barbara Bessen, září 2007

Zdravím vás, milí přátelé, jsem Kryon z Magnetické služby. Moji služební značku už dobře znáte. Mimo jiné od těch dvanácti lidí na Zemi, s nimiž jsem přímo spojen, skrz které vám to stále znovu a znovu sděluji. Myslím tím přímé spojení, jež mám ke svým channelerům, které je téměř stoprocentní, 1:1. Pak existují ještě lidé, kteří mě zachycují jen částečně; nejsou zcela spojeni s mou esencí. Dostávají poselství, avšak ne v celé mé přítomnosti. S tím je pak spojeno to, že se na mne musí hodně koncentrovat, aby nedošlo ke zkreslení jejich vlastními myšlenkami. Proč vám to dnes vyprávím?
Celý článek...
 
Harmonie v Novém světě - Poselství od Mistra Kuthumiho PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 11 Červen 2012 22:51
Přijato Natalií Glasson 03/06/2012

      Přicházím s láskou, abych se na hlubší úrovni propojil s vaší duší, sdílím s vámi nyní svou lásku a své vědomí. Je tu cosi, co bych vám rád v tomto stádiu vašeho vzestupu připomněl. Z pochopení tohoto tématu budete mít velký užitek a bude moci být ve vašem bytí v prosinci 2012 ještě umocněn a to vám pomůže v rozvíjení nového božského světa. Rád bych do vašeho vědomí vložil otázku; ta otázka zní: "Jak můžeme zůstat v harmonii, když jdeme každý svými individuálními a rozličnými cestami vzestupu?"
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí371372373374375376377378379380DalšíKonec »

Strana 380 z 391

Vyhledávání