Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 10.6. 2012 - 17.6. 2012 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 11 Červen 2012 22:47
Milovaní,
zůstávejte v této době uzemněni a propojeni s Matkou Zemí. Organizujte si čas tak, abyste byli co nejvíce venku v přírodě. Pomáhejte svému otevírání se vyšším energiím svého Vyššího Já a co nejčastěji se věnujte tichému rozjímání. Toto je doba, kdy se ti připravení slučují se svými vyššími aspekty. Nevšímejte si zájmů a problémů tohoto světa a udržujte si vyšší vizi svého stabilního názoru. To je to nejdůležitější.
Celý článek...
 
Mistr Kuthumi - Čistění smluv PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 08 Červen 2012 22:24
Přijato v Johannesburgu, Jižní Afrika 13. června 2006
Revidováno a aktualizováno Michelle Manders v květnu 2012

Upozorňujeme, že čtení této informace na vás bude působit. Budete energeticky propojeni s channelující bytostí a bude vás podporovat podobný proces, který je stejně tak silný. Nesoustřeďujte se příliš na časové linie dané účastníkům v živém channelingu. Budete provedeni podobnými liniemi podle svého Božského plánu, načasování a záměru. Tento přepis byl revidován a aktualizován Michelle Manders v květnu 2012.

Jsem Kuthumi a sestoupil jsem k vám na paprscích lásky a moudrosti, abych vás v tuto chvíli pozdravil a přinesl vám požehnání svobody, míru, odpuštění a smíchu. Zdravím vás, milovaní.
Celý článek...
 
Žij a mluv řečí Lásky Poselství Marie Magdaleny PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Pondělí, 04 Červen 2012 22:50
přijala Barbara Bessen, říjen2010

Zdravím tě z celého srdce, milovaná bytosti na planetě Zemi. Vlastně bych tě chtěla pozdravit interdimenzionálně, neboť jsi hvězdným semínkem. Nejsi jen člověkem, jsi všudypřítomný ve všech dimenzích, které utvářejí tvé Bytí. Vážím si tě a miluji tě za to, že tu jsi a dělíš se o své zkušenosti se mnou a s dalšími bytostmi. Většinou si toho však nejsi vědom, protože se cítíš osamělý ve svém Bytí. Nikdo však není sám, nic není osamocené, všichni jsme součástí vyššího Celku.
Celý článek...
 
AA Michael - PŘÍSTUP K VAŠEMU OSOBNÍMU ZDROJI SVĚTLA STVOŘITELE PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 03 Červen 2012 21:37
Poselství Archanděla Michaela, Přijala Ronna Herman , květen 2012,

Milovaní mistři, cestování po starobylých Posvátných Místech této planety je sice velké dobrodružství, které stojí za to, avšak nejmocnější zdroj Podstaty Bílého Ohně Světla Stvořitele je ukrytý ve vašem vlastním Svatém Srdci. Až se postupně přesunete z pokřivené reality třetí a čtvrté dimenze do vyšších úrovní vědomí, vaše lidské aurické pole začne znovu jasně vydávat zářivé, očišťující Světlo. Mnoho z vás je na dobré cestě k dosažení jasu o-Světle-ného Mistra. Když je přítomna Posvátná Láska, vše je v harmonii.
Celý článek...
 
AA Michael - Světelné Rady a vznik multidimenzionální Nové Země PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 31 Květen 2012 21:50
Energie Nové Země, květen 2012
Archanděl Michael prostřednictvím Celia Fenn

Milovaná rodino Světla, v současnosti máme velkou radost z toho, že s vámi můžeme opět hovořit o posunech a změnách, ke kterým dochází na vaší krásné a milované Zemi. Skutečně zažíváte na vaší Zemi mnoho změn, a některé z nich se zdají být problematické a nepohodlné, ale prosíme vás, abyste poznali a oslavili, že všechno se odhaluje podle Božího Plánu pro Novou Zemi.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí381382383384385386387388389390DalšíKonec »

Strana 381 z 391

Vyhledávání