Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Let víl - Poselství od Motýlího Měsíce PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 16 Květen 2012 21:04
Přijala Natalie Glasson, 03.05. 2012

      Víly a duše v lidských tělech spolu vždy úzce spolupracovaly; víly jsou součástí evoluce Země a jejího vzestupu už od počátku. Víly jsou podobné andělským bytostem, jsou posly Stvořitelova světla. Víly jsou také správkyněmi Království přírody a Království zvířat a zároveň působí jako duchovní průvodci některých lidí. Je důležité nepodceňovat klíčovou roli víl při procesu vzestupu - nejenže udržují vibrace přírody a energeticky podporují její manifestaci,
Celý článek...
 
Cesta k vnitřnímu pochopení - Poselství Kryona PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Sobota, 12 Květen 2012 17:13
Přijala Barbara Bessen v listopadu 2007

Zdravím vás, milí přátelé, jsem Kryon z Magnetické služby. Dnes je nádherné počasí, že? Den jako stvořený pro tebe, milovaný člověče, aby ses mohl spojit sám se sebou, nahlédnout do hlubin svého nitra a víc poznat sám sebe. Co si o tom myslíš? Nebo si raději řekneš: To je odpoledne jako stvořené jít se projít do města třeba do nákupního centra? Možná bys chtěl být venku a strávit podzimní odpoledne v kavárně, vypít si kávu a dát si k ní kousek vynikajícího jablečného koláče? Vím, jak vy Evropané tento odpolední rituál milujete. Jak by ses na to díval, kdybych ti řekl: Spoj oboje dohromady. Zkombinuj to. Dělej obojí.
Celý článek...
 
Být mistrem živlů … - Poselství Kryona PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Sobota, 12 Květen 2012 16:52
Přijala Barbara Bessen  v květnu 2012

Zdravím vás milí přátelé, jsem Kryon z Magnetické služby. Těší mě, že Vám mohu být k službám. Jsem služebníkem Nejvyššího světla, Jednoty. Je mi dovoleno předat Vám pozdravy z domova. Z prostoru, kde nevládne dualita. Kde vládne láska a nikdo není lepší nebo horší než ten druhý. Kde energie prapolévky nevytváří žádné formy, nýbrž je prostě jen nádhernou, bezčasovou frekvencí proudu myšlenek. Bez hodnocení, beze strachu, bez přání něčím být nebo něco dělat. Není to nádherné, i když si to teď ještě neumíš dost dobře představit?
Celý článek...
 
Šťastný Den Vzestupu a Šťastný úplněk! PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 08 Květen 2012 11:14
Michelle Manders - Newsletter z 05.05.2012

Tento víkend budeme svědkem největší úplnosti Matky Luny, jelikož bude velmi blízko Matce Zemi. Obě Matky se dohodly, že tuto velkolepou událost využijí pro naše naplnění láskou a dotykem a pomohou nám toto ukotvit do našich těl i na Zemi. Toto je jeden z několika cyklů, které tento víkend prožíváme. Zároveň také započne proces vedoucí k 15. květnu, kdy bude bohyně Hathor projektovat 12 nových Venušanských Paprsků Kosmické Lásky na naši planetu v přípravě na retrográdní pohyb Venuše trvající 40 dní a nocí a který začíná právě 15. května.
Celý článek...
 
Přechod Matky Země - od Matky Země PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 08 Květen 2012 11:09
Přijato prostřednictvím Natalie Glasson - 29/04/12

Posílám svou lásku jako sladkou vůni vonící po teplém větru, abych vás mohla láskyplně obejmout. Dovolte si přijmout mou lásku, tak jak plyne, se stejným  blahem a radostí z mé bytosti, aby se spojila s vaší energií. Vyjádření Stvořitelovy lásky ze srdce, duše a celé bytosti je jedním z nejkrásnějších a nejsvatějším požehnáním daným nám všem, dovoluje nám se radovat v projevu bezpodmínečné lásky vycházející z našich těl s každým novým svítáním. Já jsem vědomí Matky Země, mé nejhlubší požehnání a sny jsou nyní s vámi pro váš vzestup.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí381382383384385386387388389390DalšíKonec »

Strana 384 z 391

Vyhledávání