Aktualitky

Seminář Cesta lásky I proběhne 07. - 12. srpna

Seminář Cesta lásky I, jež proběhne 07. - 12.  srpna, vám přináší návod, jak se otevřít duchovní práci a poznat svůj vnitřní potenciál, jak se propojovat se svou duší a svými duchovními průvodci, otevírat své srdce lásce... Srdečně vás zveme.

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Moudrá učení od Archanděla Michaela * * duben 2020 -Přecházení posledními podrovinami čtvrté dimenze PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 23 Duben 2020 08:38

AA Michael prostřednictvím Ronny/ svatý písař

** Přecházení posledními podrovinami čtvrté dimenze **

Milovaní mistři, jste Zlomkem Atomu Semínka bílého ohně Božího vědomí. Váš individualizovaný Atom Božího Semínka je celistvostí vaší Bytosti ve zkušenosti tohoto PodVesmíru. Představte si své Boží Já jako zlatou kouli Andělského Světla, která vyslala vpřed mnoho a mnoho Zlomků Sebe skrz naskrz oněmi mnoha Stvořeními v tomto PodVesmíru. Jste jedním z těchto briliantově zářících Zlomků. Vaše BOŽÍ JÁ nebo PŘÍTOMNOST JÁ JSEM zažívá mnoho realit najednou. Jak se plně přesouváte do prostředí vstupních úrovní Páté dimenze, začnete zažívat určité prokrvení telepatických myšlenkových forem a informací od některých svých bližších, energeticky nejvíce kompatibilních Vyšších Já. Stáváte se multidimenzionálními Duchovními/Lidskými Bytostmi.

Celý článek...
 
Zeme - Vaše živočišná povaha PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 23 Duben 2020 08:37

Země prostřednictvím Pamely

Drazí přátelé,

jsem hlasem Matky Země. Jsem přítomna venku i uvnitř vás. Udělejte si chvilku a zjistěte, kde jste. Vnímejte energii v této místnosti a pak dovolte svému vědomí cestovat ven k horám, nebi a jezeru. Vnímejte energii tohoto místa na Zemi. Příroda je tu silně přítomná a chce vás přivítat. Vidí vás a vnímá, a tak si nyní představte, jak jsou vaše chodidla spojena se Zemí. Dovolte energii tohoto místa, tento mír Matky Přírody, aby vstoupil do vašich chodidel.

Celý článek...
 
KRYON OPĚT V PRAZE!!! PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 16 Duben 2020 15:59

Vážení přátelé,

Před téměř dvěma lety, v září 2018, proběhl v divadle Hybernia 1. Kryonův seminář. V jeho závěru, v závěrečném channelingu, nám Kryon a vlastně i Lee Carroll řekli, že se s námi loučí a snad za dva roky se opět setkáme.

Slova, která tehdy zazněla v sále divadla Hybernia se silně zapsala do našich srdcí a celou dobu rezonovala v naší mysli. Přidali se k nám i všichni ti, kteří v divadle nebyli, ale poslechli si channelingy ze záznamu. Bylo a je nás hodně, kteří jsme vyzařovali myšlenku, energii touhy, záměru, znovu se setkat s Leem Carrollem a Kryonem tady u nás v Praze. A jak víme, energie myšlenky je tvořivá, zvláště energie kolektivní mysli, mnoha srdcí.

Celý článek...
 
Kryon - Kryon na Islandu – den sedmý – písmeno N PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 16 Duben 2020 15:56

Tento živý channeling byl přijat Leem Carollem během mise na Islandu – březen 2020

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Toto je sedmé poselství z ostrovní země – Islandu. A vy tu zde se mnou stojíte v čase zimy. Je to však nádherný čas. Jednou se ohlédnete a vzpomenete si na čas, kdy jste zde stáli ve sněhu, venku bylo -10°C a někteří z vás se třásli zimou. Budete si to pamatovat. Já ale chci, abyste si pamatovali slunce a to, co vidíte svýma očima a co jste právě viděli – tu čistotu, velkolepost, krásu a energii, která proudí z tohoto místa, které vám říká: „Vítejte.“ A v těchto chvílích dovolte, aby vás slunce zahřálo, jen na těch pár chvil, kdy k vám chci hovořit.

Celý článek...
 
Přijetí - Mateřské Síly Marie PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 16 Duben 2020 15:54

Marie skrze Pamelu Kribbe

Drazí přátelé, já jsem Marie. Přináším vám energii lehkosti a důvěry, zářivou energii hravosti a živosti. Dovolte, aby byla přítomná, a pijte z ní tak, jak přichází ze Zdroje, neboť je to energie, která vás přináší k vašemu původu, k tomu, kdo jste.

Když jdete zpět do Zdroje, právě tam nalézáte „živoucí vodu“, která dojímá, oživuje a regeneruje vaši duši a tento život je také tím, kým jste – dáváte život a přijímáte ho. Přirozený proud, kterého jste součástí, to celé činí sám, bez starostí a zcela svobodně. Pomyslete na přírodu na Zemi, jak život neustále plyne. I když tu existuje smrt a destrukce, ať už ze samotných přírodních sil nebo působením lidí, život začíná vždy znovu a nachází cestu, jak vzkvétat.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí11121314151617181920DalšíKonec »

Strana 19 z 379

Vyhledávání