Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Akce Společné akce Společná meditace - POJĎME SE SPOJIT!!!
Společná meditace - POJĎME SE SPOJIT!!! PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 04 Červen 2013 20:12

Milí přátelé,

Jistě již z mnoha různých zdrojů víte,že se ve dnech 5.-9.6. v luxusním hotelu The Grove ve Watfordu nedaleko Londýna, koná zasedání skupiny Bildenberg. Což je jedna z mnoha různých částí tzv. temné vlády planety, kteří by rádi zavedli onen Nový světový řád (NWO). Opět se sejdou, aby se poradili jak dál postupovat v naplňování jejich plánu.

V souvislosti s tím se tudíž objevily výzvy k meditacím, kterými by se tato akce energeticky vyvažovala a transformačně rozpouštěla. V souladu tedy s touto výzvou také říkáme: POJDME SE SPOJIT A  NECHAT TAM  PROUDIT SILNÝ PROUD  SVĚTLA A  LÁSKY!!!!!

Nejde ale o to takto s nimi "bojovat", To by nic dobrého nepřineslo. Jde o to to vzít na vědomí, že jsou, proudem Světla a Lásky to přijmout a transformovat.  A současně také jim nabídnout, nikoliv vnucovat, naši vizi mírového, přátelského a spolupracujícího Lidstva na celé planetě. Vizi láskyplného života na planetě.

Kdo tedy s tím souzní, nechť se přidá a spojí se se s dalšími při SPOLEČNÉ MEDITAČNÍ AKCI OD 5. DO 9.6. VŽDY OD 22:00HOD  na asi aspoň 5 minut, podle možností každého.

 přátelé kolem webu www.transformace.info

 

Vyhledávání