Aktualitky

Seminář Cesta lásky I proběhne 07. - 12. srpna

Seminář Cesta lásky I, jež proběhne 07. - 12.  srpna, vám přináší návod, jak se otevřít duchovní práci a poznat svůj vnitřní potenciál, jak se propojovat se svou duší a svými duchovními průvodci, otevírat své srdce lásce... Srdečně vás zveme.

Transformace Symboly Symboly Symbol energie tvoření s poselstvím
Symbol energie tvoření s poselstvím PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Sylva   
Středa, 23 Únor 2005 20:07

Informace o energii tvoření od bytostí Áriů.

 

ENERGIE TVOŘENÍ

 

Hovoří Áriové:

„Můžeme vám pomoci, když projevíte zájem a zároveň porozumíte významu svého bytí na Zemi. Pak vám na zemi smíme otevřít „posvátnou komnatu tvoření“. Jejím ochranným klíčem či kódem je symbol znázorňující krystal, v jehož středu jsou všechny světelné tvořivé paprsky. Chrání vše, co tu bylo stvořeno. Dostali jsme pokyn z galaktické federace, že toto tajemství je už možno uvolnit. Žijete v době znovuotevření boží tvořivosti.

Tento symbol, který už velmi dlouho chráníme, je teď poskytnut na záchranu Země. Pojďte se mnou ke komnatě stvoření. Dáváme vám symbol, který uvolňuje tuto energii z vás, i ze všeho, kam tento symbol vložíte. Vložte symbol do čaker s mantrou: "Uvolňuji energii tvoření!" Uvolněte tuto energii v sobě, a pak tento symbol vložte do srdce Matky Země. Symbol očistí energie a nastane jejich pozvolná změna. Uvědomte si, že když se čistí Matka Země, i vy se čistíte. Když se čistíte vy, i ona prochází očistou. A toto prochází všemi těly - vašimi, Matky Země i každou dimenzí. Doba transformace, to je spojení, propojení na cestě k jednotě - platí pro všechny bytosti stejně.

Těšíme se na další spolupráci“.

 

Ondřej Honč z meditace u Evy Puklové 23. 2. 2005

 

Vyhledávání