Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Akce Společné akce Aktivace Portálu Návrat do nevinnosti 21.12. (Cobra)
Aktivace Portálu Návrat do nevinnosti 21.12. (Cobra) PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 19 Prosinec 2013 13:52
Po velmi úspěšné aktivaci portálu AION je třeba znovu jednat. Proto se znovu setkáme ve skupinách, větších či menších, individuálně nebo s partnery, v době slunovratu 21. prosince, abychom se vrátili do nevinnosti. Mnozí z nás se setkají a otevřou se nejhlubšímu aspektu našeho Bytí, nevinnosti Duše, abychom ukotvili vědomí nad svět her, které se Kabala snaží s námi hrát.

Naše vnitřní zkušenost podpoří náš plán na osvobození planety, aby k němu došlo co nejdříve, co možná nenásilně a hladce, jak je to možné. Dokážeme to! Potřebujeme znovu dosáhnout kritického počtu lidí, aby tohoto cíle bylo dosaženo!  Vyvěste to prosím na své stránky a blogy, kontaktujte alternativní média, vytvořte Facebookovou skupinu, vložte video na Youtube.

Okamžik slunovratu 21. prosince bude kulminačním bodem miniportálu, který se otevře na konci říjnovo-prosincového Okna příležitosti. Tento miniportál bude multidimenzionálním oknem k dalšímu zakotvení a uzemnění energií portálu AION a připraví nás pro aktivaci velmi důležitého portálu v dubnu 2014.

Miniportál se otevře s úplňkem 17.prosince, jeho vrcholným bodem bude právě bod Návratu do nevinnosti 21. prosince a uzavře se 25.prosince.

Heliocentrický graf (tj. horoskop pracující se Sluncem ve středu. Kdežto klasické horoskopy používají ve středu Zemi, jsou Geocentrické) Návratu do nevinnosti ukazuje velkou trojici Jupitera, Saturna a Chirona (společně s Junem) čistící velkou kvadraturu Venuše, Vesty, Merkura a Juna. Jde o období, kdy bude vyléčení všech napětí v kolektivním ženském principu konečně možné a budeme vedeni zpět do nevinnosti.
 
 

 
 
 
Když jsme v kontaktu s nevinností přítomnosti naší Duše, jsme mimo dosah Kabaly a jejích manipulací. Pokud kritické množství lidí zakusí tuto nevinnost, již nebude cesty zpět. Dojde k disintegraci (rozpadu) Archonského systému kontroly karmy, nedostatku a viny a naše vědomí se otevře příchodu zázraků.

Zázračná realita je budoucím osudem naší planety a budoucím výsledkem celistvosti našeho vesmíru, kdy všichni splyneme s Jedním.
 

 
 
Archonty v Atlantidě jsme byli naprogramováni nevěřit pohádkám a vstoupit do reality, kterou oni pro nás vytvořili. My už ale nemusíme hrát tuto hru s jejich vlastními pravidly. Je čas probudit se a začít tvořit realitu, jakou si zasloužíme. Když jste v pevném spojení se svou vnitřní nevinností, nemusíte bojovat o přežití nebo následovat jakýkoliv aspekt Kabalského programování. Můžete opustit hru, manifestovat všechno, co chcete, skrz magnetickou manifestaci vyjádření svého Já a následovat vaši Božskou misi jako součást osvobození planety.

Hlavní aktivace bude probíhat v Glastonbury ve Velké Británii. Glastonbury je jedno z nejsilnějších míst energie Bohyně na planetě a jako takové je ideální pro ukotvení Portálu Návratu do nevinnosti. Můžete se k nám přidat. Můžete aktivaci provádět i ve skupině nebo jednotlivě, kdekoliv na světě se právě nacházíte.

Aktivace bude probíhat v době slunovratu 21. prosince v 17:11 hod. GMT v Galstonbury, neboli v 18:11 CET (SEČ).

Pokyny:

  1. Zasvěťte 21. prosinec spojení se svou vnitřní nevinností. Přečtěte si pohádku. Hrajte si se svými dětmi. Sledujte východ slunce, přivoňte ke květinám. Usmívejte se.
  2. Pár minut před Slunovratem si udělejte pohodlí, zavřete oči a odpočívejte při sledování svého dechu.
  3. S každým výdechem rozšiřte svou vnitřní nevinnost do okolí přes srdeční čakru a pokračujte v tom po dobu 5-30 minut.

Vítězství a osvobození je tady TEĎ!

www.2012portal.blogspot.com (Cobra, Hnutí odporu)
překlad: Iva Maya
 

Vyhledávání