Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Zajímavosti Další zajímavosti Kniha "KRYON - 12 VRSTEV DNA" - O prvních reakcích čtenářů
Kniha "KRYON - 12 VRSTEV DNA" - O prvních reakcích čtenářů PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 05 Červen 2014 14:04
Již víc jak měsíc je v prodeji kniha "Kryon - 12 vrstev DNA", o jejíž vydání jsme se zasadili. Knihu jsme Vám zde na webu, v době jejího vydání představili, tak bychom také rádi, po této době, vás informovali jak se kniha "chytla" u lidí.
 
A musíme říct, že máme velkou radost z toho, jak je kniha přijímána. 1. náklad byl již prakticky rozebrán a připravuje se v nejbližších dnech dotisk ve stejném  objemu.  Reakce lidí, čtenářů, kteří si knihu koupili jsou sice slovně různé, ale vyjádřením pocitů a názorů v drtivé většině obdobné, ne-li stejné. Prostě lidé jsou nadšení. Často se objevuje..."knihu jsem právě dočetl/a a začínám znovu. Je v ní tolik moudra a tolik zásadních informací, že nelze to vstřebat na poprvé". Jiní lidé v nadšení objednávají další výtisky pro své přátele, jiní své přátele informují. Tady drobná ukázka z mailů:

"....Moc mě potěšilo, že zcela zapadla do mého vidění světa a v některých případech jsem zažila ten úžasný pocit poznání „ aha, tak takhle to tedy je“

"...je to skvělé podané objasnění celistvosti a funkčnosti naší DNA. A nejen toho. Lee s Kryonem věci vysvětlují v kontextu lidského života a tak jsem při četbě narazila na několik odpovědí, mě jak šitých na míru, na mé problémy,"

„...jsem moc ráda, že je Kryonova kniha i v češtině. Je to opravdu velké obohacení a úžasný zdroj podstatných informací..“

"...kniha je úžasná a mohl jsem to popsat hned při objednávce! Věděl jsem, respektive cítil oč jde hned a proto si objednávám ještě jeden kus. Knihu jsem doporučil hned několika lidem u kterých jsem cítil, že je pro ně"

"...tak hlásím kniha dočtena a zážitek úžasný ....krásné a zároveň někdy těžké pro mé lineární myšlení ...určitě si ji přečtu vícekrát .... podvědomě je to vše jasné..."


Je pravda, že takto reaguje drtivá většina. Je pravda ale také, že je pár lidí, kteří reagují vlažně. Nevyjadřují až takové nadšení. Sice se vyjádří pozitivně, ale není v tom to "cosi", říkají “...jo dobrý, ale nechytlo mě to až tak, že bych to četl v kuse, na jeden zátah...“ apod.
Což může být, proč ne, nejsme všichni stejní. A těší nás, že nepřišel jediný mail, který by knihu kritizoval, či by pisatel/ka psal/a, že lituje, že si ji koupil/a.

A pochopitelně, množí se dotazy, které se vyjadřují otázku, zda a kdy (když ano) se počítá s dalšími Kryonovými knihami. Můžeme odpovědět, že ano, počítá se s dalšími knihami a když to dobře půjde, tak ještě letos.Informace ke Kryonově knize najdete na našem webu ZDE, ZDE a ZDE.

 Redakce webu

 

Vyhledávání