Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Akce Projekt Klíče Modrý klíč Meditace leden - březen 2008
Meditace leden - březen 2008 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Úterý, 01 Leden 2008 21:01


Leden – propojíme své srdce se srdcem Matky Země, aktivace srdcí – center lásky jednotlivých kontinentů a jejich propojení vzájemně, aktivace našich energií a jednotlivých center lásky a celkové propojení se srdcem Matky Země, celá meditace...Únor – skupina s dalšími světelnými bytostmi bude pomáhat přechodu 2. dimenze a Matky Země do 5 dimenze. V Energetickém kanále, který naše skupina ustavovala při Misi ve Venezuele, se propojíme a budeme tyto nově příchozí energie ukotvovat do těla Matky Země a druhé dimenze.

Březen – propojíme se s nejvyšší horou Nového Zélandu a s pomocí její energie budeme přes svá totemová zvířata pomáhat 2 dimenzi a zejména zvířecí říši. Od svého totemového zvířete přijmeme energie a svá osobní poselství a spolu s ním se vydáme na to místo na Zemi, které potřebuje naši pomoc. S láskou vše vyčistíme a v tomto místě přijmeme své další energie, kvality a eventuálně informace o dalším směru našeho vývoje a našich úkolech na Zemi. Dostaneme malý dárek, pomůcku pro naši další práci. Po skončení této práce se setkáme s Ahmedem, se kterým urovnáme neharmonické energie ve 2D.

Během meditací se některá témata v přímém propojení ještě prohlubují a rozšiřují.

 

Vyhledávání