Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Akce Projekt Klíče Modrý klíč Meditace Modrého klíče listopad 2008 s Ježíšem
Meditace Modrého klíče listopad 2008 s Ježíšem PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Neděle, 23 Listopad 2008 22:34
Meditace s Ježíšem
Propojíme se s Zemským Krystalem, Matkou Zemi a Ježíšem, vytvoříme kruh srdcí a propojíme se se všemi bytostmi, které budou meditovat společně s námi. Ježíš nás vede do Jeruzaléma.
Náš kruh srdcí a lásky se rozvine kolem celého města. Touto láskou srdce urovnáme energetické toky a negativní energie v kolem Jeruzaléma, odvedeme do světla duše, které zde zůstaly. Po vyčištění aktivujeme původní křesťanské energie. Uprostřed města ukotvíme plameny všech sedmi paprsků stvoření, do jejich středu zasadí Ježíš proud původních křesťanských energií vzájemné lásky, soucítění …. Propojíme se s touto novou kvalitou a zcela naplníme těmito energiemi sedmi paprsků spojenými s původními křesťanskými energiemi celou svou bytost. Procítíme je a přijmeme.
Přejdeme do Betléma, kde se propojíme s jinovou energií, uvědomíme si očekávání příchodu nového v sobě. Změn, které v nás nyní dozrávají i tento proces dozrávání jako cestu. Uvědomíme si, kde je v nás zpřetrhána důvěra v boží vedení, ve svou cestu světla a lásky, ve svou božskou podstatu …. , a s čistou jinovou energií, boží milostí i pomocí Ježíše navážeme tyto spoje. Toto je dárek v adventním čase pro nás.

Přijmeme poselství pro sebe, skupinu pro nadcházející advent.

Poselství: V tomto adventním čase se ve shonu dní propojuj na energie dnes přijaté, aby tě nevtáhl vír vnějších událostí. Vědomě na tom parcuj a zklidňuj se. O Vánocích přijde další světelná vlna, snaž se ji přijmout v klidu s otevřeným srdcem. Přinese ohňostroj změn, drobné výbuchy, její základní energie je radost. Stačí jen přijmout změny, které přináší. Zajdi občas do kostela a rozsviť tam i pro ostatní sedmiplamen s energiemi prvotního křesťanství.
 

Vyhledávání