Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

PROSBA O POMOC PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 19 Červenec 2015 21:20

Milí přátelé,

dnes se na vás obracím s naléhavou prosbou o pomoc.
Jistě jste všichni zaznamenali, že v Libanonu byla unesena skupina 5ti Čechů. I přes okamžitě zahájené pátrání, libanonské úřady zatím nemají informaci, kde by mohli tuto naši spoluobčané být, jakož i proč se to stalo. Náš ministr zahraničí je v kontaktu s libanonským protějškem a podnikají se nezbytné kroky na obou stranách.

Bohužel, dnes jsem se ale dozvěděl, že mezi těmi unesenými je i syn naší kamarádky s níž se pravidelně setkáváme, který tam jel jako tlumočník skupiny. Nicméně, pochopitelně cítíme se všemi těmi unesenými, jakož i jejich rodinami.

Chceme vás všechny poprosit o pomoc. Prosím, posílejte ze svých srdcí Světlo a Lásku do celé této situace; těmto našim spoluobčanům v této těžké situaci a s vizí radostného rozuzlení a jejich radostného návratu domů; tak i všem dalším zúčastněným z místní strany pro harmonizaci energií situace. A prosím, nezapomeňme na odpuštění.

Navrhujeme posílat energii jednotně ve 20:00 hod, ale protože si uvědomujeme, že ne každému by to vždy mohlo vyhovovat, tak, prosím, pošlete v tom případě energii samostatně, ve své době.  A takto konejme minimálně 2 týdny.

Děkujeme.

Věřím, že naše aktivita pomůže harmonizovat energie jejich situace a vytvoří tak podmínky pro jejich návrat do ČR.

Děkujeme vám.

Redakce

 

Vyhledávání