Aktualitky

Seminář Cesta lásky I proběhne 07. - 12. srpna

Seminář Cesta lásky I, jež proběhne 07. - 12.  srpna, vám přináší návod, jak se otevřít duchovní práci a poznat svůj vnitřní potenciál, jak se propojovat se svou duší a svými duchovními průvodci, otevírat své srdce lásce... Srdečně vás zveme.

Transformace Zajímavosti Další zajímavosti Tieto dva týždne sa vyhýbajte negativite!
Tieto dva týždne sa vyhýbajte negativite! PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 18 Září 2015 14:56
Tak, nov za nami a čiastočné zatmenie Slnka tiež (13.9.). Cítili ste tento víkend nejaké energetické zmeny? Zatmenie otvorilo bránu a najbližšie dva týždne (do splnu a úplného zatmenia Mesiaca, tzv. Červeného mesiaca) sme uprostred významných posunov a zmien.
 
V najbližších dvoch týždňoch potrebujeme zostať vyladení na najvyššie vibrácie, akých sme schopní. Meditujme, relaxujme, rekapitulujme. Sledujme svoje myšlienky a kedykoľvek spozorujeme, že začíname byť negatívni, klebetíme o iných, ohovárame alebo znevažujeme (seba i iných), zastavme sa. Radšej sa na sebe zasmejme (smiech je úžasný zvyšovač vibrácie), ale nevenujme sa negativite. Prečo? Pretože prúdiace energie sú také silné, že začneme urýchlene  zhmotňovať.

Takže ak zacítime v okolí žalúdka pichnutie negativity, alebo si začneme zosilnene všímať niečo, čo nás rozčuľuje, čo nevyhovuje a čo nie je v poriadku, použime to ako odrazový môstik, aby sme zvýšili svoje vedomie. Zaregistrujme, ako sme rozladení s dobrými vibráciami – budeme to cítiť. Okamžite sa zastavme a vezmime na vedomie, že sme takmer vypadli z nasmerovania. A potom prestaňme daným smerom myslieť a venujme sa niečomu pozitívnemu, čo nám robí radosť, čo je kreatívne.

V najbližších dvoch týždňoch zosilnene platí, že sa stávame tým, čomu venujeme svoju pozornosť
. Sme akoby primliaždení medzi dvoma mlynskými kameňmi – pozitivitou a negativitou – a je len na nás, pre čo sa rozhodneme.

(Spracované s použitím Elizabeth Peru.)
 

Vyhledávání