Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Zajímavosti Další zajímavosti Tieto dva týždne sa vyhýbajte negativite!
Tieto dva týždne sa vyhýbajte negativite! PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 18 Září 2015 14:56
Tak, nov za nami a čiastočné zatmenie Slnka tiež (13.9.). Cítili ste tento víkend nejaké energetické zmeny? Zatmenie otvorilo bránu a najbližšie dva týždne (do splnu a úplného zatmenia Mesiaca, tzv. Červeného mesiaca) sme uprostred významných posunov a zmien.
 
V najbližších dvoch týždňoch potrebujeme zostať vyladení na najvyššie vibrácie, akých sme schopní. Meditujme, relaxujme, rekapitulujme. Sledujme svoje myšlienky a kedykoľvek spozorujeme, že začíname byť negatívni, klebetíme o iných, ohovárame alebo znevažujeme (seba i iných), zastavme sa. Radšej sa na sebe zasmejme (smiech je úžasný zvyšovač vibrácie), ale nevenujme sa negativite. Prečo? Pretože prúdiace energie sú také silné, že začneme urýchlene  zhmotňovať.

Takže ak zacítime v okolí žalúdka pichnutie negativity, alebo si začneme zosilnene všímať niečo, čo nás rozčuľuje, čo nevyhovuje a čo nie je v poriadku, použime to ako odrazový môstik, aby sme zvýšili svoje vedomie. Zaregistrujme, ako sme rozladení s dobrými vibráciami – budeme to cítiť. Okamžite sa zastavme a vezmime na vedomie, že sme takmer vypadli z nasmerovania. A potom prestaňme daným smerom myslieť a venujme sa niečomu pozitívnemu, čo nám robí radosť, čo je kreatívne.

V najbližších dvoch týždňoch zosilnene platí, že sa stávame tým, čomu venujeme svoju pozornosť
. Sme akoby primliaždení medzi dvoma mlynskými kameňmi – pozitivitou a negativitou – a je len na nás, pre čo sa rozhodneme.

(Spracované s použitím Elizabeth Peru.)
 

Vyhledávání