Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Akce Akce našich přátel GOŠA UVÁDÍ – 5. 12. 2015 - MIKULÁŠSKÉ GOŠA SETKÁNÍ - EVA PUKLOVÁ
GOŠA UVÁDÍ – 5. 12. 2015 - MIKULÁŠSKÉ GOŠA SETKÁNÍ - EVA PUKLOVÁ
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 15 Listopad 2015 17:52
Milí přátelé,
společnost režiséra Igora Chauna GOŠA o.s. připravuje na „Mikuláše“  - Mikulášské setkání se zajímavými hosty. Již podruhé bude hlavní hostem léčitelka a lektorka Eva Puklová, která bude tentokrát hovořit především o lásce, o možnosti nalezení svého životního partnera, o tak zvaném dvojpaprsku, který je přichystán k realizaci pro každou lidskou bytost. Tyto změny se udály i v životě Evy Puklové a pohovoří o nich, stejně jako o základních duchovních zákonitostech.
 
 
 Fotografie z loňského vánočního GOŠA-setkání s Evou Puklovou v divadle Na Lávce, 21.12. 2014

Další program:

Zpěvačka RADŮZA přislíbila účast, pokud jí to čas dovolí. Promluvila by spolu s Igorem o jemné hranici mezi intuicí, tvorbou a vírou, kterou ve svém životě a skládání písní vnímá. Také by zazpívala několik písní. Věříme, že to vyjde. http://www.raduza.cz/

Režisér Igor Chaun promluví vážně i s humorem o naději života a o úskalích při duchovním poznání.  http://www.goscha.cz/

Hudebník a kamarád Petr Piňos s přáteli obstará hudbu. http://www.petrpinos.cz/

Součástí mikulášského odpoledne bude meditace a na závěr také přátelské Goša pohoštění pro všechny, s možností výběru vegetariánské nebo běžné stravy, ve všech  přilehlých prostorách krásného Klubu Lávka pod Karlovým mostem.

Spolek Goscha také připraví předvánoční nabídku vybraných knih a CD.

Vstup a registrace budou možné od 13,30.
Program začne kolem 14. hodiny. Přednost ve vstupu do sálu a místa k sezení budete mít přednostně zajištěni vy, kteří se přihlásíte a zaplatíte předem přes přiložený formulář. Možnost zaplacení na místě bude také, pokud se nenaplní kapacita sálu.

Kolem 17. hodiny ukončíme program v sále a přesuneme se do přilehlých prostor Lávky za účelem občerstvení a přátelské komunikace. Kolem 18. hodiny Setkání ukončíme.

PŘIHLÁŠKU NA GOSCHA SETKÁNÍ na Lávce s léčitelkou Evou Puklovou, Igorem Chaunem, mikulášským překvapením, meditací a hudbou, 5. 12. 2015 naleznete ZDE
 
 
 

Vyhledávání