Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Zajímavosti Další zajímavosti Cobra - Interview Cobra, Lynn a Richard - 21. 3. 2016
Cobra - Interview Cobra, Lynn a Richard - 21. 3. 2016 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 05 Duben 2016 20:36
Žijeme v mimořádné době. Jedná se o posun věků. Finanční systém se sám zrestrukturalizuje, matrix se rozpadne a zrodí se nová společnost. Naše realita je o posunu a změny se dotknou každého. Tento svět brzy vstoupí do zcela nové dimenze, nové reality, do ukončení lineárního času. Jste připraveni? Tato jízda není pouze úvodem, jak se na to připravit…Je to výjimečná příprava na tuto mimořádnou dobu. Obsahuje informace a vedení ohledně doby kolem roku 2012 a planetárního dimenzionálního posunu, jaký se na této planetě ještě nikdy neodehrál.

S tímto úvodníkem, napsaným zhruba před třemi lety, začala fascinující cesta do budoucnosti. Od té doby dosáhl počet návštěv tohoto úvodního článku na blogu 15 353 000 a blog se stal hlavním planetárním místem pro otevírání portálů a pro práci na zvýšení uvědomění všeho lidstva. Jeho cílem je změna éterických úrovní naší planety, přesto jeho poselství zahrnuje pozitivní mentální a duchovní přístupy, výrazně odmítá negativní síly, které po tisíciletí pohlcují náš svět.

Pro další podrobnosti jste zváni k návštěvě archivu blogu, který byl k dnešnímu dni navštíven 549 x. Viz: 2012portal.blogspot.com

INTERVIEW s Cobrou ze dne 21. 3. 2016
Přepis ze dne 21. března, interview bylo zveřejněno 27. 3. 2016

Lynn – Vítám vás při našem měsíčním rozhovoru s Cobrou. Vašimi hostiteli jsou dnes Lynn a Richard. Našim cílem u těchto rozhovorů a také našich stránek je informovat, vzdělávat a připravovat na přicházející události. Zdržíme se komentářů a povídání, abyste slyšeli co nejvíce z toho, co jste sem přišli poslouchat: vaše dotazy a výhledy, které nám sdělí Cobra, http://2012portal.blogspot.com

Prosím, mějte na paměti, že nikdo nemá všechny odpovědi nejednou.  Pamatujte, že klíčem je vždy vaše vnitřní vedení a vždy se řiďte tím, co s vámi rezonuje. Pro ty, co jsou na našich stránkách www.prepareforchange.net a/nebo u Cobry noví, doporučuji vám navštívit media archiv na www.prepareforchange.net a poslechnout si úvodní interview z 28. srpna, 2015, kde je víc podrobností o Cobrovi*. A také následující interview z 18. 10.2015.  Tým Prepare For Change jsou všichni zapálení dobrovolníci. Nikdo nedostává za práci odměnu. Díky oddanému a odbornému týmu dobrovolníku jsme naši webovou stránku v posledních několika měsících mnohokrát upgradovali. Ty upgrady jsou drahé a my spoléháme na vaši podporu, abychom mohli splatit všechny měsíční účty. Tento tým počítačových kouzelníků dokončuje naši novou stránku pro rádio a média, ty stránky se budou týkat našich rozhovorů s Cobrou a dalšího.

Na této webové stránce budete moct poslouchat interview 24 hodin denně. Prosím, použijte tlačítko donate/daruj v pravém sloupci naší stránky. Nyní bych znovu chtěla přivítat našeho bojovníka světla a spojku s Hnutím odporu, Cobru. Cobro, vítejte.

COBRA – Moc děkuji. Jsem rád zpátky u interview pro prepareforchange.net .

Lynn – Úžasné. Jsme rádi, že vás tu máme. Dnes máme mnoho náročných dotazů. Máme některé posluchače, kteří se vytrvale ptají a je to s nimi někdy těžké, ale budeme se snažit zodpovědět všechny dotazy. Přečtu teď úvod k první otázce:

Ilumináti nejsou skutečnou skupinou. Je to pouze označení. Ilumináty tvoří tři hlavní skupiny: zednáři, jezuité a rosenkruciáni. Takže pokud se chcete stát součástí Iluminátů, musíte být členem některé z těchto skupin a musíte být bohatý. K Iluminátům se nikdy nedostane chudý člověk. Ilumináti si nedávno změnili jméno. Cobro, můžete to jméno teď posluchačům říct?

COBRA – Nedostal jsem žádnou informaci, že změnili jméno. Protože oni si nikdy neříkali Ilumináti. Obvykle si říkají kruh nebo bratrství, nebo dokonce rodina. Tak se oslovují a to se nezměnilo.

Lynn –  OK.  Patří Sionisté a Chazaři k hlavními větvím Iluminátů a mají Ilumináti svět rozdělen ne dle států, ale dle oblastí?

COBRA – Záleží na tom, o jaké skupině hovoříte. Světovláda je hlavně doménou jezuitů, kterým se povedlo infiltrovat do vlád většiny zemí světa, ale více ekonomický a finanční aspekt toho je v rukou odnože Rothschildů. Také oni infiltrovali své lidi. Každá z těchto skupin má své oblasti či divize svého světa, jak si rozdělili svět z pohledu svých zájmů. V době Události se to vše změní. Takže není moc důležité, jak by si mezi sebou rádi rozdělili svět, protože to vše se změní.

Lynn – Je Izrael velkou loutkou Iluminátů?

COBRA – Řekl bych, že většina zemí světa je loutkami Iluminátů, nebo, měli bychom říct, Kabaly. Ilumináti jsou pouze jedním aspektem, či jedním označením, kterým pojmenováváme docela složitou síť, kterou tvoří měnící se aliance v rámci této sítě.

Richard –  Ve zprávě, kterou jste zveřejnil na vašich stránkách ‘Portal 2012’ 27. ledna 2016, jste mluvil o planetě X a řekl, že má hmotnost 0.75 % Země, ale ve zprávě Kalifornského technologického institutu z 20. ledna 2016 s názvem ‘Důkaz o vzdálené obrovské planetě v naší sluneční soustavě“ se říká, že devátá planeta je 10x větší než Země, má oběžnou dráhu trvající mezi 10 0000 až 20 000 lety a nachází se 60 miliard mil od Slunce. Je to ta planeta X, o které jste mluvil před několika měsíci?

COBRA – To není přesné, protože to, co vědci v lednu zveřejnili, je pouze teorie, či teoretický model, pokoušející se popsat a vysvětlit chování některých objektů v Kuiperově pásu. Není to zcela přesný model. Ve skutečnosti jeden japonský vědec vytvořil mnohem přesnější model, který se mnohem víc blíží pravdě a já jsem dal link na tento vědecký článek na můj blog, kde ho můžete najít.

Richard – Výborně, pamatuji si to. Díky.

Článek: Vědci Caltech našli důkaz o skutečné deváté planetě

https://www.caltech.edu/news/caltech-researchers-find-evidence-real-ninth-planet-49523

Článek: Důkaz o vzdálené obří planetě ve sluneční soustavě

http://authors.library.caltech.edu/63794/

Richard – Vědci diskutují o druhém slunci**. Je to pravda? Co si o tom myslíte?

COBRA – Existuje jistá teorie o malé hvězdě, obíhající kolem našeho slunce, nebo, měl bych říct, že je to soustava dvou hvězd, ale to nebylo prokázáno a když vycházím z informací, které mám od Hnutí odporu, nic takového neexistuje.

Lynn – Co je Nibiru a kdo tam žije?

COBRA – Nibiru je označení, je to úplná dezinformace. Bylo to vytvořeno agentem Iluminátů Zecharia Sitchinem na zmatení lidí.

Lynn – OK.  Takže nic takového jako planeta Nibiru neexistuje?

COBRA – Taková planeta neexistuje, ani takový objekt ve sluneční soustavě.

Richard – Děkuji. Je mnoho zpráv o objevech spících obrů, kteří se probouzejí v různých jeskyních po světě. Jsou ty zprávy pravdivé?

COBRA – Ano, některé jsou pravdivé. Ti obři byli znehybněni ve speciálních komorách, které jsou aktivovány určitou vibrační frekvencí. Dá se říct, že když proudí určitá intenzivní forma subatomárních částic a energií z galaktického středu, ty komory se aktivují a ty bytosti se probudí ze stavu hibernace a v poslední době došlo k mnoha takovým případům všude na světě. Armády většiny zemí, lépe řečeno hlavních zemí to potlačují, aby to masová populace nevěděla. Když se něco takového stane, jde tam armáda a tu věc jednoduše potlačí. Ano, dělo se to docela nedávno.

Richard – To je úžasné. Ti obři jsou pozitivní?

COBRA – Většinou ano, ale někteří ne.

Richard – Proč se teď probouzí? Je to kvůli aktivitě galaktického centrálního slunce?

COBRA – Protože ….oni šli do těch komor. Nechtěli čekat na změnu. Uvedli se do stavu hibernace abynemuseli tak dlouho čekat na této planetě a teď, když se změna děje, mají zájem se změny zúčastnit. Ovšem neočekávali, že povrchová populace bude až do takové míry v pozici zajatců a teď se oni sami stali zajatci skupiny Chimera.

Richard – Jaká vlastně byla jejich role? Co to má za smysl probudit se právě teď, v této době procesu osvobozování planety?

COBRA – Chtěli se zúčastnit posunu. Mají různé agendy. Někteří byli docela pozitivní a někteří ne až tak pozitivní. Ale nečekali, že na této planetě doje k takové míře kontroly a potlačování. Všichni byli zajati a jsou drženi na různých vojenských základnách všude po světě.

Lynn – Cobro, teď přečtu dlouhý komentář s dotazy. Sledujte to.

COBRA – Ano, ale pokud mám odpovídat na dotazy, musíte je číst jednotlivě. (ano)

Lynn – Ten člověk říká: jedna blízká přítelkyně mi přinesla následující informaci a lze to vidět na youtube, níže je link, aby se na to mohli lidé podívat:

ILUMINÁTSKÉ CELEBRITY ODHALENY Klony PT 1 Re work

https://www.youtube.com/watch?v=X6v8Kpflr9E

Dávejte pozor na značku v desáté a půlté minutě. Říká se tam, že bytosti nelidského charakteru daly člověku technologii Vojenského industriálního mimozemského komplexu (MIEC), kdy je možné vyjmout duši, přenést ji do jiného těla a pak staré tělo zabít. Dělá se to za pomoci okultně magické technologie zvané přenášení duší. Takže v zásadě může Národní bezpečnostní agentura vložit vaši paměť a emoce do počítače a pak je umístit do nového klonu. Ta osoba tvrdí, že když dělala ceremonii s Matkou Zemí Stvořitelkou, ona jí ukázala, co bylo uděláno VŠEM LIDEM, KDYŽ BYLI MALÍ, MLADÍ A ČISTÍ. Temní vzali naše duše a manipulovali našimi bezduchými těly, která byla pod silnou fyziologickou kontrolou. Ty entity nás všechny zkompromitovaly, ať tomu věříme, nebo ne. Jen proto, že nám vzali duši, neznamená to, že děláme špatné věci. Stalo se to bez našeho souhlasu, když jsme byli velmi malé děti Když se „probudíme“ a nakonec kráčíme po ne zcela běžných cestách, jsme znovu obnoveni. Národní bezpečnostní agentura dostala mimozemskou technologii a teď je možné tvořit naše klony bez duše a to se v tom výše uvedeném videu přiznává. Ta osoba pokračuje a říká: Bylo mi ukázáno, že je to pravda a já za tím na 100% stojím.

Cobro, můžete to komentovat?

COBRA – S většinou souhlasím. Je zde několik věcí, které se nedějí zcela tak, jak ti lidé tady říkají. Ano, Kabala má již dlouho technologie na přesun duše z jednoho těla do druhého. Masově se to dělo v průběhu archonské invaze od r. 1996. Dělo se to hodně masivně a teď je to v mnohem menší míře. Paměť neukládají na počítač, podstatu duše na počítač. Jsou schopni zmapovat mozek a paměťové propojení v mozku, aby měli, tak řečeno, dynamickou fotografii vnitřního dění dotčené osoby. Neznamená to však, že podchytí podstatu. Podstata duchovní osoby může být vždy osvobozena. Bez ohledu na to, co dělají, ten proces nejsou schopni zastavit. Díky akcím světelných sil, zejména Hnutí odporu, se to teď tolik neděje, a snížilo se to téměř na nulu.

Lynn – Děkujeme za odpověď. Jak byste tedy popsal klon a jeho záměry?

COBRA – Pokud mluvíte o klonu bez duše, tu mechanickou umělou energii byste cítili, nejednalo by se o interakci s živou bytostí. Pokud by se jednalo o duši, která byla násilím vnesena do klonovaného těla za pomoci technologie, velmi těžko byste poznali rozdíl.

Lynn – Takže je tu právní a morální odpovědnost, kterou máme se všemi těmi klony, které tu možná mezi námi na povrchu chodí, je to tak?

COBRA – Musíte to specifikovat.

Lynn – Myslím to z pohledu člověka.   Máme nějakou morální, či právní odpovědnost v našich interakcích s těmi klonovanými bytostmi?

COBRA – Pokud zde je duše v klonovaném těle, je to stejné jako duše ve zrozeném těle. Není v tom vlastně rozdíl. Pokud mluvíme o bezduchém klonu, všechny takové bezduché klony budou odstraněny z povrchu planety po Události, protože jejich existence zde není v nejvyšším zájmu.

Richard –  Cobro, ještě k tomu tématu. Mají kameny, rostliny, voda, planety, galaxie, vesmíry a dokonce slunce duše nebo ducha?

COBRA – Ano, každé planetární nebo kosmické těleso má vyšší entitu, která je v tom těle obsažena. Takže každá planeta má duši nebo vyšší já. Každá galaxie, každá hvězda má vyšší andělskou bytost, která se stará o vývoj dotčeného těla, toho hvězdného těla.

Richard – Děkuji. Jaké jsou základní rozdíly mezi těmi dušemi a duší, obývající lidské tělo? (Upřesněte tu otázku, o jakých duších hovoříte?) Jaký je rozdíl, z pohledu evoluce, mezi duší, která obývá lidské tělo a duší, která obývá planetu nebo vesmír?

COBRA  – Duše obývající planetární těleso je mnohem, mnohem výš ve svém vývoji. Je těžké to srovnávat.

Richard – To jsem chtěl vědět. Děkuji.

Lynn – Cobro, proč se město Los Angeles v USA jmenuje Los Angeles, což ve španělštině znamená město andělů a jaký je význam tohoto zvláštního města v Hnutí pro osvobození planety?

COBRA – Je to proto, že v 18. století, když toto město začalo růst, bylo součástí španělské komunity a byl tam kostel andělů, panny Marie, jak byste řekli dnes. Pak město rostlo a dnes je to jeden z hlavních energetických vortexů pro proces planetárního vzestupu. Temné síly to chtějí potlačit. Los Angeles bylo centrem silného energetického útoku v r. 1996, s cílem zničit energii vortexu Los Angeles. Léčení po tomto útoku není ještě ukončeno.

Richard – Cobro, zvířata jsou nevinné bytosti a nemají ego. Jsou zvířata také chycena ve vězeňském systému matrixu, anebo mohou volně přicházet a odcházet jako duše?

COBRA – Také jsou chycena, ale nepociťují to, protože jejich oblast pohybu je mnohem menší. Například, zvířata si nepřejí opustit planetu, protože většina zvířat si za svého života nepřeje tolik rozšířit svou svobodu. Ony necítí, že jsou ve vězení, kromě těch, co jsou chycena kvůli lidem- v klecích a z různých důvodů jsou lidmi využívána.

Lynn – Cobro, podobnost mezi Archony a démony je téměř totožná. Po studiu jejich chování docházím k závěru, že je to jedno a to samé. Souhlasíte?

COBRA – Řekl bych, že démoni jsou nižší Archoni. Řekl bych, že Archoni jsou na vrcholu démonů, jsou nejmocnější.

Richard – Proč byl osud Satana a Lucifera v minulých Cobrově rozhovorech cenzurován?

COBRA – Není v nejvyšším zájmu zodpovědět tuto otázku. Richard – OK.

Lynn –  Proč všechny pokročilé mimozemské civilizace věnují tak velkou pozornost genetickým liniím?

COBRA – Ne všechny. Pouze ty, které nejsou dostatečně duchovně probuzené, věnují příliš mnoho pozornosti fyzické rovině.

Richard – Co je kontrola kvantové pravděpodobnosti?

COBRA – Je to koncepce konstatující, že je možné kontrolovat kvantovou okrajovou funkci. Jistěže to není možné. Lze to do jisté míry předvídat. Můžete to seskupit s matematickou rovnicí, ale v zásadě je nemožné dokonale předpovědět, co kvantová funkce udělá.

Lynn –  zde je úvod k další otázce:

Černá magie: satanisté vládnou světem, nikoliv politici, bankéři nebo šéfové armády“. To je ověřená skutečnost. Mluví o tom pár lidí v alternativních médiích a také naše duchovně probuzená komunita. Je třeba to vynést na světlo, abychom správně pochopili skutečnou příčinu našich duchovních bojů. Zdá se, že největším trikem ďábla je, že dělá, že nikdy neexistoval - to mu výborně funguje. Aby naši posluchači plně pochopili, o čem zde mluvíme, přidáváme důležité video z Youtube k dalšímu studiu. Můj dotaz zní: Jak byste popsal černou magii?

http://prepareforchange.net/2016/02/14/black-magic-satanists-rule-the-world-not-politicians-bankers-or-military-heads/

COBRA – Účelová manipulace energiemi s negativním záměrem.

Richard – Jak se účinně chráníte a osvobozujete od útoků černé magie a jejich následků?

COBRA – Jednoduše se od té vibrační frekvence odpojím. Musíte tedy zjistit, co ve vás to přitahuje a propustit všechno připoutání k negativitě. To za prvé. Za druhé, to jde do větší hloubky, je zrušení všech dohod z minulosti na úrovni duší mezi vámi a temnými silami. Za třetí je chránit se. Jsou na to různé techniky. Pokud máte důležité poslání a jste víc na očích, musíte docela přísně dodržovat ochranné postupy.

Lynn – Jsou magie a kontrola mysli vnitřně spojeny? Pokud ano, proč? Chápu to tak, že magie je jistý druh pokročilé duchovní technologie.

COBRA – Ano, přesně tak, a samozřejmě, kontrola mysli musí počítat s principy magie. Vlastně v zásadě kontrola mysli, kterou používají temné síly, je kombinací magie a technologie.

Richard – Jaký má význam používání krve při magických rituálech?

COBRA – Temné síly ji používají na posílení svého energetického pole, ale v zásadě se jedná o jejich špatné pochopení životní síly.

Lynn – Můžete definovat, co je bílá magie?

COBRA – Je to použití síly pro nasměrování energií za pozitivním účelem.

Lynn – Protivník teď velmi používá černou magii na nejaktivnější pracovníky světla. Doporučil byste pracovníkům a bojovníkům světla použití bílé magie jako způsob ochrany?

COBRA – Bílá magie není pouze o ochraně, je to záležitost tvoření a manifestace pozitivní budoucnosti. Jistěže to lze doporučit, pokud dotyčný ví, co dělá.

Richard – Nedávno vyšlo na světlo, že virus Zika byl patentován v roce 1947 Rockefellerovou nadací a teď tu máme výskyt viru Zika - o kterém předtím nikdo neslyšel. Říká se, že je zde spojení s vypuštěním geneticky modifikovaných moskytů. Říká se, že ta samá oblast, kde byli v roce 2015 ti geneticky modifikovaní moskyti vypuštěni, je epicentrem výskytu viru Zika. Má to potenciální neúmyslné katastrofické dopady, které teď ohrožují život na obou amerických kontinentech. Je ten virus opravdovou hrozbou anebo je to jenom další strašení Kabaly, aby nás odpoutala od skutečných problémů, k nimž všude na světě dochází?

COBRA – Nejedná se o opravdovou hrozbu. Je to uměle vytvořený, strach generující mechanizmus, který není vůbec důležitý.

Lynn – Chci se zeptat na rodinu Bundy. K nehodě došlo na ‘Hammond Ranči ’ v Oregonu, USA.  Je to skutečně incident typu vláda versus patrioti, anebo je to jenom další, Kabalou vytvořené, strach produkující odpoutání pozornosti?

COBRA – Temné síly zmanipulovaly skutečné pocity a skutečný odpor proti Kabale, aby pokroutily celou situaci tak, že vlastně rozpoutaly reakci milice. Je to něco jako psychologický test.

Lynn – Jsou ti lidé z rodiny Bundy nějak spojeni s neslavně známými Bundy iluminátskými třinácti rodinami?

COBRA – Je zde vzdálený vztah, ale ti Bundyové, kteří se postavili na odpor Kabale, nepatřili k Iluminátům.

Richard – Soudkyně Anna Von Reitz řekla na alternativních zpravodajských kanálech, že k 1. 1. 2016 složil přísahu nový prezident Nové republiky Spojených států, generál Joseph F. Dunford a že všichni zkorumpovaní členové kongresu, senátu, a hlavní představitelé justice jsou v tichosti vyměňováni. Také bylo řečeno, že od 1. 1. 2016 nebude žádnému suverénnímu národu, spojenému s AIIB nebo BRICS dovoleno, aby uznal Temné klobouky z Pentagonu jako reprezentanty svobodné vůle občanů Republiky Spojených států. Je to pravda?

COBRA – To nemohu potvrdit, protože kdyby byla republika, bylo by to znát přímo ve vašem životě. Bylo by to zřejmé a nebylo by o tom pochyb. A stane se to v době Události, ne dříve.

Lynn –  Budou letošní prezidentské volby v USA opět s loutkovými kandidáty, určenými Kabalou, a tím pádem budeme muset přetrpět další šaškárny, anebo letos skutečně zažijeme změnu?

COBRA – Nemohu vydat žádné prohlášení o tom, kdy dojde k Události. Pokud k Události dojde před volbami, volby nebudou. Pokud až po volbách, volby budou.

Lynn – Vidíte jako možné, že by Hillary mohla být zatčena ještě před volbami? (?????)

COBRA – Ano, jistě.

Richard –  Cobro, ve věci petice o Odhalení tajných vesmírných programů, kterou jste vyhlásil a vyzval nás, abychom ji podpořili. Někteří členové Prepare for Change si všimli, a nahlásili mnoho překážek, které jim znemožnily tu petici podepsat a co hůře, zpozorovali jsme neustálé „upravování“ počtu podpisů na petici. Někdy to spadlo dolů o 50 až 75 podpisů, někdy najednou až o 5 000 či 7 500 podpisů! Jak můžeme vůbec NĚKDY dosáhnout nějaké kritické množství, když všechny naše petice na internetu takto manipuluje Kabala?

COBRA – OK.  Účelem této petice nebylo docílit příliš vysoká čísla, a kritického množství bylo dosaženo. A právě kvůli petici byly nastartovány jisté procesy. Až nastane správná doba, uvedu o tom víc. Takže se nemusíme frustrovat, pokud Kabala začne blokovat všechny tyto snahy, protože pokaždé, když to dělá, porušuje určité zásady a protože je porušuje, bude to mít dlouhotrvající následky v době, když se úplně vzdají a budou probíhat jednání. Vlastně to urychluje proces Události.

Lynn – Kontroluje Kabala zcela Švýcarsko? COBRA – Ne.

Jděte na petici pro Odtajnění tajných kosmických programů na: Change.org (pro podpis petice).  K 20. 3. 2016 tam bylo 28 019 těch, co ji podpořili.

https://www.change.org/p/vladimir-putin-disclose-all-the-secret-space-programs-and-release-all-the-hidden-technology

Richard – Je pravda, že po pádu starého Egypta emigrovala faraonova pokrevní linie do dnešního Švýcarska, spolu s obrovským bohatstvím a usídlila se tam?

COBRA – Ne, není to pravda.

Lynn –  Ordo Templi Orientis, Řád východních templářů, nebo-li Řád templářů východu. Co o nich víte?

COBRA – To nejsou templáři. Je to jednoduše řád čarodějů, vytvořený Allisterem Crowleym a oni následují určitou filozofii, která byla hodně nepochopena a také byla zmanipulována Kabalou.

Richard – Říká se, že Barbara Bush, žena George Herberta Walkera Bushe, který sloužil jako 41. prezident a matka George W. Bushe, který sloužil jako 43. prezident Spojených států, je pravnučkou Allistera CrowleyhoAllister Crowley byl zednář, známý bisexuál, okultista, čaroděj a známý satanista, který si vysloužil titul “nejzkaženějšího muže světa”. Napsal Knihu zákona, která byla později použita jako základ pro Satanskou bibli a také napsal mnoho satanistických knih. Je to pravda?

COBRA – Většinou ano.

Richard – A že je Barbara Bush vnučka?

COBRA – Ano, jsou příbuzní.

Lynn – V posledním rozhovoru jste řekl, že soudce Nejvyššího soudu Scalia byl zavražděn. Udělaly to temné síly?

COBRA – Jednalo se o konflikt mezi dvěma frakcemi Kabaly a on byl zavražděn v důsledku toho konfliktu.

Lynn – Takže byl zavražděn kvůli tomu konfliktu? COBRA – Ano.

Richard –  Mohou se Archoni obrátit ke světlu a změnit se, aby činili dobro? COBRA – Ano.

Lynn –  Podle Karen Hudes, která pracuje pro světovou banku, je dnešní svět řízen koalicí dle předpisů Rady guvernéru MMF a Světové banky. Je to tak?

COBRA – 1.) Ona již pro světovou banku nepracuje. Kdysi pro ni pracovala. 2.) Svět dnes navenek řídí jezuité, ne Světová banka, ani MMF.

Richard – Můžete nám vysvětlit, kdo je iluminátská frakce s květákovýma ušima a jakou mají roli?

COBRA – O takové frakci nemám žádné informace.

Lynn – OK. Další dotaz má tento úvod:

Podvod sférických bytostí

Sférické bytosti je skupina, která se stala známou na internetu z článků Corey Gooda. Na internetu se říká, že udělal chybu, když předpokládal, že Blue Avians jsou vlastně Sférické bytosti. Blue Avians je skupina ze souhvězdí Lyry, zdá se, že by mohli lidem z povrchu planety nejvíc pomoci v evoluci lidstva. Myslíme, že Blue Avians jsou rasa z 6. dimenze. Je to skupina velmi velkých reptiliánů - jsou v podstatě původcem rasy Drako, která momentálně ovládá naši planetu. Sférické bytosti vytvořily vnější bariéru, aby situaci oddálily, jak to nejvíc jde. Jejich hlavní nástroj podvodu je jejich schopnost napodobit hlasy směrem k chanellerům a jiným telepatům. Obvykle se chytnou pravé informace, a pak ji otočí. Jejich cílem bylo, aby co nejvíce lidí z probuzené komunity uvěřilo, že oni jsou tvůrci této galaxie. Můžete to komentovat? Jaké máte informace? Je ta informace správná?

COBRA – Je zcela nesprávná. Sférické bytosti nejsou reptiliáni. Nemají absolutně žádnou spojitost s rasou reptiliánů. Jen tolik mohu říct.

Richard – Americké burzy mají, zdá se, „vlastní hlavu“ a již se nedrží žádných tradičních zpráv o ekonomických údajích. Bez ohledu na to, jak špatné jsou ekonomické ukazatele a jak padají historické záznamy. Nezáleží na tom, že VŠECHNY světové burzy krachují, US burzy stále vzkvétají a jdou výš a výš. Jedná se zcela zřejmě o totální manipulaci amerických burz ze strany Kabaly a je to pro ni celoživotní a výhodný zdroj zisku. Kdy tato manipulace burz skončí, anebo budeme muset počkat do Události, kdy budou burzy zavřeny nadobro?

COBRA – Budeme muset počkat do Události.

Lynn – Byl FED převzat ministerstvem financí anebo je to další kachna?

COBRA – Je to další kachna, nezakládá se to na pravdě.

Richard – Papež František, jak se zdá, spolupracuje na mnoha frontách se silami světla. Dělá to vědomě, že se najednou „změnil“, anebo je k tomu světelnými silami nucen, aby „držel basu“, anebo se chce jenom ukázat jako „hodný kluk“ aby, když nakonec dojde k Události, se on a Vatikán z toho dostali, ačkoliv páchali po tisíciletí na lidech ty nejhorší zločiny?

COBRA – Ne, nejdříve musíte ukázat, jak a kde spolupracuje se sílami světla. On je jezuita a chce se ukazovat z té pozitivní stránky, aby přežil, až nastane Událost. Chce si zachránit vlastní kůži a kůži jeho jezuitských bratrů. Já z jeho strany moc konkrétních pozitivních akcí nevidím.

Lynn – Opakovaně jste říkal, že v krátkodobé perspektivě nedojde na naší planetě k žádným (velkým - pozn.překl.) přírodním katastrofám. Co ale ve střednědobé či dlouhodobé perspektivě, např. za 10, 20, 30 let?

COBRA –  Teď je o tom předčasné hovořit.

Lynn – A co přicházející galaktický puls?

COBRA – Také o tom je předčasné mluvit.

Lynn – Můžete o tom vůbec něco říct?

COBRA – Ano, galaktický puls je proces, který již započal. Jeho vrchol bude v době Události a pak, později, budou další vrcholy, které spustí na planetě další změny.

Richard – Jaký je plán ohledně Palestinců a Palestiny, aby se napravilo 69 let brutální okupace, ubližování, vražd, útisku a teroru, které musí Palestinci snášet od vytvoření Izraele a jeho nekonečné kradení půdy, konfiskace a etnické čistky?

COBRA – Vše bude vyrovnáno v době Události. Palestinci budou mít své nezávislé území, nikdo je nebude okupovat, ani k ničemu nutit.

Richard – Výborně. Pro ty, kdo si nejsou plně vědomi rozsahu škod a ubližování, o nichž zde hovoříme, přikládáme link na úžasné video a přepis rozhovoru. Hovoří přímo příslušník vlivné sionistické izraelské rodiny, je to bývalý izraelský voják, syn velmi slavného izraelského armádního generála. Namluvil to Niko Peled a video z You Tube se jmenuje “Čestný izraelský žid říká skutečnou pravdu o Izraeli”.  Jak se to nakonec vyřeší, aby to bylo férové pro Palestince? Jak budou kompenzováni?

An honest Israeli Jew tells the Real Truth about Israel/Čestný izraelský žid říká skutečnou pravdu o Izraeli”

https://www.youtube.com/watch?v=etXAm-OylQQ

COBRA – To není o kompenzaci, je to o konečném procesu usmíření a mírovém procesu, který začne po odstranění Kabaly. Většina Izraelců si nepřeje bojovat s Palestinci. Byli naprogramováni a uměle do toho navedeni. Když budou příslušníci Kabaly odstraněni, bude obnoven mír a začne léčící proces mezi těmi dvěma národy.

Lynn – Na alternativních zpravodajských kanálech bylo oznámeno, že pilot nechvalně známého letu MH370 letadla Malaysia Airlines, které zmizelo v březnu 2013, byl nalezen živý, ale v bezvědomí. Je to pravda, anebo další hoax?

COBRA – Není to pravda.

Richard – Corey Goode poukázal na to, že Alianční rada SSP (Tajných kosmických programů) a Aliance Země mají stejný cíl, tj. plné odhalení a uvolnění pokročilých technologií. Pro dosažení toho cíle existuje mnoho různých agend. Mnozí z Aliance Země chtějí rozprostřít odtajnění a odhalení pravdy do víc než stoletého období a v mezidobí dovolit Číně a dalším východním národům, aby se staly novými centry mezinárodního obchodu a vysokých financí. Poukázal na to, že sice Aliance Země a Aliance SSP reprezentují celé spektrum lidstva, jsou však hluboce rozděleni v jednáních o tom, co má být uděláno pro odhalení pravdy všem lidem. Mnoho zástupců z Aliance Země je přesvědčeno, že by bylo nezodpovědné a šílené vystoupit s ohromným množstvím dokumentů, že by to obyvatelstvo zahltilo. Dalším diskutovaným tématem je, že Aliance Země je infiltrována operativci Kabaly/Iluminátů, kteří získali přístup ke všem dokumentům, které jsou připraveny dostat se v určitém okamžiku na veřejnost. To představuje velký problém pro Alianční radu SSP, která je názoru, že by to umožnilo Kabale/Iluminátům vymyslet způsob, jak neutralizovat vliv těch dokumentů, až budou uvolněny. Mně to přijde jako mistrovský plán Kabaly, abychom uvěřili, že nejsme připraveni na celou pravdu, takže bychom měli přijmout dalších 50 či 100 let jejich ďábelské vlády a oni si mezitím v klidu zmizí za obzorem, aniž by nesli odpovědnost za chyby. Jak to vnímáte?

COBRA – Především, ta nejpokročilejší část pozemní aliance neprosazuje částečné odhalení. Neprosazují 100 let nadvlády Východu. Ano, jsou jisté čínské rodiny, které to chtějí, ale jsou v menšině. Není to takový problém, jak to řekl Corey, takže není potřeba se obávat toho omezeného, částečného odhalení. Nestane se to, protože síly světla tlačí na plné, kompletní a totální odtajnění a stane se pouze to. A budou bojovat, dokud se to nestane. Nevzdají to. Nezmění svůj názor ani kurz, to se nestane.

Lynn –  Je možné, aby se někdy v budoucnu duchovní evoluce zastavila?

COBRA – Myslíte zcela zastavila? To se nestane. Evoluce je životní síla, je jako kolo, které se nikdy nezastaví.

Lynn – Někdo se ptá: musíme pokračovat ve svém „duchovním vývoji“ tak, že Archoni nutí duše vrátit se zpátky na Zem? Máme nějakou volbu?

COBRA – Nejsme nuceni jít vpřed. Je přirozenou touhou každé vnímající bytosti jít vpřed, pokud ta bytost není zcela zmanipulována. Každý se chce cítit líp. Každý chce být šťastnější. Nikdo vás nenutí, abyste se chtěli cítit šťastnější. Máte přirozený sklon a touhu chtít se cítit šťastnějším.

Lynn – Takže je to dobře.

COBRA – Ano, jistě, není to jasné?

Richard – Jaký smysl má ego?

COBRA – Koncepce ega je výmyslem Archonů. Koncepce ega je víra o oddělené bytosti a inkarnující se duši.

Richard – Jak to tedy uchopit.

COBRA – Co? (Ego, jeho vnímání) Nepotřebujete bojovat s tzv. egem. Můžete pouze být, kým jste. Vyjádři to, zkoumej to a změň to. To je potřeba.

Lynn –  Čintamani je jasně slovo ze sanskrtu. “Cinta” znamená mozek a “mani” znamená kámen, krystal.

COBRA – To není přesný překlad. Cinta znamená myšlenku a mani je drahokam.  Ale Cinta neznamená mozek či mysl. Ten překlad není zcela správný. Jaký je tedy dotaz?

Lynn – Dotaz je, co to tedy znamená, je to osvícený mozek?

COBRA – Ne. Čintamani je kámen, který je odrazem vašeho vnitřního drahokamu, vašeho vyššího já, vaší Já Jsem přítomnosti.

Lynn –  Souvisí to se šišinkou mozkovou?

COBRA – Ne, souvisí to s duchovním srdcem, s vaší Já Jsem přítomností a celkovou vaší bytostí.

Lynn – Existuje také kámen “Shyamanthaka Mani” je to modrý kámen, krystal, který za svého života vlastnil Krišna?

COBRA – Ano a je to mimořádně vzácný kámen, vzácnější než Čintamani. Neznám nikoho, kdo by ho měl zde na povrchu. Jednoduše nebyl nalezen.

Richard –  Na plošině v Gize byl učiněn nový objev. Odhalila to Carmen Boulter a její tým (tvůrce pyramidového kódu). Jsou tam tři úrovně komor velikosti Costco (?). Víte o tom víc?

COBRA – Ne, o tom nemám dost informací.

Lynn – Můžete nám říct o Arkturiánech a jaký je jejich úkol při osvobození naší planety?

COBRA – Arkturiáni jsou velmi zdatní v proměně systémů víry a propojování mysli s pátou a vyššími dimenzemi a také výborně pracují s energetickou mřížkou, takže energetickou mřížku kolem planety léčí a mřížku připravují na Událost.

Richard – Kdo jsou Hathorové a jaký mají úkol při osvobození planety?

COBRA – Jsou hodně propojeni s Plejáďany a jejich posláním je obnovit spojení mezi emocionálním tělem a přítomností duše u probuzeného obyvatelstva.

Chci jenom našim posluchačům rychle připomenout, aby nám věnovali nějaké peníze, viz “Donate” na www.prepareforchange.net, aby nám pomohli udržovat naši stránku v neustálém vylepšení. Děkuji. 

Lynn – Zde je následující dotaz: Když se ve snu probudím, kde jsem? Ve světě, vytvořeném mým snem, anebo někde v jiných dimenzích ? Nebo v astrální rovině?

COBRA – Pokud mluvíte o lucidním snění, probudil jste se ve svém astrálním těle a můžete zkoumat objektivní astrální úroveň, která je stejně skutečná, jako fyzická úroveň. Pokud nejste vzhůru a nemáte lucidní snění, většinou zpracováváte své vnitřní podvědomí a jste ve svém astrálním těle a zpracováváte své vnitřní situace. Pokud se vám povedlo probudit se do té míry, že si uvědomujete, že sníte, můžete začít zkoumat vaše okolí na astrálních úrovních stejně, jako můžete zkoumat fyzické prostředí na fyzické úrovni.

Richard – Má gravitační síla pozitivní, neutrální, nebo negativní povahu?

COBRA Gravitační síla je pouze fyzikální síla, bez jakéhokoliv fyzického, pozitivního či negativního obsahu.

Lynn –  Bible se také zmiňuje o babylonské věži a různých jazycích, které vznikly, aby je lidé rozšířili po Zemi. Z toho se dovozuje, že předtím existoval pouze jeden jazyk. Jaký je skutečný smysl různých jazyků? Byl to negativní vynález?

COBRA – Ano.

Lynn – Je koloidní zlato stejně účinné, jako monoatomické zlato?

COBRA – Ne do té míry, ale přesto má pozitivní účinek.

Richard – Existují paralelní reality?

COBRA – Někteří lidé popisují různé formy stvoření jako paralelní reality. Máme fyzickou, éterickou, astrální. Jsou to vlastně paralelní reality. Koncepce paralelních realit, které by byly paralelní se Zemí, existující v jiných dimenzích, něco jako koexistence dvou fyzických planet na dvou různých časových liniích, to neexistuje.

 Lynn – Jakými jazyky budeme mluvit po Události?

COBRA – Stejnými jako teď, po jistou dobu.

Richard – Až to období skončí, budeme používat telepatii?

COBRA – Ano, v jistou chvíli.

Lynn – Ovlivňují zdvojené duše navzájem své vědomí i pocity? Anebo jsou mentálně zcela odděleny?

COBRA – Na vyšší úrovni nad 5D jsou stále propojeny a vždy je zde určitý stupeň výměny na fyzické, emocionální a mentální úrovni, prostřednictvím tzv. permanentních atomů, což znamená, že mezi nimi stále proudí energie.

Richard – Co se stane se zbloudilými dušemi po Události?

COBRA – Na éterické a astrální úrovni dojde k obrovskému čištění. Do těch úrovní bude proudit hodně světla a všechny ty duše budou kontaktovány duchovními průvodci a budou odvedeny tam, kde to bude sloužit jejich vyššímu účelu.

Richard – Znají mimozemšťané na jiných planetách něco takového, jako je zamilovat se?

COBRA – Stále cítí lásku. Oni se nezamilovávají, ale v lásce vyrůstají.

Lynn – Řídí Dračí rada 200 stále planetu?

COBRA – Nikdy planetě nevládli.

Richard – Jaký je rozdíl mezi portály a černými dírami, které spojují vzdálená místa v rámci jednoho vesmíru a mezi těmi, které spojují místa v různých vesmírech?

COBRA – Černá díra je pouze koncepce, používaná současnou vědou pro popis jisté reality hyper- dimenzionálních červích děr. Ty hyper-dimenzionální červí díry spojují dva různé body v časoprostorovém kontinuu a vzdálenost mezi těmi dvěma body nepředstavuje problém, protože vyšší dimenze jsou vždy propojeny. A to je princip, na kterém černá díra funguje, či na kterém fungují hvězdné brány.

Lynn – Proč byla vytvořena krevní skupina RH negativ, odkud pochází a jaký má účel a jak se liší od pozitiva?

COBRA – Nemohu jít do detailů, ale ohledně typů krve zde bylo hodně mimozemských zásahů, hodně zkoumání, zejména v době Atlantidy. Jsou různé mimozemské skupiny, které zasahují a míchají se s lidským typem krve a experimentují se vztahy mezi jednotlivými krevními typy a typy genomu. Takže je to smíšená situace.

Richard – Co je Brahma, či kdo je Brahma?

COBRA – Brahma je jeden z aspektů stvořeného zdroje. Někteří lidé tomu říkají třetí aspekt, stvořený aspekt, ten, který tvoří vesmíry.

Lynn – Stvořil Brahma druhotnou anomálii nebo primární anomálii?

COBRA – Ne, primární anomálii nevytvořila žádná vědomá bytost. Primární anomálie je okrajová funkce, která se projevila jako důsledek. Vždy zde byla jako možnost, a když byl dostatek vědomí, ta možnost se ve vesmíru manifestovala.

Lynn – O mnohých vzestoupených mistrech, jako mistr Djwal Khul, Babaji se říká, že stále žijí v Himalájích. Babaji řekl jednomu svému žáku, že bude otevřeně komunikovat s pozemskými vládami kolem r. 2040. Bude to pravděpodobně po Události, kdy budou na povrchu nové vlády.

Můžete o tom více pohovořit a také o podzemních základnách v Himalájích?

COBRA – Jsou to dvě otázky. První je, že tato informace pochází z jistého zdroje a já nemohu potvrdit, že je pravdivá - co se týče doby, kdy se objeví Babaji. Objeví se jako vzestoupená bytost ve svém světelném těle, když k tomu bude vhodná doba, po Události. Ohledně druhé otázky: ano v Himalájích je plejádská základna, na indicko-čínské hranici. Ta základna je docela důležitá, protože vyrovnává energii na planetě. Lidé, kteří tu část světa navštívili, viděli a zažili v té oblasti mnoho zajímavých a nádherných fenoménů.

Richard – V jednom z minulých rozhovorů bylo řečeno, že cílem duše je vrátit se zpátky do Zdroje. Když k tomu dojde, co se stane s individuální osobností té duše?

COBRA – Osobnost je absorbována zpátky do duše, protože vy jste nikdy osobností nebyli. Osobnost je reakcí duše na primární anomálii. Je to sekundární funkce bytosti. Není to primární funkce bytosti.

Richard – Rozumím, děkuji. Když bude dokončen vývoj duše a ona bude zpátky ve svém zdroji, co se pak stane?

COBRA – Když se vrátí zpátky do zdroje, stane se znovu součástí zdroje.

Richard – Co pak bude dělat? Bude se dál vyvíjet, nebo je to konec?

COBRA – Zdroj se stále dynamicky rozšiřuje a vývoj nikdy nekončí. Je to prohlubování sama sebe, Zdroj prohlubuje své spojení se sebou samým, přes celistvost existence.

Lynn – V Plánu vzestupu jste řekl: “Většina ze 70 miliard neinkarnovaných lidských duší byla hromadně evakuována 14. srpna 1999 na mateřské lodě Aštarova Velitelství a pak převezena na jistou planetu na okraji hvězdokupy Plejád…Jediné duše, které zůstaly na éterické a astrální úrovni byly ty, které byly přímo zajatci nefyzických Archonů, pak ty se silnou vazbou na fyzickou úroveň a ty, které se rozhodly zůstat, aby fyzickým lidem pomohly coby duchovní průvodci.“ Když tolik duší opustilo Zemi, odkud se berou duše pro děti, které se od té doby na Zemi narodily?

COBRA – Od té doby se narodilo pouze pár miliard lidí.

Lynn – Můžete nám o nich něco říct?

COBRA – Ano. Některé jsou docela probuzené a jsou zde, aby zvýšily vibrace na planetě a zejména vibrace lidstva.

Richard – Kdysi jste potvrdil existenci jevu vstupování/walk-in“. (Když lidská duše opustí tělo a je nahrazena jinou duší). Jak je to možné? Je to na požádání? Musí s tím souhlasit obě duše - ta co přijde a ta, co odchází?

COBRA – Přesně tak. Musí souhlasit obě a k výměně dojde po vzájemné dohodě, jedná se o určitý energetický postup, kterým obě duše projdou, a je to vlastně velmi vzácný jev. Není to něco, co by se dělo moc často, jak si lidé myslí a prohlašují.

Richard – Bude se to dít i po Události? COBRA – V určitých vzácných případech ano.

Richard – Jaké jsou podmínky, které musí splnit tělo hostitele, aby mohlo přijmout přicházející duši?

COBRA – Musí to být vhodné tělo. Musí mít správnou vibrační frekvenci, správný tělesný typ. A aby se ta výměna mohla uskutečnit, musí to mít nějaký vyšší smysl.

Lynn – Existují na planetě různé energetické mřížky, s různými druhy vortexů?

COBRA – Ano.

Lynn – Jaký je momentální stav planetární energetické mřížky?

COBRA – Mřížka se docela rychle uzdravuje a v posledních několika letech bylo dosaženo hodně pokroku, takže lidstvo projde procesem události snadněji.

Lynn – Existují pozitivní i negativní mřížky? COBRA – Ano.

Richard – Jsou na severním a jižním pólu vstupy do vnitřní Země? COBRA – Ne.

Lynn –  Existují akašické záznamy pro všechny planety, vesmíry, anebo se tato anomálie týká jenom Země?

COBRA – Akašické záznamy jsou o všem, co se kdy stalo, ale my mluvíme pouze o záznamu události, nikoliv o energetickém náboji události, která se stala.

Lynn – A to je stejné ve všech vesmírech. COBRA –  Ano.

Lynn – Jsou ty informace přístupné i jiným bytostem, které nepatří na Zemi nebo do našeho vesmíru?

COBRA – Pokud to poslouží vyššímu účelu, ano.

Richard – Co můžeme dělat, abychom odstranili, anebo omezili dopad chemtrailsů na naše fyzická těla, do Události?

COBRA – Především si nedělejte tolik starostí a nezaměřujte na chemtrailsy příliš mnoho pozornosti. Potraviny, které jíte a voda, kterou pijete, mají mnohem větší vliv na váš pocit pohody a s tím můžete hodně udělat. A my s tím brzy skončíme.

Lynn – Stále pokračují útoky na pracovníky světla, kteří jsou více zapojeni do přípravy Události. Existuje nějaká dodatečná ochrana, kterou lze použít, kromě růžového vajíčka, aby se útokům zamezilo? Jsou nějaké informace, které můžete lidem dát, jak se mohou v této stresující době chránit?

COBRA – Dal jsem několik ochranných technik na můj blog. Můžete je tam najít a použít je. http://2012portal.blogspot.com

Lynn – Děkujeme, Cobro.  Blížíme se ke konci naší relace s Cobrou. Chci poděkovat mnoha lidem, díky kterým to bylo možné. Zejména chci poděkovat Cobrovi, že byl našim vzácným hostem a mému spolu-tazateli Richardovi, Aaronovi na zvuku, Danelle za její přepis, Untwinovi za modulaci a editing a Eduardovi a Danovi v zákulisí. Děkuji také úžasným posluchačům. Všichni jsme hlasy světa. Děkujeme, Cobro. Máte nějaká slova na rozloučenou?

COBRA – Ano, vstupujeme do velmi intenzivního období, které přinese mnoho změn a chci všechny požádat, aby zůstali ve svém středu a byli v klidu, bez ohledu na to, co se stane.

Děkujeme. Výborně, to uděláme.

COBRA – Moc děkuji.

Zdroj: http://prepareforchange.net/2016/03/27/03-21-16-cobra-march-interview/

Přeložila. Mirka


* Rozhovor ze srpna 2015 naleznete v češtině např. také
ZDE a rozhovor z 18.10. 2015 ZDE

** Pokud tím tazatel měl na mysli druhé slunce v naší sluneční soustavě, pak takové de facto neexistuje, ale je pravda, že tato naše soustava, tak jako i jiné obdobné, byla vytvořena se dvěma slunci a to druhé bylo v souladu s plánem stvoření „odstraněno“. Podrobnou informaci o tom podává Kryon v několika svých poselstvích, naposledy např. Laskavé stvoření – Velká hra z 22.2. 2015.

 

Vyhledávání