Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Zajímavosti Další zajímavosti Cobra - “Plejádský rozhovor “ s Cobrou a A’drieiuous-em
Cobra - “Plejádský rozhovor “ s Cobrou a A’drieiuous-em PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 07 Prosinec 2016 00:16

Zpráva Zlaté rybky č. 65, 11. listopad, 2016

Louisa: Přeji všem dobrý den. Vítám vás u zpráv Zlaté rybky. Jsem vaše spoluhostitelka, jmenuji seouisa, a dnes se ke mně za tým Zlaté rybky přidá Steve a náš host, velvyslanec rodiny Červeného draka. Dnešní zpráva, nazvaná Plejádský rozhovor, zahrnuje i Cobru z Hnutí Odporu a A’drieiuouse z Nové Lyry.Oba pánové prozradili, že jsou Plejáďané; jeden se narodil tady na Zemi a druhý ne. Informace o nich jsme zveřejnili v předchozích zprávách Zlaté rybky a na Cobrově blogu a v předchozích rozhovorech. Tento Plejádský rozhovor by vám měl poskytnout vhled do toho, kdo jsou tito pánové, v souvislosti s tím, odkud pocházejí; každý svým specifickým způsobem. Takže, děkuji, že jste tady s námi a vítejte zpátky u Zpráv Zlaté rybky. Steve položí první otázku.

Steve: Cobro, mají volby nějakou spojitost s aktuální situací?

Cobra: Přímo ne. Řekl bych, že tuto situaci s volbami vytvořili Archoni, aby zmátli a rozdělili lidi v USA. A pokoušejí se tu polarizaci co nejvíce rozjitřit.

Steve: A budou podle vás s tou polarizací úspěšní?

Cobra: Do jisté míry, ale světelné síly pracují 24 hodin denně, aby lidi zklidnily a odpoutaly jejich pozornost. Aby se lidi soustředili na něco jiného, nejenom na volby, protože ty volby nejsou nejdůležitější věc na světě. Ani Trump ani Hillary Clintonová nejsou nejdůležitější lidé, pokud jde o situaci na planetě. Oni vůbec nejsou ti klíčoví hráči za scénou. Za nitky tahají klíčoví hráči.

Louisa: Kolují zprávy, že za všemi těmi protesty v USA je George Soros.

Cobra: Ano, určitě je do toho zapleten.

Louisa: Ano, je to nechutné, když vidím, co teď lidi v USA dělají a toto vůbec není typické, jak se teď při volbách chováme. Ale pojďme k Wikileaks a odhalením, kdy Julian Assange řekl, že Trumpovi nebude dovoleno stát se prezidentem. Co myslíte, o čem vlastně mluví?

Cobra: Kabala má velmi rázný plán ovlivnit volby, aby byla zvolena Hillary Clintonová, a ta věc ještě není zcela ukončena. Pokud se díváte na zprávy, vidíte, že Kabala... stále pozměňují pravdu.

Steve: Nakolik si je Trump vědom, že existují mimozemšťané?

Cobra: Není si toho natolik vědom, jako Clintonová.

Steve: Ale po inauguraci to dožene?

Cobra: Ano, jak nastoupí do úřadu, do jisté míry ho s tím seznámí, nakolik to bude vyhovovat těm, kdo vládnou, pokud, samozřejmě, nedojde do té doby k nějakým změnám.

Louisa: Prezident Obama oznámil, že dá Hillary Clintonové milost. Není to trochu uspěchané? Nemělo by nejdřív dojít k obvinění? Toto hodně napovídá o tom, kam to bude směrovat. Co myslíte, Cobro?

Cobra: Nezáleží na tom, co teď říká, protože on není klíčový hráč; v pozadí jsou jezuité, kteří provádějí svou agendu a samozřejmě, za nimi jsou Archoni, kteří také provádějí svou agendu.

Louisa: Takže, proto lidé říkají, že Trump je loutkou jezuitů a vy to potvrzujete?

Cobra: Ano, on ve struktuře jezuitů není vysoko, ale jeho politika je do značné míry vytvořena jezuity. On má jezuitské vzdělání a některé jeho kontakty v mafii jsou přímo řízeny jezuity. Také jsou zde Archoni z vyšších dimenzí, kteří tuto situaci využívají na vytvoření nenávisti, a rozdělení, ale také síly světla mají s Trumpem své vlastní plány.

Louisa: Opravdu? Můžete nám o tom něco říct?

Cobra: V tuto chvíli moc ne, ale teď je situace docela nerozhodná a může se stát mnoho zajímavých věcí; ručím za to, že se stanou, protože je zde zapojeno mnoho faktorů, mimo jiné také svobodná vůle Trumpa, což je jeden z faktorů.Myslím, že může být snadno ovlivněn různými frakcemi z pozadí - jak pozitivními, tak i negativními. On v těch situacích nedělá samostatná rozhodnutí. Nemá příliš vyhraněné názory na mnoho klíčových témat, takže existují lidé či situace, nebo frakce, které by ho mohly různým způsobem ovlivnit.

Steve: Můžete nám něco říct o nějakých skrytých plánech Kabaly, jak se pokusí ovlivnit výsledky voleb?

Cobra: Ano, dnes bylo ve zprávách něco o nejasnostech ohledně hlasování. To lze uměle vyrobit, jde o určitý postup, který lze udělat legálně či pololegálně a samozřejmě, Kabala se to pokouší využít. Z pohledu Hnutí Odporu je celý systém, celý způsob voleb nečestný a neodráží vůli lidí, v žádných volbách.

Louisa: Správně, a Trump a Julian Assange veřejně prohlásili, že je vše zmanipulované, takže to nepřekvapuje a já to napětí cítím. Vlastně teď máme sesterský blog ve wordpress, jmenuje se The Canary Chronicles Blog, který komentuje mnoho věcí uvolněných z Wikileaks a další informace, některé nejsou dostupné v psané podobě a také jsou tam původní publikace.

Steve: Jaká je teď situace s umísťováním jednotek NATO podél ruské hranice, když teď volby vyhrál Trump?

Cobra: Trump má dobré vztahy s Ruskem a Putinem, protože zahraniční politika Trumpa není tak agresivní, takže pro mezinárodní geopolitickou situaci je lepší, že byl zvolen Trump, ale horší je to, pokud jde o samotné USA.

Steve: Takhle to vypadá?

Cobra: Ano.

Steve: A co další vztahy, s Čínou, a co myslíte, Trump řekl, že zlepší vztahy s dalšími státy světa?

Cobra: Již se spojil s Japonskem proti Číně.

Steve: Ano, to je špatně?

Cobra: Myslím, že v tuto chvíli nemá konzistentní mezinárodní politiku a jeho poradci jsou ovlivněni různými frakcemi. V tuto chvíli probíhá boj mezi různými částmi negativních frakcí, které ovlivňují jeho poradce.

Louisa: Ok, děkuji za aktuality ohledně voleb a chtěla bych přejít k plejádským záležitostem. Začneme vaší poslední aktualizací.

Louisa: Proroctví domorodých lidí hovoří o tom, že se teď vracejí Hvězdní bratři. Jaký je vztah domorodých lidí a Plejáďanů?

Cobra: Je mnoho mimozemských ras, které se inkarnovaly jako američtí Indiáni. Mnozí přišli z hvězdného systému Síria a mnozí z hvězdného systému Plejád. A po mnoho inkarnací si byli vědomi, odkud pocházejí, ale bohužel, mnozí postupně toto spojení ztratili.

Louisa: V této době je proroctví Černého hadaspojeno s ropovodem v Severní Dakotě, který prochází siouxskou rezervací Standing Rock. Jak rozumíte tomu proroctví, pokud jde o pravděpodobnost úspěšného dostavění ropovodu, což by měl být signál o konci lidstva? Můžete to okomentovat?

Cobra: Nebude to konec lidstva, protože síly světla ruší škodlivé účinky toho všeho.

Louisa: Myslíte, že ten ropovod úspěšně dokončí?

Cobra: Je to možné, ale síly světla silně pracují proti tomu. Zrovna teď probíhá bitva.

Louisa: Ptala jsem se pana velvyslance na toto téma a on je názoru, že Norská banka je pod tlakem, aby přestala s investičními aktivitami, majícími za následek stavbu ropovodu. Jistě, když se zastaví financování, zastaví se stavba. Máte k tou nějaký komentář?

Cobra: Zní to jako výborný nápad.

Steve: Je za tím ropovodem ještě něco jiného, o čem teď možná nevíme?

Cobra: Je tam jedna věc, o které by se mělo diskutovat, a to je, že podél ropovodu vede ley linie a ten ropovod se snaží tu ley linii energeticky potlačit, takže to potlačuje energetické tělo Země.

Steve: Takže se jedná o další blokaci ley linií?

Cobra: Ano.

Poznámnka: Vzhledem k tomu, že od doby tohoto rozhovoru uplynulo již dost času, situace se posunula a 5.12. bylo zveřejněno, že úřady zrušily povolení ke stavbě ropovodu přes území Siouxů - ZDE

Louisa: Cobro, dle vašeho názoru, jak jsme teď na tom ohledně vzestupu?

Cobra: Jakž, takž. Je tam jistý pokrok, ale nestačí to.

Louisa: V poslední aktualizaci jste zmínil vybudování nové tachyonové membránykolem planety. K čemu to je a proč je to zapotřebí?

Cobra: Plejáďané a další síly světla budují speciální membránu na určitém místě uvnitř oběžné dráhy Země - Měsíc. Smyslem té membrány je osekat chapadla chobotnice Yaldaboatha od hlavy, což zmenší moc té bytosti a výrazně urychlí očistu sluneční soustavy. Pak bude pro síly světla snadnější postoupit kupředu, směrem k povrchu planety.

Louisa: Děkuji. K zneškodnění skalárních zbraní: dělají to synchronně, zdá se, že je to propojeno?

Cobra: Souvisí to spolu, ale jedná se o jinou operaci a nedávno měli menší úspěch, se satelitem.

Louisa: Pracuje Elon Musk opravdu pro světlo?

Cobra: Ať tomu věříte či ne, ale ano.

Louisa: A co Julian Assange?

Cobra: On také.

Louisa: Jsou ty biočipy stejné jako éterické implantáty?

Cobra: Ne, vysvětlím to. V různých hustotách, v různých dimenzích, máte různé kontrolní mechanizmy. Na fyzické úrovni jsou fyzické biočipy, které se začaly vyvíjet již za první světové války a vývoj byl dokončen ve druhé světové válce, v nacistickém Německu, v koncentračních táborech. Němečtí průmysloví giganti, jako Siemens, je vyvinul a vyráběl a byly přidávány do vakcín a na konci druhé světové války začala velmi vyspělá celosvětová očkovací kampaň. Jsou v tom všechny možné příměsi, je vyráběno a používáno velmi mnoho druhů vakcín. Ty očkovací programy stále pokračují, nepřestalo to.

Ty biočipy byly stále vylepšovány a pak v r. 1983 byly vyrobeny novější verze a velmi silné byly vyrobeny v r. 1996 a v r. 1996 nastoupil velmi rychlý vývoj těch biočipů a v r. 1999, díky invazi Archonů a mnoha drakoniánů a reptiliánů a dalších ras, které tehdy přišly a používaly podzemní základny a poskytly své technologie a své verze biočipů. Hnutí Odporu jich mohlo většinu již odstranit, ale bohužel, ne všechny. Pracuje na tom teď a jeden aspekt se čistí docela dobře a druhý aspekt se v tuto chvíli nečistí vůbec.

A pak jsou plazmické implantáty a éterické, které jsou umístěny přesně na stejném místě. Popsal jsem to na svém blogu. Jsou umístěny v čelním laloku mozku, nad očima a jeden trochu nad pupkem a pak jsou obvykle jeden či dva implantáty vzadu na hlavě na místě zvaném medulla oblongata a ty implantáty vzadu na hlavě ovládají reptiliánský mozek nebo reakci útěku či útoku.

Louisa: Jsou ty implantáty příčinou velkých bolestí hlavy, které lidé někdy mají?

Cobra: Ano, přesně tak. Když je aktivován ten biočip anebo když jsou ty implantáty čištěny, lidé mají někdy velmi silné, ošklivé bolesti hlavya neexistuje pro to lékařské vysvětlení. Mnohé biočipy jsou ve spícím režimu, dokud lidé nedosáhnou jistou úroveň vibrací. Jsou to spící buňky v těle, které se následně zaktivují. Když lidé dosáhnou jisté vibrační úrovně nebo začnou být příliš nebezpeční pro matrix, tak se obvykle aktivují.

Louisa: Co s tím můžeme dělat?

Cobra: Existuji čistící postupy, které mohou pomoci. Již jsem některé vysvětlil na svém blogu a existují terapeuti, kteří mohou pomoci. Ne že by je odstranili, ale sníží se jejich účinnost. Skalární síť měří vibrační frekvenci každého člověka na planetě, a když dosáhne určité úrovně, spustí se alarm a alarm vyšle signál do centrálního počítače, který na dálku aktivuje implantát.

Louisa: A vědí o každém, kdo je aktivován, počítám?

Cobra: Ano, jistě.

Steve: A to vše bude deaktivováno, jakmile bude síť stržena, je to tak?

Cobra: To vše bude vyčištěno, když bude vyčištěna skalární síť. Patří to do stejné struktury.

Steve: A infrazvuk je součástí stejné struktury?

Cobra: Ano, jistě. Infrazvuk snižuje vibrační frekvence, zejména emocionální vibrace, potlačuje lidskou vůli bojovat, potlačuje lidskou vůli být tvůrcem svého vlastního osudu.

Steve: A co lidé, na které je tím útočeno ve spaní?

Cobra: Jsou tam jisté rezonanční body, interferenční body, kde je infrazvuk silnější, je proto vhodné změnit místo, nebo se přesunout do jiné místnosti anebo dokonce pravidelně přesouvat postel. Někdo se tomu bude muset přizpůsobit; existují jistá antiskalární zařízení, jež mohou trochu pomoct. Nějaké technologie jsou uvedeny na mém blogu na stránce Tachyony, jsou tam laserová zařízení, která s tím mohou pomoct.

Louisa: A co frekvence? Já hraji na piano a obklopuji se vibracemi smyčců a harmonickými tóny, a myslím, že je to pro mne léčivé?

Cobra: Harmonický zvuk je velmi dobré opatření proti infrazvuku. Velmi dobrým opakem infrazvuku je určitá rezonanční frekvence vydávaná fyzickými hudebními nástroji a pozitivní hudbou.

Steve: A co frekvence smíchu a štěstí?

Cobra: Samozřejmě.

Steve: David Wilcock mluví o sluneční události, která způsobí velkou změnu v lidské DNA a lidském vědomí. Je to stejná Událost, o které mluvíte vy?

Cobra: Ano, přesně tak. On mluví o události, způsobené Sluncem a Corey Goode hovoří o galaktickém pulzu, který zaktivuje Slunce. Každých 26 000 let dochází ke galaktickému pulzu, který určitým způsobem zaktivuje všechny hvězdy v galaxii a také, samozřejmě, když tato galaktická super vlna přijde do naší sluneční soustavy, zaktivuje naše fyzické Slunce tak, jak o tom mluví Corey Goode a další. To, co popisuji, je součást Události. Nejedná se pouze o aktivitu našeho fyzického Slunce, ale je to spojeno s aktivitou Galaktického centrálního slunce a s dramatickými změnami na této planetě a s odstraněním Kabaly, s resetem finančního systému, s procesem plného odhalení a se vším, co je s tím spojeno.

Steve: Nyní můžeme za pomoci CME měřit energii, přicházející ze Slunce, o níž víme, že sem za několik dnů přijde. Můžeme změřit ten pulz z Galaktického centrálního slunce?

Cobra: Ano, existují přístroje, jež monitorují Galaktické centrální slunce. Je to trochu obtížnější, protože ten objekt je od nás mnohem dál, ale je to možné.

Louisa: Děkujeme. Můžete nám říct, jak je to s Planetou X či s Nibiru?

Cobra: Ok, za prvé: Planeta X není Nibiru. Celý koncept týkající se Nibiru je záměrná dezinformace, vypuštěna Kabalou, aby lidi zmátla. V naší sluneční soustavě není žádné těleso, které by protínalo oběžnou dráhu Země a rušilo to tady, to neexistuje. Planeta X je oficiálně neobjevená planeta na vnějším okraji sluneční soustavy, která byla a stále je pod povrchem obydlená, jsou tam podzemní základny a je to zdroj Hnutí odporu.

Louisa: Je to jejich podpůrná stanice, anebo hlavní základna?

Cobra: Je to místo jejich původu, jedna z jejich nejdůležitějších základen.

Louisa: Aha. Nedávno byl ve vědeckém zpravodajství ukázán obrázek Saturnu, který změnil barvu na modrou. Vědci říkají, že nevědí, co to způsobilo. Můžete to komentovat?

Cobra: Vědí to, ale ta novinka není moc známa. Jde o to, že Saturn obíhá kolem Slunce, jedna otočka za cca 30 let a Saturn, podobně jak každá jiná planeta v sluneční soustavě, má roční období, a já teď zrovna vidím, že je na severním pólu Saturnu léto. A v létě je teplota vyšší a barva aerosolů v atmosféře se mění a proto je barva slavného hexagonu na severním pólu Saturnu intenzivnější a změnila se jeho barva.

Louisa: Děkuji za váš komentář. Je ironie, že tak bezstarostně pouštějí informace o tom, že našli na Marsu život, a vypouštějí to po kouskách, což je, jak nám řekl kapitán Randy Crammer v naší Zprávě Zlaté rybky č. 53, psychologie odtajnění. Jak se dle vašeho názoru vyvíjí ta záležitost s Marsem?

Cobra: Došlo k tajným jednáním mezi skupinami tajných vesmírných programů a Kabalou a dvě skupiny tajných vesmírných programů řekly Kabale, že pokud neodhalí, jaká je situace na Marsu, že to udělají oni. A to přimělo Kabalu k tomuto částečnému odhalení, k němuž teď dochází.

Louisa: Ok, ale Corey Goode řekl, že bylo dohodnuto, že odhalení bude probíhat po dobu následujících 50 až 100 let.

Cobra: S tím nesouhlasím. To nebylo dohodnuto. Byla to jedna z manipulací Kabaly, která si chce takovou dohodu vynutit a není pravda, že by s tím čínská skupina souhlasila. Kabala to chtěla, a navrhla to. Vyhrožují, že to musí proběhnout tímto způsobem. Ale nikdo takový návrh neodsouhlasil ani neuznal.

Louisa: Ano, v předchozích rozhovorech jste to jasně řekl, že je potřeba, aby proběhlo úplné a kompletní odhalení. (Cobra: Ano jistě.) A že by nemělo docházet k žádným takovým odkladům a také Randy Cramer sdělil, že armáda má desetiletý plán na odhalení, s čímž také nesouhlasíte.

Cobra: Ne, to nelze přijmout. Víte, v armádě jsou jisté pozitivní skupiny, které mají obavy z plného okamžitého odhalení, že to způsobí velkou paniku a nestabilitu a chaos a vojáci se chaosu bojí, protože ten armáda nemůže zvládnout. Ale existuje dobrý chaos a špatný chaos. Když dojde k plnému odhalení, vznikne dobrý chaos, chaos, který vytvoří novou společnost, založenou na pravdě a transparentnosti. A samozřejmě, když k tomu dojde, nastane jisté období chaosu a společnost a systém se budou muset přizpůsobit nové realitě. Je to nevyhnutné, tak či onak se to stane, ať to chcete, nebo ne.

Louisa: Jak si máme pozvednout vědomí, když jsou na nás stále podnikány útoky?

Cobra: Podle mého názoru je energetické pole oslabených pracovníků a bojovníků světla odrazem galaktické války, probíhající v kosmu. Galaktická válka probíhá ve vašem vlastním energetickém poli. Musíte se spojit se světlem, soustředit se na světlo, pracovat pro světlo a pokračovat.

Louisa: Doufám, že to každý zvládne. Někdy je to těžké, člověk se může cítit přetížený. Jako například dneska; je jedenáctého jedenáctý, mysleli byste, že to bude vyváženější a přesto dnes mnoho lidí vyšilovalo.

Cobra: Lidé vyšilují jednoduše proto, že existuje mnoho vrstev programování mysli, zejména v USA, a všechny ty vrstvy jsou teď aktivovány najednou.

Louisa: Wau. Co se teď v USA stane? Lidé odolávají jakémukoliv odklonění od jejich pohledu na realitu. Je velmi těžké lidi probudit.

Cobra: Spojené státy byly zemí s největším potenciálem, obrovským potenciálem, mnohem větším, než si lze představit a bylo to víc potlačeno, než ve většině ostatních zemí na planetě. A jak se víc blížíme k Události, dojde k obrovskému a zvýšenému urychlení vědomí, v USA to bude super rychlost.Ale zatím ne, ještě tam nejsme.

Steve: Takže, vědomí lidstva hraje roli ohledně urychlení Události?

Cobra: Ano, jistě.

Steve: Jenom abychom si to ujasnili:Centrální slunce reaguje na vývoj našeho vědomí a bude reagovat tím, že ve správný okamžik odstartuje Událost, je to tak?

Cobra: Ano, přesně tak. Galaktické centrální slunce je domovem Galaktické entity, Pleromy. Je to živá bytost a my žijeme uvnitř ní. Žijeme uvnitř Pleromy, jsme její součástí. Galaktická bytost interaguje se všemi slunečními soustavami jako by to byly buňky galaktického těla a my jsme jednou buňkou galaktického těla a… jde to ke Galaktickému centrálnímu slunci a ono reaguje. Událost se stane prostřednictvím lidí, my jsme kanály pro Událost, jsme ti, kdo Událost zprostředkují. Nemůže nás to obejít, to není možné. Prochází to naším energetickým polem do našich fyzických těl, do našeho okolí, do naší společnosti. Jediný impuls přichází směrem od lidstva, a když toto spojení s Galaktickým centrálním sluncem bude dostatečně silné, stane se to. Naštěstí, my na tom pracujeme.

Louisa: A’drieiuous umístil své připojení na internet na místě poblíž indiánské rezervace Standing Rock a teď se k nám připojil velvyslanec a já mám pro něj dotaz: Jaký je stav ohledně projektu ropovodu v Severní Dakotě, anebo co o tom víte?

Velvyslanec: Zrovna teď lidé vyvíjejí tlak na Norskou banku, aby zastavila financování. Pokud přerušíte financování, uvidíte, že policie velmi rychle zmizí. Já měl jiný návrh, ale lidé policistům nekoupili cukrátka, ale právě teď přiškrcujeme financování ropovodu. A uvidíme, co se stane.

Louisa: Řekl jste, že Kabala teď do toho investovala obrovskou sumu peněz; takže, jaké jsou důvody, proč by se mělo zastavit financování?

Velvyslanec: Existují dohody, které Norsko podepsalo a které se vztahují na finance, jmenuje se to… Nelze to použít proti lidstvu, nesmí se použít jako nástroj války, ale právě teď je používají na potlačení domorodých lidí, je to proti ústavě a proti předpisům, týkajícím se těch finančních otázek. A ta ropná společnost a bankovní společnost jsou vlastněny vládou, takže teď lidé vyvíjejí nátlak, aby bylo přerušeno financování a banka byla vyloučena z procesu, a když zmizí finance, nebude důvod ve stavbě pokračovat.

Louisa: Děkuji, pane velvyslanče. Teď bych se chtěla věnovat spojení s Plejádami, protože Cobra v předchozích rozhovorech říkal, že je Plejáďan, inkarnovaný na Zemi a že si uchoval kompletní vzpomínky na svou minulost a je tady na misi, jakožto člen Hnutí Odporu pro osvobození planety a A’drieiuous, jak víme, je Plejáďan z Nové Lyry, a na Zemi přijel na plavidle, které ztroskotalo nad nevadskou pouští. 2 roky byl držen v Area 51, byly na něm dělány pokusy a nakonec mu bylo dovoleno odejít, ale rozhodl se zůstat zde a plnit své poslání. Je tady již 44 let. Když jsem to uvedla, chtěla bych dát Cobrovi a A’drieiuousovi příležitost, aby také položili otázky. Dovolte mi, abych začala tím, že se zeptám na Plejády. A’drie, kdo jsou tví sousedé?

A’drieiuous: Erra obíhá kolem Alkyonu, hvězdy, která je blízko nás, ve stejné soustavě. Atlas je hvězda, kolem které obíhá Nová Lyra, takže jsme sousedé, patříme ke stejné soustavě. Jsme odlišné klany, ale jsme stejní lidé.

Steve: Jak snadno se můžete k sobě dostat, když cestujete? Jak rychle se k sobě dostanete?

A’drieiuous: Naše plavidla se pohybují rychlostí cca 5 miliard km za vteřinu, za hranicí světla, používáme fotoradionický pohon. Co myslíte, jak rychle můžeme cestovat z jedné hvězdy na druhou v rámci té malé soustavy?

Steve: Docela rychle, jste přece sousedé. (A’drie: Ano)

Louisa: Zeptám se vás obou. Jaký máme teď my na Zemi vztah s Plejáďany? A Cobro, jakou část Hnutí Odporu tvoří Plejáďané?

Cobra: Docela hodně členů Hnutí Odporu je původem z Plejád. Mnozí z nich uvízli v karanténě, když byla zavedena. Některým se povedlo utéct, ale někteří jsou stále tady.

Louisa: Existuje vztah mezi Plejáďany a civilizací Vnitřní Země?

Cobra: Samozřejmě, Hnutí Odporu žije uvnitř Země, ve vnitřní Zemi.

A’drieiuous: Hnutí odporu; máte na mysli Telos?

Cobra: Jsou propojeni, tedy, síť Agarthy tvoří 44:45 a součástí agarthské sítě je také Hnutí Odporu.

A’drieiuous: V posledních 42 letech jsem zde byl hodně sám, snažil jsem se pomáhat lidem, jak jsem mohl a byl to boj. Když je člověk jenom jeden a má dokončit co nejvíc toho, co má být dokončeno. Pracoval jsem i s našimi lidmi, máme zde flotily, které činí dobro. Zastavují asteroidy, brání konfliktům dostat se na tuto planetu, je toho hodně, co mohou dělat. Existují smlouvy, které zde neumožňují intervenci. Smlouvu jsem porušil, když jsem zde chtěl být. Protože sem, na toto místo, nikdo nechce. Důvody jsou vám všem jasné.

Cobra: Ano, tomu věřím. Není moc lidí, kteří by sem chtěli přijít. A pro Plejáďany není snadné přizpůsobit se zdejším vibračním frekvencím.

A’drieiuous: Trvalo mi 24 let jenom se naučit anglicky.Naše mozky jsou jiné a angličtina přestavuje úplně jiný směr uvažování, než jsme zvyklí, takže mi dlouho trvalo, než jsem zvládl angličtinu, pochopil společnost zevnitř, od základu, abych rozuměl tomu, čím si procházíte a spolu s vámi to prožíval. Mohu procítit všechny ty situace, které se ve světě dějí, protože jsem to vše za posledních 42 let, od mého propuštění, viděl. Takže jsem pozoroval lidi, pozoroval, jak dělají věci, jak jednají, jak bojují, projevují nesouhlas, a jak milují. Viděl jsem zde celé spektrum lidí. Jak se k sobě chovají, to je další fascinující věc, když vezmeme v potaz úroveň otroctví, které je stále na této planete přítomné.

My jsme sem přišli vytvořit novou společnost, pomoct lidem pozvednout se a dělat správné věci a vystoupit jako společná fronta. Chceme, aby všichni lidé povstali a postavili se za sebe, všichni jsou vůdci. Každý jeden z nich je schopen být sám sobě vůdcem. Nepotřebují se spoléhat na nějaké jednotky, které by ovládaly masy. Potřebují se spolehnout sami na sebe, na jádro svých komunit, stát s láskou a soucitem. A mohou ty problémy vyřešit mírumilovně, bez válčení. Na to nepotřebujete zbraně, na to potřebujete svůj hlas. Lidé potřebují promluvit za sebe sama, protože pokud tak neučiní, zdejší zákony říkají, že když jste zticha, souhlasíte. Říká se tomu tichý souhlas. Pokud nepromluvíte, ti lidé vás převálcují a budou to dělat do té doby, dokud s tím něco neuděláte. Protože s tím nikdo nic nedělá, proto jsme tady, a snažíme se s tím pohnout. Snažíme se učit lidi tomu, co již kdysi dávno znali, ale tahle společnost je to odnaučila.

Programování této společnosti způsobilo, že si lidi odvykli hájit své zájmy. Zlomilo to silu jejich vůle. Zlomilo to jejich rozhodnost. Lidé jsou tak indoktrinováni v otroctví, že nic jiného neznají. Je to jako když je zvíře v kleci, bylo v ní vychováno a když poprvé otevřete dveře, ta zvířata neví, co dělat. Odjakživa znala jenom klec. Bojí se vyjít z klece ven na světlo, na trávu, na zelené pastviny.

Jsme zde, abychom pomohli lidi naučit, jak udělat tyhle první krůčky z klece, ven na světlo, aby se konečně naučili být svobodní a hájit své zájmy.

Louisa: A’drieiuousi, původně jste sem přišel s partnerkou, jmenuje se Arianhaus, jež měla na předloktí zvláštní znamení. Co jsou to za znamení?

A’drieiuous: Bylo by velmi těžké popsat ta znamení v angličtině, ale mohu říct, že je tam velký objem informací, popisujících náš systém, popisují všechno o Lyře. Mohl bych nakreslit souřadnice Lyry - kde se nacházela v době, kdy si malovala toto tetování na ramena a kde přesně na planetě stála, když to dělala. Pouze v určitém ročním období se tyto symboly shodují s postavením planet na nebi, týkajících se Nové Lyry. Některé jsou konstelace a další jsou naše představy o společnosti, jako meditace, léčení, jak se soustředit na hvězdu, která roste ve vašem středu. Další je obchodní stezka Ery. Na jednom ze světadílů Ery máme velké pohoří. Je tak velké, že je obtížné ho přejít pěšky, takže když jdete pěšky nebo se vezete, letíte či obcházíte kolem té hory, je tam stezka, která by vás měla zavést do lesů a někde jsou velmi husté. Je to stará obchodní cesta, a když jsme poprvé přišli na tu planetu, našli jsme ji a upravili. Převáželi jsme po ní zásoby do hlavního města, z jedné strany kontinentu na druhý.

Louisa: Když s vámi oběma mluvím, zdá se, že si hodně pamatujete. Jak jste staří?

A’drieiuous: Svůj věk mohu pouze odhadnout. Odhaduji to jenom podle toho, co si pamatuji, když jsem sem přišel. Jsem stár asi 1.494 let, ale to počítám pouze od mého posledního sestupu. Nezemřel jsem.

Louisa: Cobro, vy si také hodně pamatujete. Tuším jste v nějakém rozhovoru říkal, že když jste se sem inkarnoval, že jste si uchoval své předchozí vzpomínky.

Cobra: Ne, já si pamatuji všechny své poslední životy. Pamatuji si většinu mé historie, ne malé detaily, ale hlavní věci ano.

Louisa: Je to akašický typ paměti?

Cobra: Je to živá paměť.

Louisa: Děkuji. Cobra pořádá týdenní meditaci a víte, Cobro, děláte úžasnou práci, když to všechno děláte a vím, že se to nestalo přes noc. A’drieiuous také učí lidi meditovat a také je učí, jak si pozvednout vibrační frekvence, aby mohli vzestoupit. Mohl byste to trochu vysvětlit?

A’drieiuous: Meditujeme na hvězdu, která roste v našem středu. Meditujeme o živé, dýchající hvězdě, která roste v našem centru, cítíme její teplo, její vyzařování, její sílu, jak se ohřívá, zaměřujeme se na děti, kterými jsme kdysi byli, soustředíme se na vše, co se týká těch dětí, v té hvězdě, vracíme si tu mladost do všech našich buněk, zvyšujeme fotoradionickou vibraci v částicích z nichž se skládá naše tělo, a to zvyšuje sílu mitochondrií v našich buňkách, což umožňuje replikaci zmlazení úrovně metabolizmu a vlastní úrovně vitaminů, proteinů, kolagenu, kyseliny hyaluronové, celkového tělesného stavu, minerálů, všech prvků, které tělo potřebuje.

Louisa: Chci se zeptat, jak můžete vy dva spolupracovat tak, abyste si vzájemně pomohli ve svém poslání? Já myslím, že jedna z funkcí, které já mohu v mé roli plnit je, spojovat lidi pro všeobecný prospěch.

A’drieiuous: To je dobrá otázka. Každý z nás je zde na své cestě, snaží se pomáhat lidem, ale jako sjednocená fronta můžeme udělat mnohem víc.

Louisa: Cobro, můžete nějak A’driu podpořit?

Cobra: Ano, pokud něco potřebuje a je v mé moci to udělat, udělám to.

A’drieiuous: To by bylo nádherné.

Louisa: Další dotaz je pro vás oba. Když se mluví o Plejáďanech, slyšeli jsme jméno Semjase. To jméno známe hlavně od Billyho Meiera, který říká, že Semjase byla hlavním kontaktem

v jeho životě. Můžete oba říct, co to jméno přestavuje?

Cobra: Semjase je jedna z velmi známých Plejáďanů, kteří jsou po tisíciletí hluboce zapojeni do procesu osvobození planety. Byla velmi aktivní ve starém Egyptě, a v posledních desetiletích kontaktovala několik lidí. Jedním z nich byl Billy Meier a také Fred Bell. A ona je jedním z klíčových plejádských kontaktů pro tuto planetu.

A’drieiuous: Ona je také vůdkyní mého klanu. Já jsem z klanu Semjase.

Louisa: OK, a můžete vysvětlit, co to pro nás znamená?

A’drieiuous: Pochází od ní mnoho dětí, z nichž také pochází mnoho dětí, jak to u kmenů bývá. Bydlí mezi Erou a Novou Lyrou, prochází mezi planetami. A můj klan pochází z její linie.

Louisa: Jak vědí, koho mají tady kontaktovat?

A’drieiuous: V některém z mých předchozích vysílání před mnoha měsíci jsem hovořil o „vesmírném telefonním seznamu“. Lidé musí vědět, koho chtějí kontaktovat a jeho frekvence, je to jako s telefonním číslem, když vytočíte někoho telefonní číslo. Bylo by nezodpovědné vytočit někoho číslo a ptát se někoho, kdo nezná odpovědi. Takže, když se soustředíme na jméno, a lidé se někdy na mne zaměří a posílají mi zprávy telepaticky. Slyším je, když to dělají a já odpovím. Víte, Semjase vás slyší, když s ní s tím záměrem komunikujete. Musíte se zaměřit na rezonanci jejího jména. Rezonance našich jmen je přímo provázána s rezonancí naší DNA, s naší vibrační rezonancí. Když tady lidi vybírají jména pro své děti, to u nás, odkud pocházím, není zvykem. Naše jména jsou nám dána na základě zvuku, jaký vydává naše vibrační rezonance.

Louisa: Zajímavé, je to trochu jako hudba.

A’drieiuous: Ano.

Louisa: Prosím, pokračujte.

A’drieiuous: Jak jsem říkal, Semjase nebo Semyazie, tak se skutečně vyslovuje její jméno. Žije velmi, velmi dlouho. S touto planetou měla hodně co do činění. Měla hodně co do činění s druhými, byla velvyslankyní, bylo mírovou vyjednavačkou, byla pilotkou, bojovala ve válkách, byla odvážnou bojovnicí pro náš lid. A teď je velmi aktivní v plejarské komunitě. Je velmi stará. A to, co dělá, dělá velmi dlouho. Má v sobě hodně lásky a soucitu a chce to, co my ostatní: učit ty lidi, kteří to neznají, jak pochopit svůj skutečný potenciál, a činit to mírumilovně, tak, aby ten svůj potenciál nepoužili pro zlo. Snažíme se lidi učit zacházet se znalostmi, které je učíme, zodpovědně. Je to jako s Oppenheimerem a Einsteinem, E=MC na druhou, a vidíte, co to udělalo s touto planetou, jenom jeden malý kousek vědomostí, jak to převrátilo celý tento svět. Kdybychom dali těm lidem tady technologie, které nejsou schopni pochopit, a všichni mají sklon bojovat, tak například něco tak jednoduchého jako je fotoradionický pohon může být velmi snadno proměněn ve zbraň, což by na této planetě způsobilo větší devastaci, než jakákoliv atomová zbraň. Nechceme předávat lidem technologie, které by jim umožnily zničit sami sebe; to tady není naším záměrem. A Semjase ty principy chápe a my stále čerpáme z jejího učení, abychom mohli učit druhé správným způsobem. Ona nás naučila, abychom učili druhé tak, že jim budeme předávat vědomosti moudře, ale nezacházíme dál, než jsou připraveni se naučit.

My zařazujeme lidi podle stupnice a já to v angličtině popisuji systémem několika úrovní. Např. úroveň jedna, dvě, tři, čtyři, pět, šest a sedm. Teď se zde běžně vyskytuje několik prvních úrovní, nejčastěji než cokoli ostatní je zastoupena úroveň nula. Lidé, kteří neznají nic, mimo hranic, co je společnost naučila či mimo omezení, daná jejich vzdělávacím systémem, politikou, náboženstvím. Nevědí o naší existenci, a pokud ano, nevěří tomu. Postoupit na vyšší úroveň znamená určité přijetí; je to něco víc než znát odpovědi a přijímat je, ale v srdci a v duši vědět, že jsou tyto odpovědi pravdivé. Takže ten, kdo se posune na úroveň jedna chápe,že vojáci a Kabala ničí tento svět.Chápe, že je v USA možnost zavedení stanného práva anebo že na této planetě hrozí vznik obrovské války a vědí, že by mohlo dojít k určitým přírodním katastrofám, k nimž by mohlo dojít velmi brzy a které by způsobily masové úmrtí lidí. Pak máte úroveň 2ti, kteří vidí za tuto společnost, rozumí věcem o nás. Máme úroveň tři: kdo ví, kdo jsem já a ví, kdo je například Cobra a kdo plně chápe, odkud jsme a proč jsme tady. Číslo tři je častější u lidí, kteří mně poslouchají nebo sledují internet či rádio. Úroveň čtyřichápe naší plnou historii, mou plnou historii, vnímají mnohem širší obraz, širší spektrum. Úroveň pětchápe pravou podstatu toho, jak funguje tento vesmír. A u všech těchto úrovní mohou být lidé s některými prvky z každé z těchto úrovní, i když nejsou ucelené, ale přesto chápou trochu širší koncepce. Vidím některé vědce, kteří rozumí určitým mechanikám páté úrovně, ale nechápou a nepřijali podstatu toho, co je hybatelem tohoto vesmíru. A také jim chybí úroveň tři a dvě.

Louisa: Cobro, chcete k tomu něco poznamenat?

Cobra: Já nijak neklasifikuji úroveň lidí na této planetě.

Louisa: Dobře. Jsou teď na této planetě lidi, kteří jsou připraveni vzestoupit?

A’drieiuous: Všichni lidé mohou kdykoli vzestoupit, jenom se musí naučit, jak to udělat, a musí to chtít udělat a udělat to dobrovolně, na základě své svobodné vůle.

Louisa: No ale, s ohledem na biočipy a implantáty, jak je to teď pro lidi snadné, vzestoupit?

Cobra: Řekl bych, že teď to je možné, ale není to moc snadné. Pro někoho, kdo není součástí systému Matrix, to je možné, ale situace se dramaticky zlepší, když se přiblížíme k Události a po Události. Počet lidí, jež budou schopni vzestoupit, velmi rychle exponenciálně vzroste - poté, co se přiblížíme bodu zlomu a zejména po bodu zlomu nastane proces masového vzestupu.

Louisa: Je mnoho zpráv o pozorování mnoha různých plavidel poblíž Slunce, které je tranzitní bránou. Co se děje, Cobro, co se teď odehrává nad našimi hlavami? Můžete nám o tom podat nějakou informaci?

Cobra: V sluneční soustavě probíhá mnoho aktivit a zejména v posledních týdnech ty aktivity narostly. Jednak se jedná o závěrečné operace čištění sluneční soustavy a to je spojeno s tou druhou membránou, na niž jste se dříve ptala. A tato aktivita bude narůstat, dokud nebude sluneční soustava osvobozena.

Louisa: Ok, a řekl jste, že Plejáďané získávají zpět území v naší sluneční soustavě na předchozí úroveň z května. Utrpěli jsme porážky, jak jste řekl na svém blogu, a lidé byli z toho zhrozeni, ale mluvil jste pravdu, a nyní dochází k pozitivnímu vývoji.

Cobra: Ano, síly světla, včetně Plejáďanů, znovu získávají teritorium a když se to děje, bude to mít za následek mnohem větší pokrok v pozdější době, kdy to bude definitivně vyřešeno. Síly světla se učí a učí se rychle. A učí se z chyb a jejich pomoc při osvobozování planety bude mnohem efektivnější.

Louisa: Děkuji. Chtěla bych objasnit něco, co jste řekl dříve, když jsme mluvili o těch biočipech a vy jste řekl, že jsou umístěny v přední části lebky a v šišince mozkové nebo poblíž ní?

Cobra: To není přesné. Jsou na dvou místech: nad očima nebo poblíž očí; ne v šišince, ale vytvářejí rezonanční pole, které ovlivňuje šišinku mozkovou. Na blogu mám obrázek, a je tam místo, kde se implantát nachází.

Louisa: Teď něco o Aldebaráncích. Mluvilo se o tom, že jsou možná zapojeni do současných problémů, kterým teď čelíme?

Cobra: S tím nesouhlasím. Ne. Před nějakou dobou, v čase kolem druhé světové války tam byl problém, ale byl již vyřešen.

Steve: Cobro, na svém blogu jste řekl, že pozitivní mimozemšťané by nepřipustili, aby na Zemi došlo k velkému konfliktu. Je to tak?

Cobra: Nedovolí nukleární válku v plném rozsahu, nepřipustí třetí světovou válku, to nebude tolerováno.

Louisa: A co prezident Putin, je velkou neznámou?

Cobra: Není, on patří k oporám základů plánu. Před několika lety byl kontaktován Plejáďany. Má hluboký duchovní zážitek a má poradce plejádského původu, kteří mu teď radí se strategií.

Louisa: Och, velmi dobře. A co ta rasa, obrázek ukážu. Dostala jsem nějaké informace ohledně toho, kdo je zapojen do pomoci Putinovi. Nevím, zda je to pravda, ale chtěla bych znát na to váš názor.

A’drieiuous: Toho byste pojmenovala Aldebaráncem, není to Velký Bílý.

Louisa: Ok, Cobro, znáte tu rasu?

Cobra: Ano, jsou spojeni s hvězdným systémem Aldebaranu.

Louisa: Ok, a víte, proč jsou tady?

Cobra: Patří k plejádské rase a jsou zde, aby pomáhali při osvobození planety, proto jsou tady.

Louisa: A co jsou ty chromatoforické implantáty na trupu? Je to něco jako talisman?

Cobra: Je to velmi pokročilá technologie, jež interaguje s okolím. Není to umělá inteligence, jak ji znají lidé. Je to jako organizmus ze živého skla, jež interaguje s prostředím a překládá signály osobě, která ho nosí a pomáhá jí v tom prostředí pracovat, protože pro takové bytosti je povrch planety nepřátelským prostředím a ty bytosti si musí dávat pozor, když se tady pohybují.

Louisa: Dá se říct, že jim to pomáhá udržet si vyšší dimenzionální frekvence?

Cobra: Ano.

Louisa: A slouží to jako taková bioochrana?

Cobra: Ano, také.

Louisa: Před patogeny a takovými věcmi na povrchu?

Cobra: Ano, také.

Louisa: Pracují se základnami v Antarktidě?

Cobra: Ano, v Antarktidě je mnoho plejádských základen a probíhá tam hodně aktivit. Něco z toho bylo uvedeno v alternativních médiích a Plejáďané se teď tou situaci zabývají docela hodně.

Louisa: Správně. Proběhly zprávy, že ministr zahraničí Kerry cestuje na Antarktidu v průběhu prezidentských voleb v USA, takže musí být důvod, proč tam jel v takové důležité době. Můžete nám o tom podat nějaké informace?

Cobra: Byly tam nějaké strategické schůzky Kabaly; daleko od pozorností médií, o tom, co dělat, pokud bude zvolen Trump a podobně.

Louisa: Ano, ale dříve jsme měli ve Zprávách Zlaté rybky Alfreda Lambremont-Webra, kde odhalil, že program DARPA, cestování v čase, předem uvedl všechny prezidenty od doby po Kennedyma samozřejmě, Trump tam byl také dopředu uveden. Dokonce komiks Simpsonovi předpovídal prezidentství Trumpa, přestože to není zdroj bádání, kterému bych přikládala moc významu. Ale bylo zajímavé, že dokonce u Andrewa Basiagy bylo také předpovězeno, že se stane prezidentem USA, v rámci programu, do něhož byly zahrnuty také programy teleportačních komor na Marsu. Obou se vás chci zeptat na myšlenku časových linií a zda, když lidi jdou do těch programů, vizualizují si všichni stejnou časovou linii?

Cobra: O časových liniích a cestování v čase existuje ohromné množství dezinformací. Cestování v čase není tak snadné, jak si lidi myslí. Není to tak, že vejdete do stroje a vyjdete v jiné časové linii nebo v jiném roce. Čas je vektor, který je určen ve směru mezi zdrojem a primární anomálií a vektor času není něco, co můžete jednoduše ohnout svou vůlí, nebo, jinak řečeno, chce to vysokou úroveň vědomí, aby byly vytvořeny skoky v čase. A všechny ty projekty se vlastně pokoušely to udělat, ale ve skutečnosti nebyly úspěšné.

Louisa: Ok, A’drieiuousi, můžete to také komentovat?

A’drieiuous: Ano, rád. Abyste pochopili, jak funguje čas, musíte rozumět frekvencím, fotoradionickým vlnám a kvarkům a proč to funguje a jak to funguje. Existuje mnoho frekvenčních dimenzí. A čas je pouze vnímání nárůstu frekvencí.To, jak člověk vnímá čas, je vlastně to, jak zažívá frekvence. Čím rychlejší je frekvence, tím víc se zdá, že čas ubíhá rychleji. Abyste mohli manipulovat s časem, musíte také chápat, že každý čas stále existuje ve stejném čase v rámci své vlastní frekvence, jako rozhlasový kanál. Máte, řekněme, rozhlasové kanály, máte tam kanál 100, 101, 102, 103, atd. a mezi těmi kanály máte mikrofrekvence, jako 100,1, 100,2, atd. a mezi těmi, které označují různé kanály, máte dokonce ještě menší frekvence. Každý kanál pracuje na několika dimenzích. Řekněme, máte čtyři dimenze nějaké frekvence, které jsou v určitém čase určující. Abychom fyzicky cestovali zpátky v čase, např. do r. 1960, musíte chápat, že rok 1960 stále existuje, nikam neodešel, ale někam odešla vaše frekvence. Jak byste řekli, vaše frekvence se dostala za frekvenci toho konkrétního časového úseku. Takže, když se zvyšuje frekvence, zrychluje se i vnímání času. Proměnné jsou v rámci časové linie vyloučeny, ale všechny tyto proměnné existují v mikrovrstvách mezi každým frekvenčním rámcem a buď rostou a/nebo se zmenšují. Přítomnost, minulost a budoucnost; všechno existuje ve stejném čase, ve stejné bublině,ale na různých frekvencích v různých vrstvách, které jsou velmi podobné cibuli. Takže, mohli byste cestovat v čase, pokud byste měli přístroj, který by dovedl modifikovat frekvence všech částic vašeho těla na specifickou frekvenci, která se bude shodovat s časovou frekvencí jiného času. Takto byste mohli fyzicky cestovat v čase a takto funguje naše mechanika.

Tedy, mohli byste se vrátit do r. 1960, pokud byste znali frekvenční rozsah toho specifického období. Schumanova frekvence, jak všichni říkáte, je průměr všeobecné frekvence. Když se frekvence dejme tomu planety setká s frekvencí vesmíru, frekvence vždy velmi pomalu narůstá. Když vstupujeme do fotonového pásu, vysoko vibračního prstence, kmitavě obíhajícího kolem centra této galaxie, zvyšování frekvencí způsobuje navyšování rychlosti, kterou zdánlivě plyne čas. Takže, pokud chcete cestovat zpátky v čase, musíte změnit frekvenci všech částic vašeho těla a frekvenci samotného zařízení, aby ladilo spolu s vámi, jinak se zaseknete.

Louisa: Děkujeme, A’drieiuousi. Mohli bychom cestovat zpátky v čase, abychom změnili tu primární anomálii? A implantáty a elektromagnetickou mřížku nebo Matrix, o kterých hovoří Cobra? Je to možné?

Adrieiuous: Musíte pochopit, že pokud byste se vrátila, abyste změnila některé věci, přestože se některé události mohou jevit jako zlé, změnilo by to mnoho dalších věcí, které jste ani změnit nechtěla. Dobré věci by se staly špatnými a špatné dobrými, věci by změnily místo. Zapříčinila byste změny v proměnných, o kterých byste nevěděla, že se stanou, protože jakmile změníte jednu událost, změníte mnohé další.A svět, jak jste ho znala, by neexistoval. Dobré, špatné nebo neutrální, vše, co se ve vaší minulosti odehrálo, se událo z nějakého důvodu a dostalo vás přesně tam, kde potřebujete být. Pokud byste se vrátila a změnila to, nikdy byste nebyla stejná.

Louisa: Tak například, kdyby nebyl zavražděn Kennedy, nenarodila bych se, něco takového?

A’drieiuous: Anebo by se nenarodilo mnoho jiných lidí. Anebo by se změnily další události, kdy by mnozí zemřeli a jiní, co jsou mrtví, by byli živí.

Steve: Cobra bude muset brzy odejít. Chtěl bych se ho zeptat, zda byste ještě předtím chtěl něco říct?

Cobra: Chtěl bych říct, že musíme pokračovat. Musíme vydržet. Musíme bojovat za naši vizi. A uspějeme. A vím, že to pro nás všechny všechno trvá příliš dlouho, ale výsledek je daný. Hlavní pozitivní časová linie byla zajištěna. A tato hlavní pozitivní časová linie obsahuje plné odhalení, finanční restart, zatčení Kabaly, Událost, první kontakt, všechny tyto věci máme zajištěny. A děkuji vám moc.

Louisa: Děkujeme moc, že jste byl našim hostem a doufáme, že přijdete i příště.

Cobra: Ano jistě. Zase přijdu.

Louisa: Cobro, děkujeme, bylo hezké se s vámi znovu setkat.

A’drieiuous: Děkujeme, Cobra, bylo pro nás ctí.

Cobra: Ano, děkuji.

Louisa: Pane velvyslanče, měl jste velkou trpělivost, že jste zde tak trpělivě čekal. Máte na Cobru ještě nějakou otázku, než odejde?

Velvyslanec: Příště budu mít hodně věcí, o které se s vámi podělím. Již teď máme hodně věcí, o kterých bych chtěl mluvit, ale dostal jsem pokyny, abych mlčel. Jak víte, již dávno mi bylo řečeno o p.Trumpovi a jak bylo řečeno, stalo se to. Také, když zajdete do rezervace Standing Rock, máme tam lidi, kteří dělají určité věci. Naši přátelé by se měli všichni setkat, aby byli úspěšnější a bylo vše klidnější.

Louisa: Nakonec, je zde velká podpora po celé planetě, od tradiční mongolské civilizace a dalších domorodých skupin. Cobro, pokud jde o nás všechny, kteří plníme poslání, je zde něco, co bychom mohli společně udělat anebo je něco, jak můžeme pomoct? Dejte nám, prosím, vědět.

Cobra: Určitě. Samozřejmě, budu aktualizovat svůj blog, všechny novinky tam budou uvedeny.

Louisa: Cobro, jaká je ta jedna nejdůležitější věc, jakou mohou lidé udělat, aby tomuto procesu napomohli?

Cobra: Jedna nejdůležitější věcí je dělat své poslání, jít dovnitř sebe a to poslání zjistit a provádět ho, pokračovat a dělat to. Dostanete instrukce a vedení a jen to dělejte! Zatím nashle.

Všichni: Mnohé díky Cobrovi a všem.

Louisa: Cobra to vystihl. A’drieiuous o tom také mluví, musíte být sami, meditovat, abyste ta poselství slyšeli a ty informace dostali. Je to tak, A'drieiuousi?

A’drieiuous: Určitě, já sám medituji hodinu až šest hodin po ránu a půl hodinu až hodinu večer. Dělám to, když vstanu a než si jdu lehnout a dělám to denně.

Velvyslanec: Musím již jít. Tak sbohem a nashle.

Louisa: Na závěr bych chtěla říct pár oznámení. Zaprvé děkuji Cobrovi a A’drieiuousovi, že oba přišli na tento exkluzivní plejádský rozhovor Zpráv Zlaté rybky. Bylo to fascinující vysvětlení vhledů, kdo jsou naši vesmírní bratři a sestra z hvězdného systému Plejád, působící v zájmu blaha lidstva.

Když budete chtít sledovat naše hosty a jejich novinky, navštivte Cobru na 2012portal.blogspot.com a www.prepareforchange.net. Novinky u A’drieiuouse najdete na www.thegoldfishreport.com, na YouTube v The GoldFish Report, kde se můžete přihlásit, abyste dostávali naše nové informace:

thegoldfishreport.wordpress.com a thecanarychroniclesblog.wordpress.com. Také, prosím, sledujte naše stránky na facebooku na: www.facebook.com/thegoldfishreport a na twitteru @ReportGoldfish.

Děkuji našim hostům a divákům a tím končím toto vydání Zpráv Zlaté rybky.

©2016 The GoldFish Report

Dodatek ke Zprávě Zlaté rybky č. 65 „Plejádský rozhovor s Cobrou a A’drieiuousem - fotka Aldebaránce/Plejáďana

29. listopadu, 2016The GoldFish Report

alt

V naší poslední zprávě Zlaté rybky č. 65 (Plejádský rozhovor) se mluvilo o fotce, která se týkala mimozemské bytosti aldebaránského/plejádského původu. Připojená fotografie je obrázek, který jsme si ukazovali a o kterém se v rozhovoru s Cobrou a A’drieiuousem mluvilo.

Chromatoforické značky, které byly tak označeny s odvoláním na fotografii, mají být pokročilou multifunkční technologií, známou této rase. Ale především má sloužit jako biooděv, sloužit jako ochrana bytosti před škodlivým znečištěním prostředí. Navíc má pomáhat udržovat biologickou rovnováhu bytosti. Tady je výňatek z rozhovoru.

Připomínáme tu část:

Louisa: Och, velmi dobře. A co ta rasa, obrázek ukážu. Dostala jsem nějaké informace ohledně toho, kdo je zapojen do pomoci Putinovi. Nevím, zda je to pravda, ale chtěla bych znát na to váš názor.

A’drieiuous: Toho byste pojmenovala Aldebaráncem, není to Velký Bílý.

Louisa: Ok, Cobro, znáte tu rasu?

Cobra: Ano, jsou spojeni s hvězdným systémem Aldebaranu.

Louisa: Ok, a víte, proč jsou tady?

Cobra: Patří k plejádské rase a jsou zde, aby pomáhali při osvobození planety, proto jsou tady.

Louisa: A co jsou ty chromatoforické implantáty na trupu? Je to něco jako talisman?

Cobra: Je to velmi pokročilá technologie, jež interaguje s okolím. Není to umělá inteligence, jak ji

znají lidé. Je to jako organizmus ze živého skla, jež interaguje s prostředím a překládá signály osobě, která ho nosí a pomáhá jí v tom prostředí pracovat, protože pro takové bytosti je povrch planety nepřátelským prostředím a ty bytosti si musí dávat pozor, když se tady pohybují.

Louisa: Dá se říct, že jim to pomáhá udržet si vyšší dimenzionální frekvence?

Cobra: Ano.

Louisa: A slouží to jako taková bioochrana?

Cobra: Ano, také.

Louisa: Před patogeny a takovými věcmi na povrchu?

Cobra: Ano, také.

Louisa: Pracují se základnami v Antarktidě?

Cobra: Ano, v Antarktidě je mnoho plejádských základen a probíhá tam hodně aktivit. Něco z toho bylo uvedeno v alternativních médiích a Plejáďané se teď tou situaci zabývají docela hodně.

Překlad: Mirka

Zdroj: http://bod-zlomu.blogspot.cz/2016/12/plejadsky-rozhovor-s-cobrou-adrieiuous.html

 

Vyhledávání