Aktualitky

Překlenovací seminář a Duchovní škola v Trnové 12_2021

Milí přátelé,
důvodu nouzového stavu se v prosinci neuskuteční 2 plánované semináře : Překlenovací seminář a Duchovní škola. Další termín sdělíme, až bude tato situace ukončena.

Transformace Mise Mise na pomoc Zemi Duchovní mise na Sibiř 2017
Duchovní mise na Sibiř 2017 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 12 Únor 2017 11:08

Vážení a milí přátelé,

jak z plánu seminářů a duchovních misí jistě víte, v letošním roce se uskuteční duchovní mise do Ruska, na Sibiř, za našimi staroslovanskými kořeny, za staroslavnou, téměř již bájnou Tartárií. Dnes tak tajemnou a záhadnou jako ona pověstná Atlantida. Ovšem s tím rozdílem, že povědomí o Tartarii bylo a je záměrně potlačováno. A protože v daných oblastech mj. již existují desítky vesnic vzniklých podle vzoru knih Vladimíra Megre, během mise účastníci navštíví jednu takovou vesnici. Samozřejmě, že cesta, zájezd, jelikož jde o duchovní misi, bude naplněná i sérií hlubokých meditací.

V příloze naleznete všechny dokumenty potřebné k této misi, od Programu, přes přihlášku a pojištění. A samozřejmě také i termíny, které jako vždy jsou důležité

Přihlášku odesílejte na cestovní agenturu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , v kopii na Míňu Noskovou, E: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Přihlášte se co nejdříve, protože v této době je třeba rezervovat letenky, které jsou v současnosti za přijatelnou cenu.

A zde máte potřebné informační materiály:


Program mise Sibiř 2017

Přihláška na misi

Pojištění na misi (doporučujeme se určitě pojistt)

Přesmlivní podmnky pojištění

 

 

 

Vyhledávání