Aktualitky

Seminář Cesta lásky I proběhne 07. - 12. srpna

Seminář Cesta lásky I, jež proběhne 07. - 12.  srpna, vám přináší návod, jak se otevřít duchovní práci a poznat svůj vnitřní potenciál, jak se propojovat se svou duší a svými duchovními průvodci, otevírat své srdce lásce... Srdečně vás zveme.

Transformace Zajímavosti Další zajímavosti Alita Zaurak ZPRÁVY Z NEBE - Úplněk v červnu 2017
Alita Zaurak ZPRÁVY Z NEBE - Úplněk v červnu 2017 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 09 Červen 2017 17:54

Úplněk Slunce v Blížencích a Luna ve Střelci přináší možnost propojit svou hlubokou potřebu po naplnění vysokých duchovních ideálů s každodenní realitou...Jde o setkání božského a lidského světa - zdánlivě obtížně slučitelných a vzdálených.

Snad proto mohou chvílemi nastávat stavy určité odpoutanosti od běžné reality, momenty, kdy bychom raději chtěli být někým jiným či někde jinde - v cizokrajné, exotické realitě. Rozum však velí naopak držet se při zemi, někdy nás okolnosti či lidé k tomu přímo nutí, jakoby strhávají z nebeských výšin. Musíme otevřít oči a vidět věci tak, jak jsou, řešit aktuální problémy. Čím více oči zavíráme a snažíme se stavu snění uniknout do ideálního světa, tím drsnější mohou být tato probuzení...

Jak spojit zdánlivě neslučitelné?

S pomocí hlubokého dechu a mentálního zklidnění již vystupujeme ze svých lidských omezení, naše vědomí se rozšiřuje a my při tom nemusíme nikam unikat, můžeme se pohybovat ve svém navyklém prostředí, konat potřebné činnosti a při tom být neustále (či zpočátku alespoň chvílemi) ve spojení s tím, co nazýváme různě: Vyšší já, Duše, duchovní svět, andělé... Nemusíme již nikam unikat - vše, co potřebujeme, máme tady a teď. Náš žák – Slunce v Blížencích, klade otázky a náš vnitřní učitel - Luna ve Střelci, nám na ně odpovídá...

Člověk a Bůh se prolínají, setkávají - stačí natáhnout ruce! Ať už fyzicky či v duchu se v kněžském gestu s rukama nad hlavou ve tvaru písmene "V" otevřít nebi a dovolit energii shůry zalít a prostoupit a uzdravit celé naše tělo, prozářit naše myšlenky, pocity, činy. V jakékoliv situaci, kdykoliv během dne, ideálně přímo v okamžiku úplňku: dnes kolem 15.00.

Přátelé, zdravím radostně, užívejme!(-:

zdroj: Facebook, astroložka Alita Zaurak

 

Vyhledávání