Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Zajímavosti Další zajímavosti Galaktické shromáždění a poselství Hopiů o roli České země v transformačním procesu
Galaktické shromáždění a poselství Hopiů o roli České země v transformačním procesu PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Sylva   
Středa, 21 Říjen 2009 09:10
V pondělí 19. října 2009 přiletěl do Prahy Roy Littlesun - stařešina kmene Hopiů. Roy přináší silné poselství českému národu...

Roy Littlesun hovoří:
“Každý okamžik má svou naprosto jasnou úlohu ve vývoji Vesmíru. Přišli jsme na planetu Zemi jako nejlepší z nejlepších bojovníků, abychom vytvořili ze Země bránu Míru. Byli jsme obdařeni silnými dary, abychom tohoto cíle dosáhli. Jsou zde vždy dvě strany, které mají tendenci rozštěpit naši vnitřní jednotu. V současnosti probíhá na celé Zemi velmi významná změna. Nyní je na nás, abychom svedli tu nejzásadnější bitvu, která se odehraje v našem Nitru. Volám Vás proto nyní ke Galaktickému shromáždění v České zemi s jediným záměrem: Předat Vám poselství o tom, co můžeme udělat pro to, abychom vyhráli rozhodující bitvu – uvnitř sama sebe.

Budeme společně hovořit o následujících podstatných věcech:
- Česká země a její úloha jako součást proroctví Velkého Plánu – “sjednocení Orla a Kondora”
- Návrat Alchymisty v nás
- Rozpoznání sebe sama jako Vesmírné Bytosti
- Poselství krve”


„Galaktické shromáždění“, na kterém bude poselství předáno, proběhne v následujících dnech, na těchto místech:
čtvrtek 22. 10. 2009 – viz www.cestyksobe.cz
pátek 23. 10. 2009 v 18:00 hodin, Kulturní dům Vltavská, Bubencova 1, Praha 7.
sobota 24. 10. 2009, 10-12 hodin, Kulturní dům Vltavská, Bubencova 1, Praha 7.
neděle 25. 10. 2009 v 18:30 hodin, Praha 1, divadlo Lávka (po představení "Škola malého stromu"), Novotného lávka 201/1


Pro více informací můžete také navštívit internetovou televizi www.cestyksobe.cz, kde bude uveřejněn rozhovor, který vedla s Royem Littlesunem Alžběta Šorfová.

Vzhledem k důležitosti tohoto shromáždění se Roy Littlesun rozhodl odvolat původně plánovaný víkendový seminář ve dnech 24.–25. října, neboť jeho pobyt v Česku je velmi krátký – do 26. října 2009.

Roy si je vědom, že toto shromáždění je náhlé a bez dlouhodobé přípravy, říká k tomu: “Byl mi dán “vyšší pokyn”. Okamžiky pravdy si nevybírají”.

Zdroj této informace: Michal Kubasa (736 510 394), www.cestasrdce.cz
 

Vyhledávání