Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Zajímavosti Další zajímavosti LEE CARROLL - INDIGOVÁ OSLAVÁ
LEE CARROLL - INDIGOVÁ OSLAVÁ PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 25 Květen 2018 14:09

Indigové děti. Fenomén, který zaměstnává mysl mnoha lektorů, psychologů, spisovatelů, ale v první řadě pochopitelně rodičů. Fenomén, který popisuje probíhající změny na planetě Zemi. Změny, které nastupují, vcházejí do života lidí a které tak ještě nejsou vidět. My všichni procházíme transformačním procesem, měníme energii planety a tím i měníme potenciály přicházející Přítomnosti. A spolu s tím měníme i potenciály energií s nimiž přicházejí generace po nás. Rodí se děti, které jsou jiné, než jak jsme byli zvyklí děti vnímat, vídat, a než jací jsme byli i my sami. Až na výjimky – to jistě, že. Než se ujmou svých rolí v životě lidské společnosti vyrůstají mezi námi, uprostřed rozbouřeného lidství transformačního období, v našich rodinách a my, v interakci s nimi jsme vlastně konfrontováni s naší budoucností. Jistě, jejich chování, úroveň, se časem upraví tak, jak kdo z nich získá životní zkušenost, vzdělání, ale jedno je jisté – nikdy už nebudou takoví, jaké setrvačně byly generace před nimi. Vnášejí a vnesou do lidské společnosti razantní změny.

alt

 

Kdo jsou tyto Indigové děti? Odkud jsou? Proč přicházejí? Jak žijí? Jak myslí? Jak cítí? Čím se vyznačují? Co sledují? Co má u nich hodnotu? A mnoho, mnoho dalších otázek vzniká, když se budeme na ně dívat, pozorovat je a vidět, že se chovají jinak, pro nás de facto nepředvídatelně.

Jak říká v předmluvě překladatelka - Knihy o indigových dětech v podání Leeho Carrolla a Jan Toberové jsou skutečným požehnáním. Spolu s Nancy Tappe (která byla první, kdo tento fenomén objevil) jsou průkopníky v dané oblasti. Bohužel se od té doby vyrojilo mnoho dalších autorů, z nichž mnozí k tomuto tématu nepřistupovali tak čistou formou a z přirozeného evolučního kroku udělali cosi fantaskního a mimozemského. Přiřazují indigovým dětem nadlidské a nadpozemské schopnosti, popisují je téměř jako anděly vznášející se kdesi mezi světelnou a lidskou formou. To má však za následek výsměch i nezájem u širší veřejnosti, ale často bohužel i rozhořčení indigových, které tyto nálepky natolik odradily, že se snaží svým skutečným schopnostem vyhýbat (a někdy i přemýšlejí, jak své šílené rodiče dostat na psychiatrii). Ale naštěstí jsou zde právě Lee a Jan, aby to vše uvedli na pravou míru.

Tato kniha o indigových dětech je druhou knihou ze série těchto knih v podání Lee Carrolla. Celkem Lee Carroll a Jan Tober napsali 3 knihy. U nás vyšly dvě, první a třetí v nakladatelství Fontána. My jsme se rozhodli tuto mezeru zaplnit. Kniha obsahuje sbírku esejů, článků a osvědčení o tomto fascinujícím tématu. Ale je to především příležitost zastavit se a oslavit tyto statečné a mimořádné děti.

Na podrobný obsah knihy, předmluvu překladatelky, jakož i celý Úvod knihy, se může každý podívat, - ZDE A na malou "ochutnávku"  knihy se můžete podívat ZDE .

Kniha má 248 stran.

Jak knihu koupit, objednat:

Knihu lze objednávat tak jako všechny předchozí tituly Kryonových knih, prostřednictvím již známého mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   nebo příp. i na mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Tak budete mít opět možnost využít níže uvedenou zvýhodněnou cenu.


V mailu uveďte, prosím, název titulu, počet kusů, jméno a adresu. A prosím, uvádějte i své č. mobilu.

Cena

Stejně jako v předchozích případech platí naším prostřednictvím cena speciální, zvýhodněná, ve výši 275,- Kč (základní maloobchodní cena knihy je 300,-Kč)

Plus poštovné (dopravné), balné a příp. ještě i doběrečné u zásilek na dobírku – viz níže podrobněji.
A chci zde také uvést, že v zájmu o to, aby se kniha dopravou neprodražovala, tak de facto celou množstevní slevu, kterou nám Česká pošta poskytuje, ponecháváme Kryonovým čtenářům.

Osobní převzetí ve výdejním místě je bez poplatků

Pro zájemce ze Slovenska doplňuji cenu v eurech – 11 €. (v návaznosti na denní pohyblivosti kursu. Proto může být v době objednání cena mírně jiná, kterou vám dle aktuálního kursu sdělíme.). Podrobnosti k zasílání na Slovensko – viz níže. Předesíláme, že nový způsob dodání knih na Slovensko přepravu výrazně zlevňuje.

Platební podmínky :

Knihu je možné zaplatit jednak předem bankovním převodem nebo také poštovní složenkou na účet, jehož číslo vám sdělíme v rámci potvrzení vaší objednávky, vč, i variabilního symbolu (VS).

Možná je též platba při dodání knihy na dobírku,. Tento způsob však cenu doručení zvyšuje o další poštovní poplatek (viz níže)

Způsob dodání:

  1. I pro tuto knihu platí možnost dodání službou Zásilkovny. Z této služby vyplývají některá zjednodušení a také i zlevnění poplatku za přepravu. Vaše telefonní číslo je pro tento způsob zasílání nutné.

  2. Tradičně prostřednictvím České pošty

  3. Osobní převzetí v naší improvizované výdejně

Ad 1) Dodání knih prostřednictvím Zásilkovny:

Pro všechna zaslání skrze Zásilkovnu platí pouze varianta – DOBÍRKA, platba v hotovosti při převzetí zásilky. Toto opatření zavedla Zásilkovna od asi konce srpna.

1) Vydání v pobočce Zásilkovny –platí pro zásilky do 5 kg.

Zásilkovné, doběrečné a balné: 100-Kč,

Pozor: Úložná doba ve výdejně Zásilkovny je 7 dní!!!

Seznam výdejen Zásilkovny – ZDE nebo také ZDE na stránce kliknout na „Zobrazit nejbližší pobočky“ a je buď potřeba povolit určení automatické polohy nebo pak zvolit vyhledání pobočky na mapě, kde zadáte PSČ nebo název obce. Příp. vám i můžeme poskytnout pomoc, vyskytnou-li se potíže nebo je možné využít infolinku Zásilkovny +420 216 216 516

2) Dodání na adresu:
Zásilkovné, doběrečné a balné:155,-Kč,
dodání zajišťuje kurýrní služba DPD.

3) Dodání Českou poštou při podání v Zásilkovně

Zásilkovné, doběrečné a balné:160,-Kč,

Ad 2) Dodání knih Českou poštou

Knihy zasíláme prostřednictvím České pošty jako doporučenou zásilku a při větším počtu knih´pak jako balík do ruky.

1 -2 knihy zašleme prostřednictvím České pošty jako doporučenou zásilku.

Poštovné a balné pro 1 knihu je 80,-Kč,
Poštovné a balné pro 2 knihy je 85,-Kč
Poštovné a balné pro 3 a více knih14 (+ případné další Kryonovy knihy)je přibližně od 140 do 160.-Kč (balík do ruky – telefonní číslo je potřebné, přesnou cenu sdělíme)

Dobírka:
Dobírkový poštovní poplatek je ve výši 45 – 60,-Kč k již uvedeným poštovním poplatkům, dle výše dobírané částky a hmotnosti zásilky.

Poštovné a balné pro jiné počty knih a zvl. při objednávání i jiných titulů než jen právě vydávaného, vám sdělíme v cenové specifikaci k vaší objednávce. Je to tak proto, že nepoužíváme jednotné poštovné, ale je stanoveno individuálně pro každou zásilku zvlášť, čímž se poplatek snižuje.

POZNÁMKA:

Od hodnoty objednávaných knih 2.000,-Kč je poštovné (zásilkovné) a balné zdarma, rovněž doběrečné Zásilkovny. Od hodnoty knih 2.500,-Kč je zdarma i doběrečné České pošty.

Ad 3) Osobní převzetí:

Pro pražské zájemce o knihu nadále existuje možnost osobního vyzvednutí knihy, bez poplatků, v centru Prahy, přibližně asi 200 m od náměstí I.P. Pavlova. Vzhledem k tomu, že jde pouze a jen o výdejní místo, přesnou adresu sdělujeme jen konkrétnímu zájemci, po zaplacení ceny knihy, abychom předešli nedorozuměním. V našem výdejním místě nelze knihy platit.

Výdej bude možný, pro zaplacené knihy, od středy, 00.12. 2017 jakmile obdržíte potvrzení o přijetí platby.

Přesnější informace vám podáme na podkladě vašeho dotazu dle počtu těchto knih, jako i počtu a druhu případně objednávaných Kryonových knih a požadovaného způsobu dodání.


Objednávky ze Slovenska:

Slovenští zájemci si mohou knihu objednávat také na téže mailové adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Platební podmínky :

Knihu je možné zaplatit jednak předembankovním převodem na účet, jehož číslo ve tvaru IBAN a také kód SWIFT, vám budou sděleny v potvrzení objednávky vč, i variabilního symbolu (VS). Platba se provádí v eurech, abyste byli ušetřeni bankovního poplatku za konverzi eura na Kč. V případě, že byste platbu prováděli skrze slovenskou pobočku FIO banky, pak není žádný bankovní poplatek (ZDE).

Možná je též platba při dodání knihy na dobírku,. Tento způsob však cenu doručení zvyšuje o další poštovní poplatek (viz níže)

Ad 1) Dodání prostřednictvím Zásilkovny:

1) Vydání v pobočce Zásilkovny – platí pro zásilky do 5 kg.

Zásilkovné, doběrečné a balné:130-Kč (asi 5,20 €)

Pozor: Úložná doba ve výdejně Zásilkovny je 7 dní!!!

2) Dodání na adresu kurýrem:
Do 1 kg:Zásilkovné, doběrečné a balné::180,-Kč (asi 7,20 €)

Do 2 kg: Zásilkovné, doběrečné a balné: 195,-Kč (asi 7,80 €)

Do 5 kg:Zásilkovné, doběrečné a balné: 225,-Kč (asi 9,00 €), tady ale cena knih již může překročit hodnotu 2.000,-Kč, takže doprava by byla zdarma.


dodání zajišťuje kurýrní služba DPD.

Seznam výdejen Zásilkovny – ZDE nebo také ZDE na stránce kliknout na „Zobrazit nejbližší pobočky“ a je buď potřeba povolit určení automatické polohy nebo pak zvolit vyhledání pobočky na mapě, kde zadáte PSČ nebo název obce. Příp. vám i můžeme pomoct, vyskytnou-li se potíže nebo je možné využít infolinku Zásilkovny +420 216 216 516

Ad 2) Dodání knihy Českou poštou


Avšak mezinárodní poštovní poplatky jsou vyšší než pro zásilky v rámci ČR.

Nejdražší je pochopitelně zaslání 1 ks. Poštovné je ve výši 195,-Kč (asi 7,80 €).

ALE, se zvyšujícím se počtem knih zasílaných v jednom balíku se cena poštovného přepočtená na 1 kus podstatně snižuje. Je ideální, když můžete své objednávky sdružit.

Poštovné a balné pro 2 knihy je 250,-Kč (asi 10,00 €). Na 1 knihu to je asi 5,00 €
Poštovné a balné pro 3 knihy je 255,-Kč (asi 10,20 €). Na 1 knihu to je asi 3,40 €
Poštovné a balné pro 4 knihy je 260,-Kč tj. asi 10,40 € neboli asi 2,60 € na 1 knihu

I na Slovensko můžeme dodat knihy na dobírku. K ceně zásilky pak je třeba počítat s dalšími dvěma poplatky za tuto službu. A to České poště ve výši přibližně 1 € a dále pak také Slovenské poště ve výši 3-4 €, které Slovenská pošta vybírá při dodání.

POZNÁMKA:

Od hodnoty objednávaných knih 2.000,-Kč je poštovné (zásilkovné) sníženo o odpovídající hodnotu českého vnitrostátního poštovného. Balné je zdarma. Od hodnoty knih 2.500,-Kč je snížená i cena doběrečného o odpovídající úroveň poplatku České pošty. Neboli je poskytnuta stejná úroveň slevy.

Přesnější informace vám podáme na podkladě vašeho dotazu dle počtu těchto knih, jako i počtu a druhu případně objednávaných Kryonových knih.

Láďa Mlčák, Marie Kuchařová a český Kryonův tým - http://kryon.webnode.cz/

 

Vyhledávání