Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Akce Společné akce Pozvání - Obřad Agnihotra k pročištění prostoru a energií aktu popravy 27 českých pánů
Pozvání - Obřad Agnihotra k pročištění prostoru a energií aktu popravy 27 českých pánů PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 14 Červen 2018 19:30

Milí přátelé a také i příznivci divukrásného a velice funkčního čištění Agnihotrou

Zveme vás na společné sdílení 21. 6. v 4:30 na Staroměstském náměstí u památníku Jana Husa (na křížích popravy budou kolegové z Waldorfu ), nejlépe každého s měděnými pyramidami . Více podstatného o tom jak čištění funguje, se dozvíte na tomto webu Agnihotra – shop). Je zde možné pyramidu i objednat u Jana Běhůnka.

Toto sdílení je u příležitosti výročí popravy 27 českých pánů z roku 1621, které tenkrát proběhlo v 5 hodin ráno. Tomuto aktu předcházela Bílá Hora a navazovala 30letá válka...

Více viz. níže - kde jsou uváděny různé verze a pohledy na věci, což jsme z His-Tory- e již zvyklí.  Termín byl a je vybrán záměrně na přesný východ Slunce v den Slunovratu. Jednalo se o černou magii a zastření "Slunce" pro další pokolení. Tento akt roznítil třicetiletou válku.:

Proč bylo popraveno 27 českých pánů roku 1621 na Staroměstském náměstí?

Je naštěstí mnoho lidí v naší krásné České zemi, kteří očišťují geomantií a jinými způsoby tyto a jiné "černé skvrny" na tváři Země .

Zveme vás tedy na 4:30 ideálně s pyramidkou, nebo červenou růží na Staroměstské náměstí. Pietní akt a očista prostoru je v tichém sdílení, bez mluvení.

Kdo má pyramidu, položí ji u Jana Husa , růžičku podle citu na místo, které sám vybere a v 4:50-4:53 pyramidky zažehneme, protože přesně v 4:59:14 je východ Slunce, kdy budeme vhazovat rýži a ghí. Mantry není potřeba zpívat, postačí přesný čas a postup, pyramida a vděčnost za to, že můžeme... že mohu. Vše je jak má být...

V 10:08 je pak astronomický čas našeho Slunovratu teď a tady. Tak klidně vezměte snídani a polštářky a můžeme tento časový klín východu Slunce krvavého – tehdejšího a dnešního očistného a nového pro tento rok propojit a prozářit našim poznáním a vědomím. Popel z Agnihotry rozptýlíme, můžeme jej vzít do Vltavy pod Staroměstskou mosteckou věž (kde byly po dobu 10 let hlavy vystaveny), vysypat na trávník na Staroměstském nám., nebo kam je libo do přírody.

Prosím připravte se sami přečtením webu, ať je celé setkání tiché, srdečné a ve vzájemném prožitku.

Společným vědomím a propojením s posvátnou geometrií pyramidy a bodu nula přesného východu Slunce je možné vstoupit do časoprostorů a projít očistou " atmosféry místa ". Opět mluvit můžeme začít až po dohoření poslední pyramidy.

Je potřeba připomenout a uvědomit si, že do tohoto problému se České země dostaly mimo jiné svou nesourodostí a hašteřením, byla tedy poškozená komunikace, zobrazená vyříznutím jazyka před popravou Jana Jeseniuse...

Pomůžeme li očistit minulost, můžeme očistit i přítomnost a poslat paprsky do budoucích časů.

Těšíme se na vás,  Bára a Kamila ***

 

Vyhledávání