Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Akce Akce našich přátel Kryon - KRYON v Praze, Lee Carroll - rozhovor
Kryon - KRYON v Praze, Lee Carroll - rozhovor
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 30 Prosinec 2018 17:56

Milí přátelé,

na stránkách našeho webu se pravidelně setkáváme nad channelingy Kryona, které od Kryona přijímá a předává pak dál, všem lidem na celé planetě, americký channeler Lee Carroll. Zřejmě jste všichni zaznamenali, že na konci letošního září byl Lee Carroll v Praze a ve dnech 29. a 30.9. realizoval první Kryonův seminář v ČR. Ne však všichni vědí, že ve čtvrtek, 27.9. Lee Carroll navštívil studio TV Cesty k sobě a této internetové TV poskytnul rozhovor. Nedávno, v minulém týdnu byl rozhovor na portálu Cesty k sobě zveřejněn. Dnes i našim čtenářům poskytujeme příležitost si tento rozhovor poslechnout.

KRYON v Praze, Lee Carroll 

A pokud by vás pak zajímalo, jaké to na tom semináři bylo, jaké byly ty channelingy, které tam Lee Carroll od Kryona živě předal, můžete si přečíst o tom článek "Kryonův seminář v Praze, 29.-30.9. 2018 - Jaké to bylo"? A na jeho konci pak naleznete odkazy na mp3 záznamy jednotlivých channelingů tak, jak byly předané, tedy i vč. českého tlumočení.

 

 

Vyhledávání