Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Zajímavosti Další zajímavosti Novoluní 4.2. - Tak už si nasaďte tu korunu, sedněte si na trůn a začněte kralovat svému životu !
Novoluní 4.2. - Tak už si nasaďte tu korunu, sedněte si na trůn a začněte kralovat svému životu ! PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 07 Únor 2019 18:12

TEMNÝ MĚSÍC 4.2.2019 ve 22:03 hod ve znamení Vodnáře
Cottage Witch Apothecary

Čas únorového temného Měsíce i novu je velmi šťastný, možná až nejlepší z tohoto roku. Přináší štěstí, optimismus, dobré zprávy a štědrost. Zároveň podporuje duchovní moudrost a také mění sny ve skutečnost.

Jupiter s Merkurem dodávají celému období naději a velkorysost. Přináší důraz i na komunikaci a myšlení. Může se najít mnoho příležitostí pro náš růst na mnoha úrovních. Společně pak přichází úspěch, finanční jistota a spokojenost.

Důležitou součástí bude také pozitivní myšlení, kterého se nám bude dostávat mnoho a mnoho. Také dobré rozhodovací schopnosti a lepší sebevyjádření. Nebojte se jasně si představit vaši budoucí cestu. Ať je jakákoli. Ať je sebevíc bláznivá. Pomůže vám i lepší koncentrace a méně stresu. K tomu vám dopomohou dobré zprávy i štěstí ve všech aspektech života.

Saturn s Neptunem nesou materiální zisk - ale především zisk plynoucí z naší snahy. Vašich snů můžete dosáhnout rozumným a realistickým přístupem i prací. Sami víte, že sedět někde v koutě ještě nikomu nic nepřineslo..

Nebojte se zároveň podpořit sny ostatních lidí a pomoci jim. Teď bude více než kdy jindy platit, že se vám vaše snaha stonásobně v dobrém vrátí.

Doba únorového temného Měsíce je stále ideální pro sebereflexi, meditaci i snění.

V tuto dobu, jakmile nastane nov, bude naprosto nejlepší chvíle k zahájení čehokoli nového i k nastavení si cílů a snů. Tak se nebojte a vybojujte si to svoje.

Tento čas vás nabádá k tomu, abyste si vzali svou korunu na hlavu, posadili se na svůj trůn a rozhodovali o svém životě.

Vezměte si to své místo a vystupte ze stínů.

zdroj: facebook - Cottage Witch Apothecary https://www.facebook.com/cottagewitchapothecary/photos/a.170762980006869/636406313442531/?type=3&theater

 

Vyhledávání