Aktualitky

Seminář Cesta lásky I proběhne 07. - 12. srpna

Seminář Cesta lásky I, jež proběhne 07. - 12.  srpna, vám přináší návod, jak se otevřít duchovní práci a poznat svůj vnitřní potenciál, jak se propojovat se svou duší a svými duchovními průvodci, otevírat své srdce lásce... Srdečně vás zveme.

Transformace Program seminářů na rok 2021
Nahrávka semináře Cesta lásky I. ke stažení PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Administrator   
Středa, 08 Květen 2019 21:43

Seminář Cesta lásky I. vám přináší návod, jak se otevřít duchovní práci a poznat svůj vnitřní potenciál, jak se propojovat se svou duší a svými duchovními průvodci, jak spolupracovat s anděly a zvláště, jak je důležité otevírat své srdce lásce. Začnete rozumět vesmírným zákonům a používat je ve svém životě a co je důležité, všichni se naučíte rozpouštět svou karmickou zátěž.

Nahrávka ze semináře Cesta lásky I. s Evou Puklovou a Zdeňkem Krejčíkem je určena pro ty, kteří se zajímají o duchovní cestu a nemají čas osobně se zúčastnit a chtějí se podrobně informovat o způsobu této práce.

Tato nahrávka byla pořízena na semináři Cesta lásky I. v Jeseníku (12 - 17. 10. 2019) a následně byla upravená, sestříhaná a vyčištěná. Příspěvek za nahrávku semináře je 500 Kč. Nahrávka může sloužit jako příprava na absolvování semináře, protože není nad osobní kontakt.

Nahrávka semináře je k dispozici ke stažení z internetu ve formě MP3 audio souborů, buď zabalená ve formátu formátu ZIP (je tedy vhodné si nahrávku stáhnout na počítači a po stažení rozbalit archiv ZIP s nahrávkami), nebo je možné si spustit jednotlivé nahrávky přímo z internetu (např. na mobilu). Potřebujete-li poslat nahrávku jinak (WhatsApp, či třeba vypálit na DVD / poslat poštou či jinak…), napište.

Pokud máte o nahrávku zájem, napište na email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript a my vám pošleme informace, kde je možné nahrávku stáhnout a číslo účtu, kam je možné uhradit 500 Kč za nahrávku.

 

Vyhledávání