Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Akce Akce našich přátel Prageet Harris a Stargate - Zážitek energií Hvězdné brány
Prageet Harris a Stargate - Zážitek energií Hvězdné brány
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 02 Červen 2019 09:51

Milí přátelé,

s radostí a byť s menším zpožděním dnes zveřejňuji informaci, kterou jsem předběžně sdělil na dvou posledních úplňkových meditacích. A totiž, že ve druhé polovině roku, budeme mít ojedinělou příležitost se zúčastnit akcí, jež mohou být vhodným příspěvkem do rozvoje našich Vědomí a energií. Jde o příležitost být intenzivněji kvantově interdimenzionálně zapojen do předkládaného programu a dosáhnout tak významnějšího posunu než při běžné vnitřní práci..

Jako první nás navštíví světově známý britský lektor a channeler, avšak žijící u kalifornské posvátné hory Mount Shasta, Prageet Harris s partnerkou Julieanne Conardovou.

alt

Prageet je znám jako channeler bytosti Alcazar, se kterou komunikuje již asi 30 let. Dle inspirací od Alcazara a na podkladě posvátné geometrie zkonstruoval, tzv. Hvězdnou bránu, STARGATE. Ta vyzařuje silnou multidimenzionální energii. Lidé v altjejí blízkosti jsou okamžitě v tomto silném multidimenzionálním energetickém poli, jež se propojuje s jejich vědomím a celou jejich energetickou strukturou, přičemž u nich dochází k zábleskům spojení se Supervědomím resp. Nadvědomím. Dochází k uvědoměním, ať již svých bloků, nižších schémat, ale i talentů a i vyšších schopností apod. Dochází k očištění energií účastníků od nižších energií uložených v jejich akášické paměti a které zatěžují jejich vývoj i kvalitu života v Přítomnosti, a co je také zajímavé, dochází i k fyzickým uzdravením.

Prageet Hezdí již téměř 30 let po celém světě a pořádá workshopy se zážitkem multidimenzionální energie Stargate, kterých se účastní stovky, až víc jak 1 000 účastníků najednou!! Přičemž tyto workshopy tématicky upravuje, ladí k různým tématům jako např. Pohyb za svou mysl a do kvantového pole, Kvantové pole, Vaše Supervědomí, Setkání se svojí hvězdnou rodinou, Otevření se Univerzální lásce, Znovuobjevení své sebelásky nebo také Mládnutí s esencí života a i další a v průběhu také předává Alcazarovy channelingy.

My máme nyní tu mimořádnou příležitos v létě, když v srpnu, navštíví na pár dnů Prahu a ve dnech 24. a 25.8. provede svůj první duchovně-energetický workshop v ČR s názvem „ZÁŽITEK ENERGIÍ HVĚZDNÉ BRÁNY“. A předesíláme, že celý workshop bude kvalitně tlumočen do češtiny.

Více informací, podrobněji k připravovanému workshopu naleznete na webu workshopu https://stargate-experience.webnode.cz/ .

Spolu s Prageetem i Julieanne se na vás těšíme!!

 

Vyhledávání