Aktualitky

Seminář Cesta lásky I proběhne 07. - 12. srpna

Seminář Cesta lásky I, jež proběhne 07. - 12.  srpna, vám přináší návod, jak se otevřít duchovní práci a poznat svůj vnitřní potenciál, jak se propojovat se svou duší a svými duchovními průvodci, otevírat své srdce lásce... Srdečně vás zveme.

Transformace Akce Akce našich přátel Ezoterický koncert a velmi zajímavý a užitečný workshop
Ezoterický koncert a velmi zajímavý a užitečný workshop
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 10 Červenec 2019 09:15

V roce 2018 jsme poprvé měli možnost se seznámit s dánským zpěvákem skladatelem ezoterické hudby Andersem Holtem. A jelikož jeho vystoupení, jak koncertní, v rámci prvního Kryonova semináře v Praze, tak i pak jeho krátký půldenní workshop o významu a možnostech práce se zvukem, měli velký úspěch, rozhodl se pro letošní rok uspořádat samostatný koncert a úplný dvoudenní workshop.

Nejdříve to bude v pátek, 25.10. jeho koncert "Zvuk domova v kostele sv. Šimona a Judy, což je velmi exkluzivní koncertní místo. Vstupenky si lze opatřit ZDE

A pak Anders pokračujev sobotu a v neděli, 26.10.a  27.10., workshopem "Spojení zvuku a duše"  Vstupenky jsou k dispozici na stránce  ZDE

Zvuk má na lidské bytosti významný vliv. Poznali to tisíce lidí, kteří se s ním naučili správně zacházet, používat. Mnozí z nich podali zprávu o svých zkušenostech, které zahrnovaly vize, uzdravení a výrazné rozšíření vědomí. Práce se zvukem, neboli tónování, synchronizuje mozkové vlny, pomáhá uvolnit napětí a obnovuje rovnováhu a harmonii mysli a těla.

A když se vrátíme k loňskému Andersovu vystoupení v Praze, jak reagovali účastníci. Jedna účastnice řekla, že Andersův hlas je léčivý a harmonizující. Jiná pak řekla, že půldenní seminář byl velmi krátký. Všichni si přáli více si užít energie Anderse a Caciny (Andersova partnerka) a jeho hlas. Díky tónování začala dělat nové věci, které jí dříve nedávaly smysl a teď dokáže žít v lásce, harmonii, klidu a když se tak nedaří, stačí se vrátit k tónu své duše.

Milí přátelé, jste srdečně zváni k této obohacující zkušenosti.

 

Vyhledávání