Aktualitky

Seminář Cesta lásky I proběhne 07. - 12. srpna

Seminář Cesta lásky I, jež proběhne 07. - 12.  srpna, vám přináší návod, jak se otevřít duchovní práci a poznat svůj vnitřní potenciál, jak se propojovat se svou duší a svými duchovními průvodci, otevírat své srdce lásce... Srdečně vás zveme.

Transformace Akce Akce našich přátel Stargate – Energie Hvězdné brány – Úplný videozáznam webináře.
Stargate – Energie Hvězdné brány – Úplný videozáznam webináře.
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 23 Červenec 2019 17:41

Před pár měsíci jsem informoval o konání dvou zajímavých akcí, workshopů i koncertu - ZDE. A včera, 22.7. 2019, proběhl jako příprava workshopu „Energie Hvězdné brány“, který se bude konat již zanedlouho – 24. a 25.8. 2019, druhý webinář. Celý webinář byl zaznamenán a je k dispozici pro on-line shlédnutí a tím i de facto k zúčastnění se.

Co uvidíte a zažijete: Po krátkém úvodu, channeling Alcazara, pak silná meditace a následně odpovídání na některé zaslané dotazy. Jak sami poznáte bylo to úžasné, zvl. meditace, která byla ukázkou toho, co se bude mnohem šířeji a hlouběji řešit na WS. Byli jsme všichni obklopeni a prostoupeni silnou vysokovibrující energií, která v reakci s naším energetickým polem provedla určitou harmonizaci.

A tady je odkaz na celý záznam.

Na workshop se lze ještě přihlásit, ještě zbývá pár vstupenek. Případnou vstupenku pořídíte ZDE 


A v neposlední řadě také informace k rovněž blížícímu se koncertu a workshopu Anderse Holteho „Zvuk domova“ a „Spojení zvuku a duše“, který se koná - 25. - 27.10. 2019 - Hned na začátku srpna, 1.8. 2019 vychází  velký rozhovor s Andersem v časopise Kvalitní život.  Vstupenky lze pořídít ZDE a ZDE

 

Vyhledávání