Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Zajímavosti Další zajímavosti ÚPLNĚK 14.9. v 6:32 hod ve znamení Ryb
ÚPLNĚK 14.9. v 6:32 hod ve znamení Ryb PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Sobota, 14 Září 2019 17:40

Zářijový úplněk bývá označován jako Měsíc sklizně, kukuřice, ořechů, ovoce nebo Měsíc ječmene.
Nastává čas, kdy dozrává druhá část úrody, dýně, tykve, jablka a další plody jsou připraveny ke sklizni. Světlo Měsíce je čistější a průzračnější a umožňuje nám dokončit sklizeň v různých podobách. Tedy nejen v přírodě.

Listy stromů začínají měnit barvy a teplý svit Slunce v letních večerech přechází pomalu, ale jistě, do tmavších, zahalenějších odstínů a ranních mlh.

Je to čas balancování, čas vnitřního usazení, ukotvení a zpomalení po letních dobrodružstvích.
Je to čas díků a užívání si hojnosti ve všech aspektech našeho života.

Okolí domu a domov samotný pak začínáme připravovat na podzimní čas.

Vzhledem k tomu, že se Měsíc nachází v apogeu, je tedy daleko od Země, může dojít k tomu, že budeme mnohem více úzkostní než kdy jindy. Netrpěliví, nervózní....všichni budeme energie kolem nasávat jako houby.Všechny tyto pocity budou maximálně patrné 48 hodin před a po úplňku.

Ryby jsou úzce spojeny s naší intuicí a také pomáhají odhalit pravdu - zejména žijeme-li často ve fantazii a sebeklamu. Jsou pomyslným koncem cyklu, takže mnoho věcí může být dovršeno, ukončeno a zastaveno.

Jupiter s Neptunem mohou přinést nějaká zklamání a rozpaky, možné jsou i podvody a krádeže. Mnohem lepší teď bude, když budeme lehce nedůvěřiví, než slepě důvěřiví.
Vyhněte se raději všem hazardním hrám, drogám, alkoholu i různým lidem, kteří slibují snadné peníze. Také se může stát, že vaše očekávání ohledně kariéry či vztahů nebude mít s realitou nic společného. Proto bude velmi vhodné umírnit svoji energii, více přemýšlet a celkově být spíše v "útlumu". Nepřivolávejte zbytečně fyzické i psychické vyčerpání, ztráty, apod.

Pracujte sami se sebou a se svým nitrem. Vaše podvědomí bude v tuto dobu mnohem výkonnější, snadněji získáte kontrolu nad svými emocemi.

Myslete také na to, že i když se cokoli ve vašem životě rozpadá, tak všechno může být znovuzrozeno. Pokud najdete příčinu, váš problém dostane řešení.

Očekávejte neočekávané. Schůzky, nabídky, události, možná i zázraky. A to i v tom negativním slova smyslu. Proto pečlivě zvažujte, do čeho nakonec vložíte svoji energii..

Symbolem tohoto úplňku je také pták Fénix, který je znám tím, že se po smrti opět zrodí z popela svého předchůdce. Ten nám dodává sílu, ambice a dlouhý, spokojený život.

Doporučuji nedělat na tento úplněk žádné extra rituály. Zkuste se jen otevřít pozitivním vlivům, přivítat nové cesty, nové nápady. Doba kolem úplňku bude také ideální pro věštění.

Účinek plného Měsíce potrvá následující dva týdny až do temného Měsíce ve znamení Vah, který přinese ve velké míře lásku, radost a štěstí.

zdroj: https://www.facebook.com/cottagewitchapothecary/photos/a.170762980006869/761070564309438/?type=3&theater

 

Vyhledávání