Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Akce Akce našich přátel VĚDEC GREGG BRADEN POPRVÉ V PRAZE!!!
VĚDEC GREGG BRADEN POPRVÉ V PRAZE!!!
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 24 Únor 2020 22:22

MIlí přátelé,
všichni se zajímáme o nejnovější poznatky o tom, jak se svět vyvíjí, jak lidé objevují své schopnosti, o tom, jak nvé objevy v poznání člověka pomáhají v rozvoji různých technologií a zvláště pak v oblasti zdarví, kvality a délky života.

Existuje celá řada různých lektorů, vědců, kteří prolomili bariéry  oficiální vědy, vědy lineární založené na paradigmatu hmoty a dokázali světu přinést excelentní poznání. A nezůstávají jen u publikační činnosti, rozhovorů, ale vyjíždějí za "běžnými" lidmi a seznamují širokou veřejnost s tím vším. Konají tak úžasnou práci, kdy pomáhají k probouzení lidstva, a lidského vědomí ke své síle, k vědomí sebe sama.


Jedním takovým a velmi známým vědcem, který svou činností posouvá lidské vědomí do vyšších vibračních úrovní je i geolog Gregg Braden. A je úžasné, že Gregg Braden prijal pozvání a za necelé dva měsíce přčijede do Prahy. Seznamte se informacemi o konání prvního semináře Gregga Bradena v Praze, jakož i s Greggem Bradenm prosteřdnictvím několika videí.

                                                        GREGG BRADEN
                              PROBUZENÍ LIDSKÉHO POTENCIÁLU

                                     18. dubna 2020, TOP Hotel Praha
                                         Blažimská 1781/4,Praha 4-Chodov

 

Video pozvánka
Gregg Braden v Praze dne 18.04.2020

Gregg Braden v této video pozvánce (níže) osobně zve ke společnému setkání na jeho programu v TOP Hotelu v Praze, k prožití neobyčejného zážitku poznání  a uvědomění.

Osobní pozvánka Gregga Bradena na seminář v Praze 18.04.2020
   -  3,5 min


Gregg Braden představuje svůj osobní příběh, který jej posunul v propojení vědy a spirituality do vyšší a těsnější úrovně a který odstartoval jeho  lektorskou a publicistickou aktivitu.

Gregg Braden - osobní příběh o lidském potenciálu - 2,5 min.

A pro "fajnšmekry" tady je rozhovor Gregga Bradena, který poskytl  Johnu Petersenovi z Arlington institutu v jeho pořadu Post Script.

Co je člověk - nová věda, nové objevy
!  -  26 min.


Všechna výše uvedená videa jsou opatřená českými titulky.

Další potřebné infromace vč. vstupenek získáte na webu: www.greggbraden.cz

 

Vyhledávání