Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Cesta Lásky I PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Čtvrtek, 15 Duben 2010 15:10

Seminář Cesta Lásky I je úvodním a základním z řady těchto seminářů Evy Puklové. Jeho náplň pomůže všem hledajícím se zorientovat v současném světě, ve svých rodinných, partnerských i pracovních vztazích. Seznámíte se s principy vesmírných zákonů. Jedinečná atmosféra na tomto semináři přinese do vašich životů tolik postrádaný pocit sounáležitosti, bezpodmínečné lásky a přijetí od dalších účastníků semináře i Evičky. Jistě pro vás bude nezapomenutelným, stejně jako pro již tisíce vašich předchůdců. (program celého semináře je v následujícím textu)

 

Každý ze 6 dnů má svou náplň.

  1. den se seznámíme se základními zákony vesmíru, které platí absolutně a bez výjimek. Pokud je přijmeme může náš život být šťastnější a harmoničtější. Pokud ne, fungují stejně, jenom nás to víc bolí. Naučíme se rozpouštět své karmické dluhy. Ve večerní meditaci si budeme rozpouštět karmické dluhy se svými rodiči.
  2. den zobrazíme koloběh života. Povíme si co se děje po fyzické smrti, jak probíhá plánování naší další inkarnace, jaké jsou varianty, co se děje, dojde-li k interupci. Každá bytost má svůj specifický čas fyzického zrození. Pochopíme, proč některé ženy nemohou otěhotnět, či přirozeně porodit dítě. V meditaci se napojíme na své vnitřní dítě, tedy tu část nás samých, která představuje naši radost spontaneitu, čistotu a hravost. Zjistíme do jaké míry jsme svému vnitřnímu dítěti (čili sobě), vzali prostor projevit se. Ve večerní meditaci si budeme rozpouštět karmické dluhy se svými dětmi.
  3. den je věnován našim partnerským vztahům. Uvědomíme si příčiny partnerských krizí z pohledu vesmírných zákonů. Pochopíme, co je karmické partnerství, kde jsou příčiny nevěr a žárlivosti. Ve večerní meditaci si rozpustíme karmické dluhy se svými partnery.
  4. den má název andělský. V meditaci se spojíme se svými anděly. Procítíme jejich energii a dostaneme od nich poselství.
  5. den je ve znamení duše. Pro většinu z nás se jedná o stěžejní meditaci celého semináře. Právě v ní se propojíme se svou duší. Procítíme si její nádhernou lásku, která nás zahalí a zklidní. Mnozí dostaneme odpovědi na palčivé otázky svého života. Odpoledne vás čeká v meditaci setkání se svým duchovním učitelem. Je to bytost, která nás provází mnoho inkarnací, důvěrně nás zná a může nám odpovědět na otázky týkající se naší duchovní cesty a života.
  6. den se podíváme sami sobě do očí. Po celou dobu jsme rozpouštěli karmické dluhy a uvědomovali si, že nejtěžší není odpouštět druhým, ale sami sobě. A právě tomu se budeme věnovat.

 

Přátelé milí, na celém tomto semináři je dostatečný prostor pro veškeré vaše otázky. Věřím, že zažijeme spolu krásných 6 dnů.

Kdo cítíte, že vás toto téma zajímá, přihlaste se, prosím, Hance Noskové na tel.: 608 715 073 či 222 311 825. Poskytne vám i dopravní informace.

Cena 6(7)denního semináře je 5 600,- Kč. Cena zahrnuje ubytování s plnou penzi a kurzovné. Seminář začíná 1. den v 18 hodin večeří a končí poslední den obědem.

 

Moc se na vás těšíme. Eva Puklová a Hanka Nosková.

Související články:

Cesta lásky - pár veršíků od Karin

 

 

Vyhledávání