Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Zajímavosti Další zajímavosti Alita Zaurak - Zprávy z nebe - Období Lva 2020, 22.7. – 22.8. 2020
Alita Zaurak - Zprávy z nebe - Období Lva 2020, 22.7. – 22.8. 2020 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 29 Červenec 2020 09:27

Astrologická předpověď Ality Zaurak

Ohnivé období Lva přináší konečně jistou, i když spíše vnitřní stabilitu a celkové zklidnění. Najděme si prostě čas na sebe a na svůj odpočinek, věnujme se tomu, co nás baví a spočiňme uprostřed pomyslného „slunečního kruhu“, jehož hranice by neměl nikdo narušit! Tak můžeme posílit svou odolnost a imunitu, načerpat životní sílu na celý následující rok, připravit se na výzvy, které nás čekají. Sluneční symbolem je bod v kruhu – harmonické spojení ducha a těla...

Období Lva začíná tentokrát ve fázi přibývajícího měsíce, po novu v Raku 20.7. Hned od prvních dní tedy můžeme aktivně a vědomě tvořit svůj život, začít třeba psát knihu, malovat obraz či uskutečňovat jiné tvůrčí záměry a též přidávat do svého každodenního života zdravé a užitečné návyky. Obzvláště dny Luny v Panně a ve Vahách (od 23.7 do 27.7) nás povedou k hluboké sebeléčbě a harmonizaci, tvoření svého zdraví a vztahů. Možná nás poněkud “potrápí” Luna ve Štíru (27.7.-29.7), která bude připomínat pocity a obavy skryté pod povrchem - pokud se na ní ovšem vědomě naladíme, může nám opravdu pomoci pomoci odvážně a vědomě pohlédnout na naše aktuální či dokonce i dlouhodobé potíže. Vstup Luny do znamení Střelce dopoledne 29.7 pak přinese skutečný vzlet vzhůru, obrácení se ke světlu a její harmonické propojení, tedy trigon se Sluncem ve Lvu (přesně 29.7 ve 21.46) může pozdvihnout a nasměrovat naší energii, umožnit náležitý božský nadhled a náhled na náš život a aktuální společenskou situaci...

Ve dnech kolem 30.7 (přesně ve 20.45) si budeme moci taktéž užít pozitivní aspekt mezi Neptunem v Rybách a Merkurem v Raku. V těchto chvílích si při patřičném meditativním naladění a uvolnění můžeme popovídat s Bohem či zažívat blahodárné stavy Jednoty a spojení s veškerenstvem. Může to být též skvělý moment k započetí pravidelné meditační či jiné podobné praxe! V prvních dnech srpna se pak Merkur po dlouhé době přesune z Raka do Lva a dá našemu smýšlení ohnivou sílu, stabilitu, hravost a schopnost tvořivě vyjádřit od srdce to, co chceme, za čím si stojíme.

Po úplňku 3.8 (přesně v 18.00) začíná osvobozování se od všeho, co se nám mylně zdálo tak zásadní a důležité a ve výsledku jsme tím ubližovali sobě i svému okolí. Dvanáct znamení představuje též dvanáct projevů ega - ať je to touha ovládat a připoutávat pozornost u ohnivých znamení, majetnictví u země, manipulace u vody, chytračení a lhaní u vzduchu, důležité je tyto nešvary pozorovat u sebe samých nikoliv jen u druhých lidí. V sebereflexi, tj. vědomém pozorování svých projevů tendencí ega nám v úplňkových dnech pomůže Luna ve Vodnáři (2.8, 20.12- 5.8, 4.29).

Jedním z klíčových momentů období Lva bude trigon mezi Marsem v Beranu a Sluncem i Merkurem ve Lvu ve dnech kolem 17.8. Odhodlaný a statečný rytíř se dostane do pozitivního propojení s králem-tvořitelem Sluncem a jeho „mluvčím“ Merkurem a my si budeme moci opravdu bytostně zažít, co chceme či případně už nechceme dělat, jak dále žít tak, aby nás to bavilo, naplňovalo...Během novoluní 19.8 (přesně ve 4.41) pak můžeme učinit zásadní a bytostná rozhodnutí a poté k nim začít dělat první kroky...

Poněkud náročnější budou srpnové tranzity Marsu v Beranu: ve dnech kolem 10.8 nastává jeho první spojení (konjunkce) s Černou lunou a 5.8 pak první z několikanásobné, až do prosince se táhnoucí série napjatých aspektů-kvadratur s planetami v Kozorohu. Po kvadrátu mezi Marsem a Jupiterem 5.8 bude následovat kvadratura mezi Marsem a Plutem ve dnech kolem 15.8.

V tyto dny buďme obzvláště opatrní a pozorní při sportu a podobných aktivitách, rovněž se nenechme sebou samými či někým jiným “vyhecovat” k přehnaným výkonům. Celkově můžeme pociťovat jisté napětí mezi tendencí jít dále, rozběhnout se vpřed k objevování nových míst, prožívání a naopak držet se starých osvědčených i když již dávno překonaných přístupů k životu, práci, ke vztahům atd. Také nás ze snahy směřovat vpřed mohou strhávat zpět různé polozapomenuté povinnosti, nesplacené dluhy atd. Každý den se věnujme chvíli dodělávaní rozdělaného a poté si dopřejme čas pro sebe a rozvíjení svého potenciálu a nových možností a schopností, které se naplno projeví v zářné budoucnosti(-:

Spojení Marsu s Černou lunou nastane přesně 10.8 ve 3.20 a bude se až do ledna 2021 ještě dvakrát opakovat (23.9 2020 a 29.1 2021). U lidí se sklonem k násilí může tato konstelace přivést k zesílení této tendence, u jiných lidí může zesílit strach o život, o zdraví atd. Blahodárné může být pro ty z nás, kteří si své strachy a nejistoty, začasté pramenící v raném dětství, již uvědomují a chtějí se od nich osvobodit. Dům horoskopu, kde se konkrétně tato konjunkce na 22.stupni Berana bude nalézat, nám může napovědět, o jakou konkrétní životní oblast se jedná (peníze, zdraví, vztahy...atd).

Obzvláště bdělou pozornost věnujme v těchto dnech a klidně i v celém období Lva oblasti třetí čakry, kde se často dlouhodobě ukrývá potlačená zloba a všemožné frustrace, především z mezilidských vztahů. Ošetřujme tuto oblast, případně se podívejme ve vhodné literatuře na hlubší příčiny trávicích potíží (žlučník, játra, slinivka atd.) Rozsviťme v meditaci a s pomocí tvůrčí představivosti toto malé „vnitřní slunce“ a prozařme a spalme všechny možné strachy a bloky. Staňme se tak ještě mocnějšími tvořiteli svého života, své reality...

OM SURYA NAMAHA!

Krásné léto přeje vaše astrologyně
Alita

www.alitazaurak.cz

Milí přátelé, v letním čase poklidného spočívání na sluníčku u vody či prostě v lůně přírody - na louce, pod stromem, na zahrádce či v pohodlí domova se můžeme věnovat též vědomé vnitřní práci. Již léta poslouchám v takových chvílích slovem vedené meditace, kterých je dnes k dispozici spousta.

Na mých nových stránkách (viz. odkaz níže) nyní najdete přehledně uspořádané anotace k meditativním audio-nahrávkám, které jsem postupně vytvářela v uplynulých patnácti letech. V pozadí meditací uslyšíte krásnou hudbu skladatele Kamila Holuba. Doporučuji například mou oblíbenou celo-tělovou relaxaci „Na vlnách jednoty“ či „Svatbu protikladů“ s tantrickým nádechem. V dnešní době též „Sebeléčbu“ z roku 2016. Koupí nahrávek podpoříte jejich další utváření a mou tvůrčí činnost celkově.

Pokud budete mít o nahrávku zájem, napište mi přímo z webu, pošlu vám jí na mailovou adresu. Pro své přátele z FB tu mám mimořádnou letní slevu: všechny nahrávky za 500 korun, jednotlivě za 150 korun! Děkuji za podporu a případné odezvy!

https://alitazaurak.cz/nahravky/
zdroj: https://www.facebook.com/alita.zaurak/posts/10158219714425211

 

Vyhledávání