Aktualitky

Seminář Cesta lásky I proběhne 07. - 12. srpna

Seminář Cesta lásky I, jež proběhne 07. - 12.  srpna, vám přináší návod, jak se otevřít duchovní práci a poznat svůj vnitřní potenciál, jak se propojovat se svou duší a svými duchovními průvodci, otevírat své srdce lásce... Srdečně vás zveme.

Transformace Extensions Společné meditace na pomoc Zemi
Společné meditace na pomoc Zemi PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Administrator   
Čtvrtek, 22 Říjen 2020 00:12

Milí přátelé,

každý den ve 22.hod. opět se společně propojíme přes naši duchovní mandalu naší nepodmíněnou láskou nebo poznanou harmonií na řeku lásky a řeku něhy a vytvoříme společné propojení lásky našimi srdci a tuto krásnou energii společně posíláme:

Mamince Zemi, všem bytostem říší / rostlinné, živočišné, minerální / a všem bytostem 2.dimenze / živlům ad./ a spolu se všemi vytvoříme krásné sdílení lásky a světla a to posíláme všem nemocným na planetě zemi, všem vládám, do srdce České republiky, Prahy a všem místům, které sami vyberete – do nemocnic, do změny myšlení lidí, všem nově zvoleným hejtmanům a všem, kteří rozhodují o podmínkách naší země a dalším. 

Pak naše krásné energie pošleme do energetického pole lidství, planety země  do energetického pole, světelné sítě a tam sílu lásky a světla ukotvíme a aktivujeme.

Každý svými slovy a hlavně láskou to vysílá tam, kde je potřeba něco změnit. I do své práce, společnosti, rodině apod.

Aktualizováno Pondělí, 21 Červen 2021 19:01
 

Vyhledávání