Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Meditace a návody Meditace a návody Pochopení časoprostoru 3D, Trnová, 06-08.05.2022
Pochopení časoprostoru 3D, Trnová, 06-08.05.2022 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Transformace   
Pátek, 06 Květen 2022 15:27

Pochopení časoprostoru 3D je další seminář zaměřený na očistu sebe sama.

Nahrávky budou doplňovány v průběhu semináře. 

Spuštění nahrávek z přímo internetu či jejich stažení (Dropbox): Pochopení časoprostoru 3D, Trnová, 06-08.05.2022

Jednotlivé nahrávky - Spusíte si je tak, že kliknete na vámi zvolenou nahrávku s v levém dolním rohu kliknete na symbol přehrávání (šipka vpravo). Stáhnout si jí můžete kliknutím v pravém horním rohu na Download a pak na Direct Download (či na symbol šipky dolů a Direct Download) viz obrázek níže.

Pokud byste si chtěli stáhnout všechny nahrávky najednou, klikněte na vpravo nahoře na Download, viz obrázek níže.

Přepis Channelingu od bytisti Evíska (bytosti Harmonie):

 

 

Dropbox:

Spuštění jednotlivých nahrávek přímo z www.dropbox.com je vhodné zejména, pokud si je spouštíte v mobilu (či nemáte možnost stáhnout a rozbalit archív (ZiP) s nahrávkami). Jednotlivé nahrávky si můžete pustit přímo v internetovém prohlížeči (Google Chrome, Internet Explorer, Firefox, Safari, Opera...) jak na počítači, tak i na mobilu či tabletu.

Nahrávky si můžete stáhnout, či rovnou přehrát:

Jednotlivé nahrávky

dropbox stazeni a prehrani nahravky 03 2022

Všechny nahrávky najednou

dropbox stazeni vsech nahravek 03 2022

Volitelné: Registrace na Dropboxu. Následně si stáhněte aplikaci Dropbox na počítač, či na mobil / tablet (AppStore - IOS / GooglePlay - Android). V základní verzi je Dropbox zdarma a navíc díky němu získáte 2 GB místa na sdílení (je to něco jako uloz.to či leteckaposta.cz, avšak jednodušší, rychlejší, lepší). Dropbox vám nabídne zkušební verzi Dropbox Plus zdarma na 30 dnů - rozdíl oproti základní Basic verzi je hlavně v kapacitě 2GB vs 2TB úložného místa. Pro stažení nahrávek vám stačí ta základní verze Basic, jež je zdarma.

PS: Pokud se vám na mobilu v aplikaci Dropbox ukazuje maximální délka nahrávky 15 minut, stačí si nahrávku(y) stáhnout do mobilu (Save to my Dropbox).

 


Channeling od Bytosti Evíska (bytosti Harmonie)

 

Tento příběh, kterým procházíte a prožíváte ho jako bytosti lidství, má samozřejmě vyústění do plného života a plné lásky.

Ted se otevřel průzor do této reality i do vás. Na základě stejnorodosti ve vás probíhá proces, který otevírá reálně i vaši paměť. Vaše rozpomenutí a mění se také vaše pocity. A mění se i vaše vědomí, které je tady přítomné jako aktivovaný projev plně poznané harmonie. Je tu také vaše míra, kterou jste stále ještě propojeni s touto realitou v rámci vašich osobních záležitostí, které máte ještě v sobě uvidět. Ale v té otevřenosti toto bude již plně ve vašem dosahu a budou vám ukázány tak, abyste všechny tyto záležitosti v tomto otevření mohli velice rychle přijmout a propustit. A pochopit, co vlastně život i láska je. Jaké pocity v sobě nesou, s čím jsou spojené. Aby vše mohlo být vámi prostoupené do toho plného otevřeného projevu života a lásky, který teď dostal ve vás prostor. A rozprostírá se do všech částí vaší bytosti. Prostupuje celou vaši bytost.

Bylo tady zmíněno, že všechno má svůj čas, vše nastane v ten moment, kdy se vše propojí a protne. Ale tady je důležitá záležitost, kdy se život uvolní z této reality, která byla takto vytvořená tomuto poznávání. Došlo k tomu, že byly pojmenovány ty zásadní záležitosti, které vedly k uzavření života do hmoty, které držely tuto realitu v ucelenosti. Tato realita se rozestupuje a vše uvolňuje. A uvolňuje i projev života. Prostupuje se Hmota. Je teď ten čas, uvidět sebe sama i skrze Hmotu, i skrze zavřené vědomí, které se teď ve vás začíná rozestupovat, uvidět a pochopit a uvěřit si jako bytost života a lásky.

Ty potenciály, které jsou tady už k mání, jsou přítomné ve vás, vás posílí, abyste z této reality vystoupili. A tento proces je teď živým procesem v každé bytosti. Je ve vás aktivní plný život, je ve vás aktivní poznaná láska, je ve vás přítomný a aktivní potencial plné poznané harmonie. Tento proces teď vytváří prostor pro změnu cele vaší bytosti. To je teď, co se otevřelo, co se událo, co dalo prostor k tomu, aby bylo vámi přijato, pochopeno, aby se také skrze vás mohlo projevit.

Takže přijměte toto vše v té plné otevřenosti, otevřete se všemu, ať uvidíte veškeré své staré způsoby projevu chování, které vám ztěžknou. Ano je to projev Ega, který může ještě být ve vás zachycen. A tyto potenciály, které z vás vystupují, se budou už uvolňovat a propojovat se ve stále silnějším projevu a budou uvolňovat i tyto potenciály ega ze hmoty, i z vašeho vědomí, cele vaší bytosti. Vy projdete procesem té důvěry k životu, důvěry k lásce a důvěry k sobě. Jako k bytosti, která toto vše přijala, pochopila a otevřela se tomu svému návratu, otevřela se tomu návratu. Otevřela se i tem svým původním pochopením a přijetí, kdy se znovu vracíte do plného přijetí života a lásky. Tím se měníte jako bytost zcela zásadním způsobem svým projevem i svým vnímáním, vcítěním, celou svou realitou.

Tyto procesy jsou teď ve vás otevřené, jsou velice hluboké. Tyto procesy teď ve vás budou pokračovat v souvislosti se změnami v realitě. Vy jste s nimi bytostně propojeni a je na vás, abyste v té stejnorodosti se stále vice sžívali se životem, s láskou. I se svou svobodnou bytostí. Vědomě se doslova ucelovali v tomto projevu. A neměli již žádný strach, obavy, že to nedokážete. Přijměte se. Otevřete se. Ten život máte každý teď na dosah. Ten život ve vás se doslova teď ukazuje. Projevuje. Zesiluje. Všemi těmi potenciály, které jsou teď v pohybu, které aktivuji celou změnu reality. I v projevu skrze vás, skrze změnu cele vaší bytosti.

Otevřenost je teď základem celého procesu. Otevřenost a přijetí všeho, co ve vás ještě vystoupí. Ale také je zde ta důvěra, důvěra k životu, důvěra k lásce, důvěra k sobe samému, jako k bytosti, která je ve své podstatě nesmrtelna, která je životem, láskou. Této důvěry je teď ve vás zapotřebí. Aby vam pomohla, abyste se jako bytosti života a lásky obrodily a ucelil, projevily.

Budou se ve vás otevírat nové pocity, nové projevy. Ty staré pocity, které vám byly blízké, bytostné, budete vnímat velice výrazně jakoby ztěžklým projevem. Do těchto svých starých projevů začnete narážet. Ony se vám budou ukazovat v těchto potenciálech života, který je bude rozpouštět a zároveň vám bude ukazovat, co si ještě mate uvědomit. Co máte pustit. Abyste přešli do vnímání a projevů života přirozeným způsobem. Budete vnímat, jak jste tím životem vedeni. Jak jste na věci upozorňováni.

Bude zde nastávat i změna vašeho vědomí, které se bude dotýkat na základě stejnorodosti všech projevu lásky kolem vás. Všech projevů života. Budete dostávat doteky, kterých jste si dříve nevšimli. Mohou to byt drobnosti, ale ty drobnosti budou velice silné a hluboké a vy si začnete uvědomovat právě tuto změnu svého vnímání i v těchto nových pocitech. Zkrátka zůstávejte ke všemu otevření. Nic v sobě nepotlačujte. Nic v sobě nepřecházejte. Ale vnímejte. A rozpoznávejte právě ty nové pocity, nové projevy a otevírejte se životu a lásce. Ty staré pocity přestanou mít tu rafinovanost. Ony budou stále více vidět v té pravdě života a lásky. Budou se mít již ve vás v čem schovávat. Ty které bude možné, život rozpustí. Ty které máte ještě uvědomit, pochopit, vystoupí. Vy je přijmete, předáte je životu, rozpustíte.

Je to čas opravdové změny vaší bytosti, skrze opravdový proces života a lásky ve vás, které jste dali prostor, ke které jste se znovu propojili a která je teď přítomná v cele vaší bytosti. Je také plně aktivní. Její potenciály již teď budou nepřetržitě narůstat.

Mnohé věci, které ve vás byly uloženy dlouhý čas a nemohly se projevit, protože byly zastřeny právě tím srdcem pro poznávání. Ted se budou hlásit o svůj projev. Nelekejte se těchto nových věcí. Nelekejte se těchto nových pocitů. Tyto nové pocity otevírají, nezraňují, nevytváří ve vás pocity sevření. Nebo pocity, které ve vás mají vyvolávat emoce odvádějící vás od lehkosti a otevřenosti se kterou se ve vás budou tato nové projevy hlásit. Ale tyto pocity a projevy vám také přinesou radost, která ve vás bude sílit a narůstat. A právě ten pocit radosti vám bude dávat i ten skutečný projev vaší lehkosti, se kterou pak začnete celou tu proměnu přijímat. A uvědomovat. Stále více se jí otevírat. To je takový zlomový bod, když přejdete do radosti z té upjatosti a kontroly nade vším.

To je překlopení té vaší bytosti k životu k lásce. A to je to, když jste životem a láskou naplněni a už vnímáte tyto projevy a lehkost. Nejedná se o strojenou radost, která vychází z projevů ega. Tato radost má jiny rozměr. Vychází z opravdové hloubky a ne z té povrchové strojenosti. Která jakoby vybuchuje a je všem na obdiv, aby ta radost byla vnímána i těmi druhými bytostmi.

Tato radost je vnitřní radost bytosti. Kdy sami v sobě vnímáte, jak se sami sobě smějete, máte ze sebe radost. A nepotřebujete ji projevovat strojenými úsměvy nebo gesty. Tato radost vámi prostupuje a uvolňuje. Tento projev radosti je pak zcela přirozený a vystupuje vždy v ten moment, kdy má. Vy jste s tím vnitřně propojení a nikdo vám ho nemůže vzít. Ani nemáte potřebu se s ním strojeně představovat. On je ve vás rozloženy a on z vás vystoupí, kdy je potřeba. A vy mu dáte pouze prostor. To je projev již toho pochopení života a pochopení i té lásky. Která vás objímá spolu se životem.

Která se vás dotýká v té plnosti a hravosti, pak již nebudete mít tu nedůvěru, ale budete mít plnou důvěru v ten proces kterým procházíte. A stále více a přirozeně se mu otevřete. Vy se jím stanete. Takže to je proces, který se teď ve vás otevírá a který vás drazí naplňuje. A který, věřím všichni pochopíte. A všichni se stanete tou vnitřní radostí. Která se potom skrze vás projeví. V projevech lásky a života.

 

Díky Ireno za přepis tohoto channelingu.

 

 

Vyhledávání