Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Meditace a návody Meditace a návody Duchovní škola harmonie, Trnová, 01-03.07.2022
Duchovní škola harmonie, Trnová, 01-03.07.2022 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Transformace   
Pátek, 01 Červenec 2022 15:15

Opět jsme se sešli na Duchovní škole v Trnové, abychom pokračovali v práci na sobě.

Nahrávky budou doplňovány v průběhu semináře. 

Spuštění nahrávek z přímo internetu či jejich stažení (Dropbox): Duchovní škola harmonie, Trnová, 01-03.07.2022

Jednotlivé nahrávky - Spusíte si je tak, že kliknete na vámi zvolenou nahrávku s v levém dolním rohu kliknete na symbol přehrávání (šipka vpravo). Stáhnout si jí můžete kliknutím v pravém horním rohu na Download a pak na Direct Download (či na symbol šipky dolů a Direct Download) viz obrázek níže.

Pokud byste si chtěli stáhnout všechny nahrávky najednou, klikněte na vpravo nahoře na Download, viz obrázek níže.

 

Channeling Bytosti soucitu-nejvyšší pravdy (pátek odpoledne)

Channeling Bytosti změny reality (sobota dopoledne)

Channeling Bytosti plného života (sobota večer)

Evička – jak pracovat se svojí bolestí apod. (neděle dopoledne)

Channeling Bytosti plného života (neděle dopoledne)

 

 

Dropbox:

Spuštění jednotlivých nahrávek přímo z www.dropbox.com je vhodné zejména, pokud si je spouštíte v mobilu (či nemáte možnost stáhnout a rozbalit archív (ZiP) s nahrávkami). Jednotlivé nahrávky si můžete pustit přímo v internetovém prohlížeči (Google Chrome, Internet Explorer, Firefox, Safari, Opera...) jak na počítači, tak i na mobilu či tabletu.

Nahrávky si můžete stáhnout, či rovnou přehrát:

Jednotlivé nahrávky

dropbox stazeni a prehrani nahravky 03 2022

 

 

Všechny nahrávky najednou

dropbox stazeni vsech nahravek 03 2022

 

 

Volitelné: Registrace na Dropboxu. Následně si stáhněte aplikaci Dropbox na počítač, či na mobil / tablet (AppStore - IOS / GooglePlay - Android). V základní verzi je Dropbox zdarma a navíc díky němu získáte 2 GB místa na sdílení (je to něco jako uloz.to či leteckaposta.cz, avšak jednodušší, rychlejší, lepší). Dropbox vám nabídne zkušební verzi Dropbox Plus zdarma na 30 dnů - rozdíl oproti základní Basic verzi je hlavně v kapacitě 2GB vs 2TB úložného místa. Pro stažení nahrávek vám stačí ta základní verze Basic, jež je zdarma.

PS: Pokud se vám na mobilu v aplikaci Dropbox ukazuje maximální délka nahrávky 15 minut, stačí si nahrávku(y) stáhnout do mobilu (Save to my Dropbox).

 

 

 


Channeling Bytosti soucitu-nejvyšší pravdy (pátek odpoledne

 

Otázka: 45 Tvůrců a všech těch 33 stvoření

Já začnu ze začátku Poznávaní, kdy samotný proces poznávaní je již výsledkem toho, pro co se původ rozhodl projevit. Samozřejmě ten původ je potencial ze kterého jste vzešli. Tady panoval proces obrovského otevření. Bude vám to zdůrazňováno v tento čas, jako základ všeho, co bylo stvořené. Vše vznikalo z otevření. V tomto otevření vystoupily naprosto veškeré potenciály. Když si vezmete to meřítko, které je obsažené v celkem stvoření i ve stvoření kde není život, vše je o jednom. Je to tom otevření, přijetí, pochopení. Z toho vyplývající soucítění. O tom je i cely ten konec. Je teď i na vás, jak dokážete tyto věci otevřít, přijmout a soucítit. Toto se tyká i přijetí těchto stvoření, které nebyly schopné v těch kvalitách nést život, nebylo možné, aby se ten život zde projevil ale ony byly součástí i původu. Původu, ze kterého vše vzniklo. V tom otevření i tyto potenciály byly procítěny, přijaty a byla jim daná příležitost projevu skrze tyto tvůrce a stvoření. Vy jste se také dostali do situace, kdy teď končíte cely tento proces poznávaní. Který je obrovským rozsahem všeho poznání, ale je to také obrovsky rozsah přijetí. Který vy teď prožíváte, porovnáváte se tak je každý schopny. Každá ta informace, která k vám přichází a zapadne do té vaší otevřenosti vás posouvá k celkovému pochopení. Cela ta záležitost tvůrců a stvoření se stala součástí reality 3 dimenze, jak už tady bylo naznačeno, aby prošla tím procesem doteků se životem. Aby i ona byla dotčena tímto procesem poznaní, ale potom také pochopení. Aby došlo i tady k otevření právě těchto potenciálů které prošly tímto poznáním spolu s vámi. Ony se tak mohly otevřít, s vámi se propojit a vy jste je mohly také přijmout a pochopit.

Možná se vám to zda příliš smotané dohromady a v těch vašich moznostech se ty věci zdají nepojmenované, neuchopitelné. Oni jsou přitom jsoucí, oni jsou tady přítomné. Ovlivňují vás. Oni jsou ve vás projevené. Skrze celou vaši cestu, skrze cele vaše poznaní, vy jste tady teď jakoby bytosti na konci změny reality. Možná máte i pochyby možná máte i vzdálené doteky toho, že nejste schopni rozpoznat, že nejste dost dobří nebo připraveni na to, abyste dokázali projit tím koncem.

I tyto pochyby patří samozřejmě k vám i k této realitě, i k tomu konci. Ale vy máte něco, co vám umožní se všeho dotknout. A potom až toto všechno v sobě objevíte, dostanete se do čistého hlubokého procítění vědomí, které vám dá již ty přímé odpovědi. Je teď pro vás stěžejní, abyste sami v sobě našli pravdu o sobě. Abyste teď v tento čas se doslova nořili skrze svůj soucit do svého nitra a otevírali všechny své úrovně. Dostanete se do té své nejhlubší pravdy, do toho skutečného původu. A to je do úplného spočinutí, do ztišení, do úplného jsoucna lásky. Tyto souvislosti zde budou ještě předkládané během celého semináře, já je tu předkládám na začátku, protože ta cesta k sobě je to stěžejní, abyste udělali. Abyste pak mohli uchopit ten pravdivý příběh o těchto stvořeních, abyste mohli pochopit už v souvislostech, které vám bude předkládáno skrze vaše vědomí, které se ve vás tímto probudí.

Tímto vašim zpřítomněním se, v tomto vašem původu se dostáváte do přímého kontaktu potenciálů vědomí. Které je zde již přítomné. Ono vás provede celým procesem změny vaší bytosti. Provede vás všemi vašimi pochybnostmi. Způsobem, který již bude propojeny s projevy života a s projevy, které se probudí prolomením reality. Říkám prolomeni reality, protože se v současné době již odehrává. Prostupuje touto realitou, aby se projevilo ve všech úrovních 3 dimenze, která je zcela specifická a která se otevírá této změně postupnými kroky. Vy teď máte možnost toto otevření v souladu i s tím, co se teď ve 3 dimenzi děje, projít i sami v sobě tímto procesem otevírání se.

Samozřejmě jste každý na jisté úrovni pochopení, které vám umožní tuto realitu opustit. Pokud nemáte dostatečně pochopené své tváře ega, tak toto pochopení vám potrvá delší dobu, abyste dokázali najít tuto pravdu o sobě. Ale i tak se k této pravdě přiblížíte a budete se přibližovat stále, pokud vytrváte v tomto procesu otevírání se. Protože s tímto otevřením opravdu přichází podněty vašich hlubokých pochopení, které teď dostávají nový prostor v této realitě, která se prostupuje do svého otevření. A i zde platí stejnorodost. Tak jak jste již pochopili a dokázali jste se odpoutat, tím pochopením tváří ega, i pochopením projevu, jak se to projevuje vašem životě. Tak se dostáváte do stejnorodosti teto změny a mohou k vám promlouvat již potenciály i přítomného vědomí PPH. Jsou to průsaky toho nového vědomí.

Cely tento proces je teď propojen. Jsou zde i tyto potenciály těchto stvoření. Nechci říkat, že byste je měli opomíjet, ale teď je potřebné přikládat význam sami sobě. Tyto potenciály, které ve vás jsou a vytvářely i vaše nejtěžší zkoušky ve hmotě, nejtěžší zkoušky emocí, zkoušky ve zraňování života, máte to doslova načtené ve vašem poznání. Ony vám teď dávají i hloubku vašich pochopení. Tady je teď dobré abyste si uvědomili, že tyto vámi neuchopitelné stvoření a potenciály těchto tvůrců, ve vás vytvořily a vytříbily váš obrovsky soucit. Vaši obrovskou hloubku, kterou teď můžete v sobě najit, můžete se o ni opřít. Abyste pak skrze otevřené vědomí pochopili souvislosti cele této reality, tvůrců a stvoření. V tomto otevření vědomí je dokážete bezpečně přijmout.

Protože oni s vámi prošli tímto poznáním. Oni vám vytvořili toto pochopení i soucítění. Které je tím nejhlubším vaším dotekem, ale také projevem vás samých. Vy, teď skrze ten soucit, který má i mnoho úrovní, budete prostupovat do stále větších hloubek své bytosti skrze to otevření. V tomto otevření, jak budete prostupovat, narazíte vždy na něco, co bude mít souvislost s těmito tvůrci, ale i s egem, Jangem, tvářemi ega. Narazíte na to, co je opakem toho otevření. Budete vnímat, když se v tomto otevření budete nořit do sebe, pocity, pocity, které vás svírají, odvádí a zavírají a vy je proste jen přijmete a odevzdáte. Budete vnímat i ty kličky mysli, která vás bude navazovat a odvádět do příběhů, situací, jen abyste nesetrvali v tomto procesu otevření. Ale když vytrváte a půjdete stále do vetší hloubky, toto otevření vám přinese ten dotek té nejhlubší pravdy o vás. To je dotek té lásky, to je dotek vašeho původu.

A pokud se toto ve vás stane, vy se začnete přirozeně odpoutávat od této reality, kdy toto propojení ve vás již bude evokovat přímé další podněty, které se vám budou ukazovat v živote skrze rozpomenutí nebo uvědomění se v každé situaci, kde jste v realitě ještě zachyceni.
Nastane tříbení celého procesu, který vás povede již k úplné otevřenosti a přijetí plnosti života a k plnosti tohoto vědomí. Které se tady již v této 3 dimenzi zpřítomňuje a bude stále silněji přítomné a bude i vámi silněji vnímané. Tady si uvědomíte potenciály, vědomí, reality, stvoření, které byly takto stvořené. Vy budete vnímat všechny jejich projevy v souvislostech s vámi. Jak se vás dotýkaly. Co ve vás vytvářely. A bude se tak skládat cely příběh vaší bytosti. Budete tak připravovaní na proces zvědomování a na proces otevřeného vědomí, abyste byli připraveni i na tuto svou roli. Protože i tady je vaše stejnorodost. Jakým způsobem jste vy procházeli touto cestou poznání. Jakým způsobem jste doslova nabírali tato pochopení. Nebudou to záležitosti emoční, ale budou to záležitosti pocitové a rozjasněné. Kde k vám budou přicházet již tyto projevy ve vašich souvislostech vaší bytosti. I v souvislostech se životem, přijetím. Vám se rozprostře cely váš příběh i cely ten proces zvědomování, na který budete připravováni. Až nastane změna vašeho vědomí a vaší bytosti. Vy budete stejnorodí s tím procesem, který má probíhat v rámci vašeho zvědomování jako světelné bytosti.

Pokud se dostanete už do tohoto stavu vnímaní, tak to už jste v projevech otevírajícího se vědomí a v projevu toho přímého návratu. Já říkám tyto věci poněkud s předstihem, ale vysvětluji vám souvislosti, které se vážou k těmto a stvořením, tvůrcům, k tomu, co nesou. Vy pak pochopíte, že tyto projevy, které nebyly schopné nést život se skrze váš poznaly a oživily se. Ony se dostaly do této reality, ony jsou přítomné ve hmotě, ve vás. I toto vám dá ten hluboký smysl celého záměru. Který má být vámi naplněn. Jako již světelnými bytostmi, které pochopily a otevřely se cele té změně i celému procesu, kterým budete procházet i po změně reality.

Jsou tady ještě potenciály, které ves doprovází. Jsou již přítomné a vy jste s nimi již v propojení. Aniž byste tušili, jaký přesah a nadčasovost tyto potenciály mají. Je to Jinová řeka něhy, která v sobě nese tuto nadčasovost, poznání a pochopení těchto potenciálů, skrze bytosti Jinové země. Která v sobě nese i ta nejprvotnější pochopení tvůrců bytostí, které šli do poznávání.

Takže v této Jinové řece je nadčasovost daná přímo při jejím vzniku, kdy tato řeka, tento potenciál pomáhal při změně reality na Jinové zemi, tím hlubokým na cítěním tvůrců i bytostí před vznikem poznávaní, kde bylo i nejhlubší pochopení celého toho záměru, kde bylo ztotožnění se s tímto záměrem a kde bylo přijetí tohoto záměru, rozhodnutí, kde byla i obrovská víra a tato nejvyšší pravda v to, co tady bylo procítěné a vlastně v reálu prožité jako u bytostí světla, které nacítily cely tento proces naplnění toho nejvyššího záměru.

Všechny tyto potenciály v sobě nese Jinová reka něhy, do které Bytosti Jinové země se propojily na zaklade svých pochopení a předaly sem cele své pochopení z cele cesty. Tato řeka je zde přítomná. Jste s ní propojeni. Pomáhá vám. I vy sem budete dávat svá pochopení. A ona bude pomáhat naplnit ten nejvyšší záměr. Tzn. propojení všech 33 stvoření. Všech projevu, které s tím budou souviset, aby byl naplněn záměr nekonečné tvořivosti života, i plného projevu PŽ skrze vás jako bytostí, které vznikly z potenciálů původu. To vaše propojení s původem je bytostné a ten původ se bude skrze vás projevovat skrze projev PŽ.

To je skrze pochopení a otevřenost celého procesu, kterým jste procházely a teď procházíte. Když budete v propojení s Jínovou řekou a budete se otevírat, abyste se dotkly svého původu hloubky nejhlubší pravdy o vás která vás provedla do tohoto poznávaní tzn. do nejhlubšího projevu NL. Budete velice čitelně a zesíleně rozpoznávat, kde se ještě chytáte v této realitě, kde jste zadržováni, co máte ještě odložit, přijmout, pochopit a sami, když půjdete, tímto procesem a budete se takto zvnitřňovat tak dosáhnete obrovského posunu ve svém návratu a v propojení se s těmi potenciály, které jsou vaším původem a které se stále více zpřítomňují v cele realitě, ve vědomí a ve vás. 1. 43 Ony se budou moci ve vás projevit, budou vám moci ukázat projev, který rozpoznáte, protože tento projev sebou nese i hloubku vašeho rozpomenutí se na tu lehkost kterou jste prožívali ale na tu opravdovost m která v tom byla a je vámi spojena v hloubce té pravdy, víry, v hloubce vašich rozhodnutí kterými jste do poznávaní vcházeli. , Toto vše můžete v této Jinové řece něhy nalézt, Je to záležitost živá a bude vámi obdarovaná. Vašim pochopením, vaší otevřeností, která dá i této řece nový rozměr, který bude zpřítomňovat tyto věci ve zvědomování celé této reality i vás. Tato přítomnost bude podporovat ve všech vašich pochopeních a v tom, aby ten projev a postup dalších bytostí byl co nejvíce v souladu s těmito pochopeními, tedy se životem. Je to fakticky projev již té nové reality, která může být vámi rozpoznaný. Může být procítěn, protože byl otevřen. I v těchto nejhlubších úrovních pochopení. Tato největší pochopení v této řece byla zpřístupněna proto aby i vy jste se jich mohli dotknout. I svého původu. Aby ve vás nastala ta nejhlubší stejnorodost s koncem a změnou reality. Ty záležitosti budou mít ještě pokračování, protože tato pochopení otevřela moznost vyvazování života z této reality. Umožnila i přístup z izolace života které nebylo možné předtím objevit a nebylo možné se jich dotknout. Pokud se tímto způsobem dotknete svých pochopení v této hloubce, tak i vy začnete sami v sobě vyvazovat život z nadřazenosti hmoty a nadřazenosti těch nejhlubších nastavení. Je to úroveň, která vám otevírá doteky, které nebylo ještě možné otevřít. Ted je již možné, aby se staly a zpřítomnily se ve vaší realitě. Tato stejnorodost umožňuje i další postup, jak se bude tato realita otevírat a jak se budou prohlubovat všechny souvislosti které na to budou navázané. Tato je možnost je již otevřena a je živá, aby mohla být vámi dotčená.

 

 

 


Channeling Bytosti změny reality (sobota dopoledne)

 

Drazí, vy jste tento proces změny reality již zahájili tím, že jste vystoupili z karmické zátěže a také z projevů černé magie. Začali jste tou změnou pochopení Tváří ega. To jsou záležitosti bytostné, které vás spoutávají s touto realitou. Toto je vám všechno známé.

Teď k tomu procesu té vlastní změny reality. Tato změna reality je provázaná mnoha způsoby a celou podmínečností konce. Což je doslova spleť podmínek, obrovská spleť záležitostí, které přesahují lidské možnosti chápání, vnímání. A orientace a porozumění v celém tom systému by byla, myslím si, nad lidské úsilí. Ale pro vás, co je podstatné, je nalezení toho vnitřního prostoru, soucitu k sobě. Soucitu i ke své cestě, kterou jste prošli. Ono totiž se ve vás zformuje něco, co vytvoří obrovskou stejnorodost i s ostatními bytostmi, které toto v sobě nesou. Teď si představte, že máte vyčištěnou karmickou zátěž a všechny ty věci máte zpracované, alespoň jak jste dokázali ty tváře ega. A teď se ve vás otevřel ten projev Soucitu k sobě, v propojení s pravdou původu.

Vy přistupujete k bytostem, které mají v sobě totéž, ale ještě o tom nemají povědomí. Ale vy v nich vzbuzujete reakce již poněkud jiné. Ony z vás vnímají něco, co je jim blízké, ale ony tomu nerozumí. Ale zmírňují své projevy vůči vám. Jakoby se odkrývají a začínají sdílet věci, které by předtím nebyly schopné sdílet a nebyly by je schopné projevit. I to je síla této hloubky vašeho projevu, vnitřního soucitu té vnitřní pravdy. I toho propojení se na pravdu původu.

Vy toto začnete rozpoznávat a tato vaše vnitřní proměna vám pomůže ukázat věci i v realitě a ve vás, které jsou ještě proti životu. Které vás ještě zachytávají v této realitě. Vetře, že některé věci vám nepůjdou vyslovit, nepůjdou vám dělat stejně. Protože toto vaše zvnitřnění vám bude dávat jiny rozměr, jiné vnímaní. Ty věci, které jdou proti životu a proti vám, začnou vám překážet. Začnou se vám příčit ve vašem projevu. Vy toto jednoznačně rozpoznáte. Budete v sobě tříbit svůj projev. Budete i to vnímání tříbit, protože tyto potenciály budou vnímat potřebu jiného vnímání. Bude to přirozeným způsobem. Nebude to zadně vynucování nebo potlačení. Ale tyto pocity přijdou z toho vašeho rozšířeného prostoru, který tam vytvořil Soucit. To je ono změknutí vaší bytosti. Které budete i předávat do svého okolí i druhým bytostem. Nechci tím říct, že některé reakce bytostí na vás nebudou příkré. Nebo nebudou v úrovních ega, protože některé ty vaše věci, které mate dořešit vystoupí i tímto způsobem skrze vás a ti lidé vám je od zrcadlí. Jsou to ty věci, které už potřebují z vás být odstraněny, pochopeny, přijaty. To jsou nedořešené věci vašich tváří ega. Ony v tomto prostoru budou vystupovat jakoby pichlavě. Projevem, který se vás bude snažit jakoby uchvátit, aby o sobě dal vědět. Byl rychle vyřešen. Protože ta vaše vnitřní propojení se Soucitem vám umožní tyto věci rychleji odkládat. Tak se nelekejte ještě těchto projevu.

Přivítejte je. To jsou ty silové věci, které vás k této realitě připoutávají. Tou silou ega. Emocí, kterou v sobě nesou.

Vy tak dojdete k rychlému vytříbení a dostanete prostor na to vlastní vnímaní sebe sama, tím novým způsobem. Budete v sobě nacházet nové pocity a mnohé projevy, kterých jste dříve nebyli schopni. Ale to jsou pocity, které vám dávají odpoutání se od této reality. Ty staré pocity, které vás budou vracet, to jsou pocity ega a ty, které je ještě potřebné vlastně zpracovat. Tyto nové projevy se budou připodobňovat i k tomu vašemu vnitřnímu rozpomenutí se. Na ty projevy života, které jste prožili v právě v té nepodmínečnosti a v té otevřenosti.

Protože oni vám teď chtějí tento konec odlehčit a chtějí se vám připodobnit právě v těchto projevech té lehkosti. Že už jsou přítomné. Ten pocit lehkosti je jasným signálem těchto doteků. Jasným signálem toho, že jste otevřeli v sobě nahlédnutí do té paměti, která vám bude přinášet další možnosti vašeho propojení na tyto potenciály. Ted uvidíte tento svět v jakémsi pohledu izolace. Izolace života. Izolace vás, která je jest přítomná. A to je také záležitost, která teď bude vnímaná vámi poněkud zesíleným způsobem. Vy, kteří jste se propojili už s původem, s tou podstatou skrze tento soucit, budete vnímat projevy izolace v cele této realitě. Budete vnímat přesahy této izolace, které mate ve svém bytí i v této realitě. I toto je dobré si uvědomit. Jak tato realita tímto způsobem funguje a pracuje. Jak tato izolace rozděluje všechny bytosti, všechny pocity. Jak jakoby rozsekává celý tento děj, aby nebyla tato realita vnímaná v souvislostech, aby nebyla pochopena. Aby mohla být manipulovaná. Aby do ní mohla být vsouvaná další témata. Skrze mysl, skrze ego. Abyste v ní byli snadno zachytitelní a ovladatelní. I toto ještě rozpoznáte v této realitě.

Až se prolomí izolace života, tyto projevy jakoby opadnou. Vy budete vnímat tu pravdu života kolem sebe, ale i v sobě. Ten pohled z vás, na život, se změní a vy se začnete ucelovat ve vnímání sebe, ve všech souvislostech. Tady ta izolace již zmizí i z projevů vaší hmoty fyzického těla. Po rozpuštění té izolace života ve třetí dimenzi, tyto projevy soucitu se již plně budou potkávat s projevy hmoty. Začne vyvazování ze Hmoty, jako z formy izolace. Která se teď ještě demonstruje jako bytostná a ucelená. Neznamená to, že byste se ve hmotě nemohli již něčeho dotknout, ale je to cílená pozornost, která je zaměřená a která je tím soucitem prostoupena. Pak už tu sílu má. Ale celkový projev hmoty dojde toho prozření, po uvolnění izolace života.

Vaše pocity a vaše projevy jakoby budou najednou vědomé i ve hmotě fyzického těla, vy budete vnímat, jak hmota fyzického těla s vámi jakoby komunikuje. Jak se vám otevírá. Jak se připodobňuje celému procesu s tím životem. Jak ten život v ní, je vámi i vnímán. Ta hmota se začne otevírat do procesu změny.

To je také součást změny vědomí, která tím vlastním procesem rozpuštění izolace života ve 3 dimenzi, nastává. I vědomí, které bylo drženo ještě těmito úrovněmi izolace, teď bude pronikat v té pravdivosti i do vašeho vědomí bytosti 3 dimenze. Začne se propojovat s vědomím této pravdy soucitu i pravdy vašeho původu.

A začne toto vaše vnímaní a vědomí rozšiřovat. Celé to vědomí se bude posouvat i vně vás, do rozšířených pochopení cele této reality a celých těchto souvislostí. Tento proces se odehrává již po vyvázaní života z této izolace.

Je to krok, který je v této chvíli stěžejním krokem, který má toto reálně umožnit. Reálně tím spustit změnu bytostí, které jsou připravené ve třetí dimenzi. Skrze tento projev uvolněného života budou pak velice rychle uvolňovány i projevy plného života ve vás. Tyto projevy budou rozšiřovat vaše pocity, kterých jste se teď dotkli v propojení, v té nepodmínečné lásce. I v tom soucítění. Tady v tomto prostoru, této vaší vnitřní pravdy dojde k prvnímu zachycení toho osvobozeného PŽ v této realitě i ve vás. Cely tento proces ve vás se zpřítomní v této realitě i ve vědomí i ve vašich projevech.

Život začne vytvářet změnu celého projevu vaší bytosti. Kde se budou rozšiřovat projevy vašeho vnímaní, pocitů a vašich vhledů v této realitě a vašeho sdílení s ostatními bytostmi na této úrovni. Která bude mít tento rozšířený prostor vnímaní, ale také projevu. Vy tímto nedáváte prostor jenom sobě, ale v kontaktu s vámi i druhým bytostem. Ony to budou přirozeně, podvědomé z vás snímat. Začnou se také v té volnosti projevovat.

Takže to je stručný nástin těch záležitostí, které se vás budou dotýkat. Ten proces bude pokračovat do úplného stavu vašeho vědomí, stavu vaší hmoty a celého stavu vaší bytosti. Tímto postupem se budete s nimi jakoby potkávat přes tyto pocity a přes tyto projevy, které budou pro vás zachytitelné. Vy již teď můžete skrze ty pocity a soucit rozpoznávat zesílené projevy, jak toho soucitu, ale ještě i ega, které se tady projevují. Vaše vnímavost k těmto projevům teď bude narůstat. Pak bude přirozeně navázaná na projevy života, který rozpustí projevy vašeho ega, tak jak budete ve svém nitru otevření v těchto pravdách. Tam vám budou tyto záležitosti plným životem předávány a rozpouštěny ovládaní realitou.

I ten život podobně jako soucit, vás povede tam kde ještě jakoby nechcete pustit. Kde nevěříte, kde se držíte v této realitě. To jsou ty věci, které potřebují dopochopit. Do otevřít. Do přijmout. Každý v sobě nesete různou úroveň projevu a zachycení se v této realitě. Tyto projevy v obecné rovině se vás budou dotýkat, ale u každého z vás budou vystupovat ještě tyto vaše bytostná propojení s touto realitou.

Jasnost projevu bude čitelnější a zřetelnější, čím více budete propojeni s tímto Soucitem a potom již PŽ, který se tady zpřítomní, po rozpuštění a uvolnění izolace života. V propojení vašich pravd je již možné, aby se ten život ve vás zachytil a projevil a oživil všechny vaše projevy a způsoby vnímání. Potom již ten proces bude pro vás daleko uchopitelnější, než v tomto uzavřeném projevu, který je držen tou izolací, hmotou a egem.

Tyto záležitosti, které jsou vám takto překládány, jsou záležitostí této doby a času. Vy se teď můžete v té své vzájemnosti podarovat různými doteky.

Tak jak k sobe budete přistupovat, budete reagovat na sebe. Budou ve vás vyvstávat reakce ega, také již reakce stejnorodosti skrze soucit a ty projevy lásky, které jste v sobě objevili. Takže, vy teď můžete nacházet v sobě obojí doteky. Můžete s nimi také velice rychle pracovat, pokud to budu ony projevy, které vás uzavírají, omezují, vyvolávají i fyzické projevy. Vy je otevřete, přijměte a rozpusťte.

Pokud se vám připodobní k nějakému pocitu, k tváři ega, můžete cíleně i zaměřit. Ale některé ty projevy vyvstanou jako doslova vystřelený projev ve fyzickém tele. Tyto projevy, které takto vystoupí, Zvědomte, otevřete, prostupte soucitem a odevzdejte. Je to záležitost reakcí, kdy tyto kvality soucitu prostupují celou vaší bytostí. Prostupují i vědomím, prostupují i hmotu fyzického těla a kde jsou v nesouladu a nemohou věci rozpustit, tak vytvoří tyto reakce, které vám připodobní to, co máte učinit. Takže buďte k těmto projevům bdělí, protože tento stav této otevřenosti vás tímto způsobem bude provázet.

Budete také v kontaktu s EPL, kde budete snímat i proměnu cele reality i připadne prolomení izolace života, které se vás dozajista dotkne a pocítíte pak zesílené projevy PŽ v plnosti nových pocitu, v plnosti nové energie, v plnosti vašeho nového projevu pocitu k sobě. Tomuto se plně otevřete. To nebudou pocity, které vás ovládají, utlumují, překrývají. To budou pocity, projevy, které vás otevírají. Budou vám přinášet lehkost. Toto je třeba si uvědomit, pokud toto přijde. Je potřebné se tomuto otevírat. Dávat prostor těmto potenciálům PŽ, které se ve vás zachytí.

Následné projevy toho života, který bude již svobodny, se budou dotýkat vašeho vědomí. Budou ožívat vaše vnitřní vedení způsobem, abyste šli již tou cestou k plnému propojení se PŽ a plným propojením se s vaší svobodnou bytostí. Jak tento proces propojení se PŽ nastane, vy ho v sobě zachytíte, tak jste i v projevu změny vědomí tady ve 3. dimenzi, která s tímto bude a je provázána a bude doprovázet tyto kroky. To je u bytostí, které již mají otevřený tento přístup k té své pravdě původu, pravdě soucitu a dávají prostor těmto pocitům, které se v nich rodí tímto způsobem a uvolnili ten prostor pro přijetí PŽ. Kdy tento projev PŽ bude zachytitelný.

Kdo nemá zpracované tyto projevy tváří ega, tak můžete dojít k překrytí toho zachyceného projevu života. I tento překrytý projev života bude působit a bude vytvářet prostor pro to, aby tyto tváře ega byly urychleně pochopeny. I to propojení s PŽ zde nastane.

Takže to je proces, který je teď v této realitě otevírán a bude jiz brzy zpřítomněn a bude i v dosahu vás, jako bytostí, které prošly tím procesem očisty a procesem svého otevření své bytosti.

 

 

 


Channeling Bytosti plného života (sobota večer)

 

Já k vám přicházím v okamžiku, kdy Plny život se zpřítomňuje v energetických polích lidství a zpřítomňuje se již v realitě třetí dimenze. Potenciály plného života narůstají. Překračují hranice, které se pozvolna přibližují k Plnému životu PŽ. Tento stav je ještě omezen několika pochopeními o původu, několika projevy, které jsou potřebné, aby byl zrušen projev izolace života. Ale tyto projevy PŽ jsou již skutečné a navýšené. Tyto potenciály PŽ pomohou již i vám ve vaší otevřenosti. V tomto propojení dojde i u vás k uvolnění a posunu k celému procesu změny i k celému procesu do pochopení u vás bytostí. Tímto propojením se dostanete do přímého kontaktu projevu PŽ, který bude zpřítomněn a vy s ním budete vědomě propojeni. Tato záležitost je záležitostí, která vytváří faktické prolomení reality, které bude dokončeno. A bude i pres toto vaše propojení ve vás patrno. Tyto záležitosti konce reality mají také svá určitá pravidla, která jsou naplňována a tyto projevy se budou ve vás řadit v posloupnosti a návaznostech, které u vás, kteří jste již připraveni, budou dávat projevy ve vašem vědomí. A projevy vašeho zvnitřnění a přímého vedení.

U bytostí, kde je potřebné ještě do pochopení budou přirozeným způsobem vyvstávat záležitosti, které toto do pochopení umožní. Tento čas, který se teď bude měřit již jiným způsobem, je čas proměny vašich bytostí v třetí dimenzi. Tyto záležitosti budou navazovat na celkový proces, který pro prolomení izolace života bude bezprostředně následovat a bude měnit veškeré projevy těchto potenciálů života, které se budou zpřítomňovat a budou reagovat na veškeré stejnorodosti v bytostech i ve vědomí. Tato záležitost konce bude vámi vnímána a snímána skrze toto propojení potenciálů plného život-PPŽ, které budou i ve vás otevírat další možnosti vašeho rozšířeného vnímáni a později i vědomí. Zůstávejte v tomto procesu v plné otevřenosti. Zdržte se očekávání, která se připodobňují tužbám reality poznávání. Mějte na paměti, že tyto potenciály vás nebudou znásilňovat. Nebudou vás ovládat. Ale budou otevírat a nabízet. Budou vás plně prostupovat a jejich kvalita se připodobňuje zjemnění vaší bytosti a celého vašeho projevu.

Připodobnění těchto kvalit přijde právě s projevy narůstajícího PŽ, který vás postupně na toto vnímaní jakoby převede. Tím svým projevem a plným prostoupením vaší bytosti a vašeho vědomí. Tak jak jste pro život již otevření. Tak jak jste již připravení fakticky opustit tuto realitu. Tak jak jste schopni sami sebe již začít vnímat v těchto nových potenciálech. Které se vám budou nabízet. Budou vám připodobňovat své projevy zcela přirozeným způsobem. Bez jakéhokoliv vnucování. Budou to nabídky života. Nabídky těchto projevů, které se postupně stanou vaší přirozeností.

Slyšíte slova, na která jste dlouho čekali. Tato slova začínají věřím, v krátkém předstihu událostí, které budou následovat otevřením PŽ v projevu po odebraní všech jeho izolací a všech omezení které jsou již těmito projevy pochopením, soucitu otevírány a vytlačovány, aby mohly být odebrány. 50 min.

I vy půjdete tímto způsobem vašeho vnitřního procítění a rozpoznaní. I odebírání záležitostí, které se nebudou ztotožňovat s projevem života. I s projevem ucelování vašich bytostí. Každý den pro vás bude dnem nového začátku a nového růstu. Budete vnímat tento svůj přirozený růst. V těchto potenciálech, které se v této realitě budou stále více projevovat a vy je budete stále více vnímat.

Mějte na paměti, že projevy nepodmíněné lásky, která toto stvořila, jejím prvotním projevem byla otevřenost všemu. Aby sama sebe pochopila. Otevřenost, skrze kterou přišlo přijetí. Zrodilo se pochopení. Tento proces i vy prožívejte. Doslova, dá se říct v každém svém projevu se otevírejte a přijímejte. Život vám bude přinášet pochopení, která se budou navazovat. Mnohdy v rychlém sledu a budou ve vás vytvářet nové pocity, vaše nové projevy.

Buďte sami v tomto novem procesu vnímat vaši upjatost a vaši provázanost s touto realitou, kde jste ještě bytostně takto propojeni. V této otevřenosti vše bude patrné a zřejmé. Začne to být pro vás pro všechny uchopitelné. A váš pohled na sebe sama se začne vyjasňovat. Bude stále více pravdivý. A vy začnete tomuto procesu přirozeně důvěřovat.

My se teď společně propojíme do energetického pole lidství a vědomě se propojíme na aktivovaný plny život, který zde narůstá. Narůstají jeho úrovně a my se do tohoto projevu PŽ vědomě propojíme. Skrze svůj soucit se vědomě propojuji do EPL, na narůstající potenciály PŽ.

Evička—tady ten život měl 49 úrovní, teď co jsme toto udělali, tak už narostl na 90 úrovní těchto energií PŽ. Což je úžasná záležitost.

Zdenek pokračuje – Vědomě se skrze svůj soucit propojuji na EPL a potenciál narůstajícího PŽ. Plně se zde propojuji. Plně se tomu otevírám. V celém rozsahu. My toto propojení plně ukotvujeme a aktivujeme. V tomto propojení tímto potenciálem narůstajícího PŽ, propojujeme i své potenciály svého pochopení. Svého soucitu. Plně je propojujeme. T a T. Těmito potenciály narůstajícího PŽ v EPL propojuji i své potenciály svého původu. V celém rozsahu T a T.
Vědomě PPŽ narůstající ve vědomí Lidství propojuji i své osobní pojistky, kvality pochopení soucitu, které mám ve hmotě fyzického těla. Vědomé je propojuji v celém rozsahu T a T.

Jako bytost se plně otevírám tomuto potenciálu PŽ, který narůstá v EPL. Plně ho přijímám v celém rozsahu T a T. Tyto doteky jsou velice důležité, protože oživují potenciály vaší bytosti. Tyto doteky PŽ, který je již takto navýšen, ve vás vytváří další prostor pro přijetí života. Ty potenciály ve vás také uvolňují i další věci a pochopení, kdy tyto potenciály PŽ jak budou narůstat, budou ve vás také některé záležitosti rozpouštět. Tyto potenciály až budou v tom stavu plné aktivace, dokáží rozpustit veškeré vaše nastavení, která souvisí s Poznáváním.

Jednak je budou skrze soucit vyhledávat, ale vy sami po naplnění tohoto projevu života je můžete… ?? Tady zůstávejte bdělí ve své otevřenosti. Protože tyto potenciály s vámi začnou vnitřně komunikovat. Budou vám dávat podněty, pocity. Kam je máte nasměřovat. Kde máte některé ty projevy jakoby urychlit, tím vědomým dotekem a otevřením. Tato záležitost je teď živým procesem, který se bude znásobovat. A bude překračovat projevy které mate jako bytosti poznávaní. A bude ve vás postupně uvolňovat nové projevy, nové vnímání.

Záležitosti, které budou přicházet vás postupně budou jakoby naplňovat novými projevy a budou ve vás také uvolňovat ty nejpodstatnější a nejzbytnělejší projevy. Abyste je zvědoměli a uvolnili. Tento proces se bude již odehrávat v projevech tohoto PŽ který postupně dostane i projev vědomí, které bude uvolněno odebráním izolace života. Tento projev pak bude mít tu sílu, aby některé věci přímo rozpustil. A další záležitosti, aby ve vašem vědomi připodobnil. V tomto procesu jste již teď propojeni a tento proces bude nepřetržitě pokračovat. Až do té reálné změny reality i pro vás, kteří jste připraveni a vy kteří máte ještě věci do pochopit k nim budete tímto procesem přivedeni. Je to záležitost, která je čerstvá.

Která dozrála do tohoto okamžiku, aby byla vyslovena a aby byla s vámi tímto způsobem propojená. Záležitosti těch příštích dnů budete vnímat již přes tyto potenciály, které budou stále více otevírány i co se týče vědomí. Které se bude otevírat s odebráním izolace života. Cely tento proces pak bude již i zřetelnější ve vašich pocitech i ve vašem vnímaní PPŽ.

Projevy té staré reality, které ve vás ještě jsou někde propojené i s projevy ega a jangu, budou také rozvolňovány ukončením jangu a ega v projevech které byly dány těmi základními potenciály tzn. byly zpřítomněny v energetických polích. Budou vám ponechaný vaše potenciály, které přestanou být z energetických polí podporovaný. Takže každé vaše uvědomení a pochopení bude tak mít daleko vetší hloubku a rozměr i dosah.

Budete také bytostně vnímat v tomto odkrytí těchto potenciálů, své skutečné zachycení v této realitě i v egu samotném. Tyto projevy nebudou maskovány touto realitou a budou vám odkryty aby byly pochopeny. Takže některé pohledy na tyto projevy ega mohou být překvapivé a budu vám připadat až silné, bytostné. Je to z toho že ta bytostnost volá, aby tyto vaše záležitosti byly odebrané.

Vaše síla bytosti a síla vašeho zvědomění skrze pochopení, pak bude mnohonásobně vetší než v této uzavřené realitě. Tyto osobní projevy ega budou vámi rychlejším způsobem odebírané. Vy tím budete vytvářet rychleji prostor pro své zvnitřnění, pro svou pravdivost a prostor pro PŽ. Záležitosti nedořešené karmy nebo černé magie mohou byt i tímto procesem a projevem v tomto propojení zesilovány. Aby dávaly důraz na dokončení této očisty. Protože provázání s karmickým zákonem bude ještě pokračovat i v procesu zvědomování. Aby došlo k vyrovnaní projevů ve třetí dimenzi.

Aby mohl ten proces zvědomování mít i tu oporu v tom, aby bytosti byly vedené v pochopení v cele realitě třetí dimenze po určitou dobu, než dojde k dalším rozvolněním. Pokud bytosti budou chtít vystoupit z této reality, je bezpodmínečně nutné s tímto počítat, že toto období tuto pojistku připoutaní se k této realitě, která tady tímto je, bude ještě tato pojistka funkční, aby vyvolala toto pochopení, že ty souvislosti, které jsou dane tím prožitkem, je třeba vědomě řešit. A vědomě je opustit.

Tváře ega budou odkrývány v pravdivosti. Také v situacích běžného života, kdy tyto potenciály PŽ budou zesíleně pomáhat řešit tyto potenciály v realitě i ve skutečnem procitovaní a vnímaní. Je pak otázkou dalších kroku změny reality, jak se ta realita bude měnit, jak budou i tyto potenciály možné ještě zeslabit. Ale i tato sebe reflexe těchto tváří ega bude po určitou dobu také ponechaná, aby vytvářela pochopení, které vede k vyvázaní z této reality. S tím je potřeba počítat.
Cele ty problémy očisty se budou zjednodušovat do pochopení i do přijetí, která budou umožňovat celý ten proces velice urychlovat. V tomto pochopení způsobu očisty, kdy se jedná o pochopení, jak bylo cele stvoření vytvářeno. Přes otevření a přijetí a následné pochopení, bude možné přistupovat i k rychlejším způsobům celé očisty. Kdy ta vlastní pochopení ponesou i potřebu kvality těchto pochopení. Která se mají projevit právě i v kvalitě soucitu. Každá bytost, která bude tuto realitu opouštět se bude vyvazovat z této reality i z vlivu této reality.

Postupným otevřením této reality i vědomí budou mnohé věci daleko jasnější a zřetelnější pro vás samé, protože budete vnímat fungování reality již v jiných pocitech a v jinem rozměru vnímání. Ještě se vrátíme v zítřejší meditaci ke stavu věcí této reality, které se ve vás budou otevírat, abyste získali i vy přehled o těch krocích které jsou ve vás možné a které jsou také v dohledné době reálné. V celém procesu se budou měnit i způsoby, které jednak byly pro způsob poznávaní a pochopení propojené s úrovněmi manipulací, dvojakostí. Kdy tyto způsoby u bytostí, které prošly určitou úrovní pochopení bude docházet k rozjasnění situací, ovládání a budou tímto potenciálem toho života formovány jasné projevy k pochopení a formovány i projevy které povedou k dalšímu vyvázaní z této reality, i k vyvázaní z celého procesu který se bude odehrávat i ve hmotě fyzického těla. Kdy cely tento proces bude otevřen tím přímým projevem života ve třetí dimenzi tzn., přímý projev bez izolace ve 144 energiích v přímém propojení vědomí PH. Poznané harmonie.

Pak budou možné i opravdu přímé doteky ve třetí dimenzi hmoty fyzického těla. Tyto záležitosti se teď začínají ve vás rozprostírat a propojovat v rámci cele reality třetí dimenze i v rámci energetického pole Lidství. Které bude dostávat další doteky, které budou následovat. Povedou k postupnému uvolnění izolace. Ty doteky skrze propojení s PŽ budou promítat i do vašich bytostí.

Takže to jsou záležitosti, které přináší tento posun a přibližují i k té reálné změně bytosti cele reality třetí dimenze.

 

 

 


Evička – jak pracovat se svojí bolestí apod. (neděle dopoledne)

 

Jestliže máte nějaké problémy, zdravotní věci, profesní, může to být cokoliv. Ego je v nás. Zkuste se nejdříve zeptat, sami si vytestovat, jestli to souvisí s nějakou tváří ega. Většinou vám vyjde, že ano. Pak máte 5 možností. Dejte si ruku na srdce. Když vám vyjde tvář, se kterou to souvisí: ty moje tváři ega se kterou to souvisí, ty máš v sobě…. já tě plně přijímám. Já tě zvědomuji, otevírám. Otevírám. A mám teď tento problém, který s tebou souvisí. Jestliže se mně to zhmotňuje už tak dlouho, např. na fyzickém těle, nebo v problémech které mám, tak to znamená, že je tam něco, čemu já nerozumím a nechápu to. Já tě tedy ty moje tváři ega prosím, ukaž mi způsobem, který je pro mě pochopitelný –ukaž mi co to v tobě je. Co tady nechápu, čemu nerozumím. Možná je to úplně obyčejná věc, kterou si neuvědomuji. Tak mi to ukaž v pocitech, v situacích, čímkoliv. Zůstaňte chvíli v klidu. A začnou vám nějaké věci přicházet. Něco vás napadne a je to tohle? Rozveďte to. Může k tomu být tohle? Začněte komunikovat s tou tváří. A tak se k tomu doberete.

 

 

 


Channeling Bytosti plného života (neděle dopoledne)

 

Drazí, ta lehkost, která se ve vás probouzí, je projevem obrovské naděje a obrovské radosti vaší bytosti. Která se probouzí z dlouhého snu. Kterým prošla celou tu dobu jako by v ustraní. Ona byla s vámi. Ale nemohla se vás dotknout, nemohla vás pohladit. Nemohla vám otevřít to co v sobě nese. A vy teď těmito krůčky, teď už velkými kroky se přibližujete tomu vzájemnému objetí a propojení a procítění se ve společném projevu života.

Máte teď před sebou cestu, která bude pro vás myslím nesmírně zajímavá. Když k ní přistoupíte v té otevřenosti, abyste ještě mnohé věci rozpoznali a pochopili sami v sobě a u ostatních bytostí. Aby právě ta vaše pomoc byla v tom opravdovém soucitu a pochopení. Aby vy jste teď měli prostor rozpoznat co teď prozíváte. Nebo co jste prožívali v této realitě a co jste neviděli. Abyste to uviděli i u druhých bytostí. Vnímali i soucit, který najednou ve vás vyvstane a projeví se a vy si ho uvědomíte. V mnoha podobách, v té pestrosti. To není strojeny projev. To je projev živé bytosti. Která poznala a pochopila. Našla v sobě tento dar, kterým se obdarovala skrze své poznaní a pochopení. Toto vše ve vás bude probíhat a bude vám to rozšiřovat vaše vnímaní sebe. I druhých bytostí a cele této reality.

Stále ve vás bude více Světla pro život. Stále bude ve vás ten soucit jakoby hmatatelnější pro vás. Ale skrze vás i pro druhé bytosti. Budete vnímat doteky opravdovosti. Které budete zažívat i skrze tuto svou opravdovost, kdy ryzost každé bytosti skrze ten soucit vystoupí a dotkne se vás.

Ale vy se také dotknete přirozené každé bytosti. Vy pochopíte, že toto není promarněny čas. Že je to čas vašeho skutečného návratu. Do života. Návratu k sobě. Právě v této své pravdě, kterou tady doslova ještě prožijete, těmito hlubokými doteky.

A pak vyvstanou doteky, které vám umožní konkrétně otevírat své zámky této reality. Je to u každého z vás doba, kdy vaše pochopení vám umožnilo v sobě a naleznout vaše osobní záruky které jste dali, že k nim dojdete při svém návratu. Právě …tom, jak jste i v zavřeném vědomí, ve hmotě dokázali pochopit a přijmout život. Dokázali přijmout sebe. Právě jako součást života a lásky. A dostanete se i na úroveň vědomí a vnímání, které vám otevře tyto vaše záruky. Které jste dali v té nejhlubší procítěnosti. Jsou to záruky, na kterých jsou dane vaše osobní nastavení pro vás návrat. Pro změnu vaší bytosti. Vy se v tomto pochopení a otevření, těchto svých záruk dotknete. Jsou tři. Ony budou vyvstávat. Vy budete vnímat co představují. Právě skrze vaše pochopení. Čím jste se zaručili, že projdete, že pochopíte. V těchto zárukách budete vnímat obrovský a hluboký dotek vaší vnitřní pravdy. Se kterou jste tyto záruky vytvářeli. Které jste takto procítili. Takto jste si je dali, že ony jsou tou branou vašeho návratu. Že ony jsou tím pravdivým bodem, místem zkrátka jsoucnem toho všeho, co jste měli v sobě nashromáždit za celou dobu poznávání ale také nalézt. A procítit. Ještě jako bytost se zavřeným vědomím. Kde to pochopení a procítění se nebylo vůbec jednoduché skrze všechny tváře ega a další zastření. Toto rozjasnění skrze váš soucit, ke kterému dojdete, vám odkryje ve vašem vnitřním světle tyto vaše tři záruky. Vy je procítíte. Nebudete potřebovat slov. Každá tato záruka je vám tak blízká. Bezprostředně se váš dotkne. Otevře se. Vy ji přijmete a v soucitu ji rozpustíte a tím uvolníte další úroveň přeměny své bytosti. Takto otevřete všechny tři záruky a vyvážete se z této reality.

Toto je záležitost, která se bude odehrávat po otevření izolace života. Kdy toto vystoupení z reality bude opravdu již reálné a možné.

Můžete už teď skrze otevřenost, ve které jste, mnohé věci v sobě rozpoznávat. V dotecích původu vyvstávají i doteky těchto vašich záruk, které se vám budou zrcadlit ve vašich pochopeních, příbězích a soucítění k sobě a k životu všude kolem sebe. To je ten způsob, který vám teď pomůže odkryt vaše úrovně.

Projev života i projev ostatních záležitostí, které se váží ke změně reality, teď bude zesilovat. Nebude se jednat již o dny. Bude se jednat o okamžiky. Zpřítomnění těchto projevu v energetickém poli Lidství. Vy jste s ním teď propojeni. Jenom nezapomínejte na otevřenost. Pokud v sobě uvidíte jakousi strnulost nebo návrat do jakéhosi usazení se. Do klidu, v kterém se možná cítíte ještě dobře, nebo se do něj schováváte, aniž byste si ho uvědomili. Snažte se ho otevřít. Snažte se vnímat pohyb reality. Protože vy jste teď v hlubokém propojení skrze řeku a skrze tyto potenciály, které jsou přítomné v energetických polích. Ony jsou ve výrazném pohybu. Pokud vy v sobě cítíte jakousi strnulost nebo návrat k tomu starému, požádejte život, ať vám vyzrcadlí to, co v sobě nevidíte. Za co se ještě schovávám. V čem mám ty pochybné jistoty, které mě drží v této realitě. Živote, ukaž mně to.

Tímto způsobem můžete v tom vyzrcadlení v realitě i u druhých bytostí, pochopit a uvidět, v čem se ještě schováváte. Protože některé věci, nejste sami na sobě, ještě schopni vidět. Ony jsou vámi prostoupené. Tyto záležitosti jsou nejméně rozpoznatelné. Když požádáte život, on vám je připodobní, ukáže. Jde o to otevření a vnímání těchto usazenin. Kde ještě jste v takovém rozpoložení, které váš drží v jakémsi klidu této mnohdy rozbouřené reality. Ale vy jste si našli způsoby uniku, jak se v teto realitě schovat a uvidět.

Já jsem velice ráda, že tato věci, které tady proběhly se dotýkají té bezprostřednosti, kterou jste v sobě nalezli v podobě doteku se svým původem i s plným životem. Tato hloubka vašeho zvnitřnění vám dává i velký vnitřní prostor pro to, abyste pocítili i ty nové věci, které k vám přichází. A které se mají kde ve vás dotknout. Mají prostor. Mají možnost i doslova jakéhosi výběru, že jste otevření a vnímaví, kde tyto doteky opravdu procítíte nebo pochopíte. A návštěvy s vašim původem a plným životem, i se soucitem vám budou tento prostor otevírat a oživovat. Vy se tam setkáte již s těmito doteky, které k vám přichází. Vy je začnete rozpoznávat. Váš vnitřní svět, vaše vnitřní cítění bude najednou jiné. Vy se doslova budete těšit, abyste se sami sebe dotkli. Co v sobě naleznete, objevíte. Začnete si sami se sebou hrát. Mít tu dětskou radost z tohoto tvoření, z toho vnímání. Je to vás proces vašeho rozpomínání. Vy pak zjistíte, že to není jen prostor pro vás, ale ze je to prostor pro vnímaní reality v jinem pohledu. Zcela přirozeně se vám toto vnímaní přenese i do vaší vnější reality. I vaši blízcí a bytosti okolo vás, vás začnou vnímat jiným způsobem. Až se začnete dotýkat těchto svých záruk, budou se ve váš již odehrávat bytostné změny v hloubce vnímání, v moznostech vnímaní. Zkrátka nastane proces přeměny vašeho vědomí. Který se bude dotýkat už napříč cele vaší bytosti. A to už je o tom, že to vaše vědomí s vámi bude propojené natolik, že celému tomuto procesu budete naprosto rozumět. Budete vnímat skrze toto propojení, toto zřetelné vnitřní vedení. Bude vás připravovat i z toho, co jste pochopili z této reality skrze tyto otevřené doteky, které teď budou přicházet. Budete vedeni k tomu, abyste byli připraveni na ten proces zvědomování, kterým pak budete procházet. Vy, budete vnímat proces jako bytost, který se ve vás odehrává. S čím jste propojovaní. Jak to souvisí s realitou, s ostatními bytostmi. Budete také vnímat nadhled nad toto realitou i změněné pohledy této reality. Vše půjde v posloupnosti a v návaznosti. Bude vám to dávat hluboký smysl. Hluboký klid. Kdy nebudete touto realitou vytrhováni z tohoto proudu vnímání a vědomí.

Vy můžete vnímat, jak se bude snažit, vás ještě dotknout, ale do tohoto prostoru vašeho vnímaní a vědomí již vibračně, tedy stejnorodě nezapadne. Ona se vás tímto způsobem nedotkne. Vy v tomto vnitřním klidu a prostoru vaší nové stejnorodosti vašeho vědomí porostete. Ale budete moci kdykoliv vstoupit do této reality, projevit se v ní. Vy k tomu budete vedení, aby i toto jste vyzkoušeli, I reakce bytostí okolo vás, jak na vás reagují, jak to přijímáte. Co vlastně touto svou přítomností vyvoláváte. Ale to jsou již projevy a pocity, které ve vás budou přirozeně nastávat a vy budete tímto procesem vedeni. Až do té plné otevřenosti a plné změny.

Já vám toto předesílám, protože u každého z vás tento proces má svá nastavení toho, jak jste v tomto procesu pokročilí, otevření, připravení, zkrátka a dobře jak jste propojení s tím plným životem a sami se sebou. Se svým původem a soucitem.

Otevření toho procesu je však procesem, který se již nedá zastavit. Můžete ho netečností přehlížením zpomalit. Ale budou ve vás vyvolávány podněty a reakce abyste pokračovali. Vaše svobodná bytost se probouzí… se ve vás probouzí i plný život i vaše nové vědomí. Probouzí se i naplnění toho co jste sami sobě slíbili. Probouzí se přirozeně tyto vaše záruky, které nejsou ničím netečným. Nebo nějakým slovem nebo instalací. Tyto vaše záruky mají obrovskou hloubku a propojení s vámi. Tyto záruky se jakoby teď probouzí. Ony mají svůj projev, který je provázán s vámi. Ony mají možnosti, aby vás vedly, abyste je nalezli. O to nemusíte mít žádné obavy. Jen se otevřete tomuto procesu. Netlačte na sebe. Nevytvářejte si žádné další limity. Ale snažte se byt naopak celému tomu procesu průchodní, přístupní. Nemějte žádné obavy a strachy. To už rozhodně ne. Mějte soucit se sebou, že všechno je tak, jak má být. Že tento proces přijímáte. Že se mu otevíráte. Že vás tento proces zkrátka naplňuje vašim návratem. K sobě, k životu. V tomto spočinutí je i vaše hluboké pochopení. Ke kterému jste byli vedeni. I celou tou cestou očisty těch drobných krůčků, které jste dělali.

Vy jste právě tímto způsobem začali sami se s sebou soucítit a dali si prostor pro to, aby ve vás mohla vystoupit ta vaše nová bytost. Aby ve vás mohl vystoupit život právě skrze toto vaše soucítění a pochopení. Toto když přijmete, tak z této vaší cesty návratu se stane i váš hluboký projev vaší moudrosti. Která vás velice obdaruje. Všemi těmi projevy života, které ještě i tady, jako bytost se zavřeným vědomím můžete prožít, procítit a uvidět. Uvědomit si hloubku všeho, čím jste prošli, čím jsou i všechny bytosti okolo vás. Budete vnímat, že vše je takové, jaké to má být. že není nic promarněné. Ale naopak, že je vše životem prostoupené a že je vše skrze život naplněné.

Pak se stane ve vás ten zázrak, kdy pochopíte život, kdy ho přijmete. Ono to souvisí s tímto procesem, který dozrává i do tohoto konce. Vy dozráváte i k tomuto přijetí, pochopení života tímto způsobem. I právě tímto koncem cele té cesty, když je takto přijata, otevřena, vám přinese tyto dary. Kterými se můžete obdarovat. Tyto dary pak budou pro všechny bytosti, které budou moci z této reality taky vystoupit. Já vám přeji v tento čas, abyste byli se životem, abyste byli s s láskou k sobě, k životu, i ke všem bytostem. Abyste s láskou k sobě, v sobě sdíleli všechny ty projevy, které v sobě budete nacházet. Abyste dokázali vše otevřít a přijmout. Protože tímto způsobem se otevřou všechny možnosti, otevření cele vaší bytosti a hmoty fyzického těla. Která je také vaší součástí i vašim hlubokým učitelem i průvodcem zároveň. Která vám stále ještě vytváří to obrovské množství limitů, které vás propojí s touto realitou. Hmota je tím projevem, který čeká na tato vaše pochopení a přijetí života které otevřou i svobodny projev hmoty. Otevřou i váš svobodny projev bytosti, skrze změnu vašeho fyzického těla. Kde již tyto vaše potenciály, které jsou mnohé úrovně ?? fyzického těla uvolnit... ?? rozhodne za to stojí, pokud máte problémy tomto způsobem přistupovat a rozvolňovat tyto projevy, které vás provází. V dotecích těchto vašich záruk se rozpouští vaše nastavení, které mate i v souvislosti s hmotou vašeho fyzického těla. Je to ve svá podstatě vaše izolace života, která je teď rozpouštěna v celkovém měřítku. Vy máte něco podobného skrze ty vaše záruky. Ke kterým, se věřím se již brzy dostanete a prostoupíte soucitem. Všechny tyto věci se ve vás propojí v té stejnorodosti, zpřístupní se. A cely tento projev půjde skrze projev vědomí, který jsem vám předeslal. Mnohé věci jsem tady objasnila, mnohé naznačila. Ale mnohé věci vám přijdou, každému osobně. Protože jste každý zcela specifická bytost, ale věřte, že ten projev života a soucit máte vždy po ruce. Máte v sobě také tu vůli jednat v té otevřenosti a přijetí. A teď už ty věci tímto způsobem 1. 53 můžete otevírat a řešit. Já velice rada, pokud mě vyzvete, vám pomohu i s vašimi specifickými záležitostmi, které máte. V tento čas jsem již přítomní v této realitě. O to tzv. zhmotnění nebo zpřítomnění v rámci této třetí dimenzi se teď jít také rozhoduje v okamžicích. Každý tento okamžik, který tady nastane toho mého zpřítomnění bude přinášet i pro vás silnější projevy z energetického pole lidství a bude vkládán do této mozaiky změny reality. I vy do ní budete přikládat svůj obraz. I vy se s ní potom bytostně propojíte celou změnou své bytosti. Vy jste teď již v tomto živém obrazu propojení. Na to nezapomínejte. To vám dává vetší možnosti na základě stejnorodosti, s kterou jste se tady propojili. Já věřím že se již budeme vnímat i pro vás tím přirozeným způsobem, že ta pochopení přinesou i tu obrovskou moznost vzájemného sdílení a otevírání pro další bytosti.

Dotaz: jak rozeznám svůj vnitřní klid od klidu, který nás má odvést od naší práce.

Ten vnitřní klid, který je propojením života je klidem, který rozjasňuje a dává jasné vnímání bez jakéhokoliv zastírání. Kdež to klid, který je vytvářen projevy ega vytváří různá zastření. Odvádí od věcí, odvádí do jakési letargie a snižuje vaše vnímání a pozornost. Kdežto ten váš vnitřní klid, který vytváří život, vás zbystřuje ve vnímání sebe sama. Ale také zbystřuje doslova v tom soucítění, k sobě ale i k životu. Tento starý, jak říkáte vnitřní klid, vám předkládá staré způsoby, právě i ty vámi zažité uniky, které nejste schopni rozpoznat, tak by bylo dobré život požádat, aby tyto uniky vám ukázal na druhých bytostech abyste je uviděli. Vy si je uvědomíte. Tuto hru velice rychle rozpoznáte. Jak bude narůstat váš pravdivý vnitřní prostor i s tímto klidem, budou tam přicházet i nové podněty, které již ego nedokáže vytvořit. Jsou příliš otevřené, průhledné. Jasné. Nemají ten podtext emocí a dávají vám prostor. Vy i v těch pocitech, které přináší jste tam byli sami sebou. Nikam vás nemanipulují nevtahují. Ale přichází, aby se vám daly procítit, aby vám dali prostor abyste je mohli pustit nebo si je prohlédnout, jak potřebujete. Já myslím že toto velice rychle rozpoznáte. Protože ty potenciály plného života tohoto rozpoznání, toho pravého vnitřního klidu budou zesilovat a projevovat stále ve vetší pravdě tohoto plného života.

 

 

Díky Ireno za přepis těchto channelingů.

 

Vyhledávání