Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Akce Archiv akcí Očista uzlů vývojové spirály v roce 2008
Očista uzlů vývojové spirály v roce 2008 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Úterý, 06 Květen 2008 08:25
Moji milí, na obloze září milé a teplé slunce. I když ho někdy zakryjí mraky, obloha zešedne, přesto víme, že tam je a zase se rozzáří. V našem životě to vypadá podobně. My ale také víme, že ač se na nás valí starosti, problémy či nepříjemné emoce, že pod tím vším je naše vnitřní slunce = láska, naše božská podstata, která když si ji uvědomíme, jako jediná dokáže naši vnitřní oblohu pročistit a rozzářit.

 

 

 

Letošní rok 2008 přináší krásné, ale náročné energie. Chová se trochu jako průvan. Naráží a fouká do všech starých životních schémat, zavedených způsobů a rituálů, dotírá na naše osvědčená přesvědčení. Chce, abychom se pustili starých energií, které nám brání v duchovním vývoji. Jenže právě to naše ego nechce a brání se. A proto prožíváme tuto dobu tak náročně. Zkoušky každého z nás spočívají tam, kde je z hlediska duše potřebujeme. Někdo má problémy vztahové, jiný pracovní či finanční, u dalšího se energie, které volají po změně a nejsou vyslyšeny, projevují v problémech fyzického těla.

Moji milí, proč se o tom tak rozepisuji. Rok 2008 zahajuje velmi významnou etapu pozemské transformace. Proto i semináře v tomto roce budou tomu přizpůsobené.

 

Mnozí z vás znají základní informace o mayském kalendáři, který osvětluje vývojovou spirálu lidstva – a s ní související vývojovou spirálu každého jednotlivce. Jako lidstvo jsme v prvopočátku dostali do vínku různé kvality energie lásky, ale i různá vyjádření kvalit nelásky. Buď nelásku v průběhu vývoje svými životy přetransformujeme v lásku, nebo ji zmnožíme. Bohužel se nám více dařilo to druhé. A tak šel vývoj. Na 9 otočkách vývojové spirály lidstva, i nás jako jednotlivců, je 9 uzlových temných, neláskyplných bodů, které se teď hlásí o pročištění. Jedná se o typ energií, které se v historii naposledy projevily v letech 1932-1952. Jak víme, jde o velmi těžké energie spojené na nacismem, fašismem, 2. světovou válkou, holocaustem, ale i se shozením atomových bomb na Hirošimu a Nagasaki. Mnozí řeknou, ale já jsem v té době nežil. Jedná se však o typ energií, které máme ve svém vývojovém rejstříku všichni z minulých fází vývoje. Meditační pročištění těchto energií je nejšetrnější způsob.

Protože tato očista uzlových bodů je prioritní záležitostí roku 2008, jsou jí vyhrazeny určité semináře. Najdete je v programu. Transformací těchto energií se budeme z větší části věnovat i na prodloužených víkendech duchovní školy Harmonie. Školička je přístupná všem, kteří na ni jinak nechodí, ale chtějí si postupně pročistit všech 9 uzlů vývojové spirály. Jakýkoliv kus práce, který na sobě v tomto uděláme, bude dobrý, protože očištěné energie pak pošleme druhým na pomoc do energetického pole lidstva.

 

Moji milí, žijeme ve fyzickém světě, kterému dává život slunce. Je jedno, že ho zrovna na obloze překryl mrak. Víme,že zase vyjde. Stejně tak září v našem srdci láska - a nevadí, že ji zrovna zastínily problémy, které prožíváme. Pochopíme je, naše srdce se zase otevře, bude zářit láskou a povede nás.

Objímám vás Eva Puklová

 

Očista 9 uzlů vývojové spirály

Protože se jedná o rozsáhlý projekt,budeme jej naplňovat i na víkendových školách Harmonie.

Přibližný harmonogram:

1. uzel jsme čistili na duchovní škole v prosinci 2007

2. uzel – čištění na duchovni škole 21. – 24. 2. 2008

3. uzel – čištění na semináři Očista 9 uzlů vývojové spirály 3. – 6. 4. 2008

4. uzel – čištění na duchovní škole 24. – 27. 4. 2008

5. uzel – čištění na semináři Očista 9 uzlů vývojové spirály 23. – 25. 5. 2008

6. uzel – čištění na duchovní škole 19. – 22. 6. 2008

7. uzel – čištění na duchovní škole 31. 7. – 3.8. 2008

8. uzel – čištění na semináři Očista 9 uzlů vývojové spirály 22. – 24. 8. 2008

9. uzel – čištění na duchovní škole 16. – 19. 10. 2008

 

Vyhledávání