Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Akce Archiv akcí EGO - jinová část - 24.-28. 9. 2008, Týn nad Vltavou
EGO - jinová část - 24.-28. 9. 2008, Týn nad Vltavou PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Úterý, 16 Září 2008 15:19
Mílí přátelé,
po návratu Evičky z Mise na Slovensku pokračují další semináře. Nejbližší je věnován očistě naší jinové části - jinového ega. Seminář začíná ve středu 24. 9. večeří a meditací, končí v neděli dopolední meditací a obědem. Vše v krásném prostředí Týna nad Vltavou. Náplň semináře je popsána v následujícím textu.

Na semináři se budeme zabývat projevy jinového ega v našem životě a jejich rozpoznáním a transformací.

Jinové ego utíká od problému, hroutí se, nevěří si, že najde a zvládne řešení. Má celou výbavu.

Patří sem:

Strach a nejistota

Úzkost

Neustálé pochyby

Kritika druhých

Kritika sebe – sebeobviňování

Nevíra v sebe

Nerozhodnost

Vlastní nedostatečnost

 

 

Když jinové ego dosáhne svého dna

a) zhroutí se do sebe – sebevražda

b) vzchopí se a bije kolem sebe hlava nehlava, aby se vzápětí zase začalo obviňovat, že to je jeho vina

 

 

Jinové ego roztáčí svá mnohá malá i velká kola.

 

 

Stejně tak jangové ego, dojde-li v agresivitě svého vrcholu, uvědomí si, co všechno spáchalo a nevidí již cestu zpátky. Vzácně, jde-li o osobní dotek ega, dostavuje se černé svědomí, jangové lidské ego padá do pocitů viny, čili zde se setkává jangové a jinové ego. Ale vždy když černé svědomí vede člověka projevuje se novou agresí, či manipulací

 

 

 

Je třeba se podívat na příčiny , z nichž jinové ego vzešlo. Jaké jsou příčiny vlastní nedostatečnosti. Je jediná – uvědomit si, že celá praxe těch zkušeností jinového ega byla zcela nezbytná a přijmeme ji. Protože prakticky toto přijetí je složitější, nestačí totiž její mentální přijetí, ale hluboce niterně očistěte jednotlivé „odrůdy“ ega od bolesti a nelásky.

 

 

 

 

Jak si dovolit jinové ego přijmout.

 

V meditacích se zaměříme na příčiny , kdy jinové ego mění svůj projev v jangové. Co spíná v lidské psychice tato přepnutí. Jaké jsou příčiny nepřijetí své jinové podstaty.

 

Čistou jinovou energii každý z nás zažil a přesto ji stále hledá. Projevila se jako čistá láska matky, ten základní princip v nás. Princip čekání a sklízení plodů, základní princip sdílení a dávání lásky. Tuto čistou jinovou energii známe. Matka je zcela dávající svou bezpodmínečnou lásku. Matka je v propojení se zdrojem. Matka je zcela přítomna v lásce ke svému dítěti. Ví že od početí ( čehokoli ) je třeba nechat zrát a vytvářet, aby se mohlo nové zrodit, trpělivost v tomto procesu je zcela přirozená. Transformované jinové ego najdeš v tichu klidu a propojení, je to čas kdy Změně předchází vědomí.

 

 

Pokroucené jangové ego se přirozeně bojí tohoto základního propojení, přítomnosti zdroje a všemožně se snaží udržet svou nadvládu, má potřebu soutěžit.

 

 

 

 

 

Lidský život spočívá v plném přijetí ega. Na tomto semináři se o významný díl přiblížíme k plnému přijetí ega ve všech jeho vrstvách, přiblížíme se k cíli, kdy naše ego bude naším pomocníkem a vykonavatelem, ne velitelem. K propojení se svou duší, kdy naše ego bude plnit láskyplné záměry duše.

 

 

 

 

Vyhledávání