Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Akce Projekt Klíče Modrý klíč Meditace Modrého klíče 29. 11. 2011
Meditace Modrého klíče 29. 11. 2011 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Neděle, 04 Prosinec 2011 11:37

V těchto dnech přichází energie Sjednocení svých částí na planete Zemi. Sjednocují se energie světla i tmy a vše víří v krásném tanci stvoření. Světlo i tma zde na Zemi vytvářejí nádhernou harmonii a svým způsobem i krásu Země.

Ve fromě zrcadel za vámi již dlouho přicházejí vaše neprojevené, či nepřijaté části. Nyní je ale již nová doba. Teď je na vás prohlédnout síti POSUZOVÁNÍ duality na "dobré a špatné“ a přijmout doplňování se protikladů v experimentu Země. Přijmout všechny své součástijako formy světla, sebe, poznání a Boha.

 

Propojte se současnou energií a prosvětlete s ní spirálu svého vývoje jak současného života, tak všech inkarnací na Zemi.
Není třebanic čistit, jen s touto energií, tímto NOVÝM POHLEDEM uvidíte tu krásu poznání, kterou jste získali, obohatili své božství.
Až po této spirále projdete do středu, procítíte své spojení s jednotou, se vším a se všemi.
Uvědomte si tento stav a udržujte jej.


Meditace:
Po propojení se světlem …. Přichází bytost energie Sjednocení a vkládá do 3. Oka krystal nadhledu sjednocení. Přes tento krystal vnímáme a necháváme procházet veškeré ještě nezpracované energie v našem bytí. Postupujeme po spirále našeho života, či všech inkarnací ( dle vedení duše ) až do středu spirály, kde se propojíme s energií sjednocení. Je důležité udržovat svou pozornost v 6. Čakře a tomto krystalu a nesklouznout do oblasti emocí a 3. Čakry. Nezpracované situace měníme Láskou a Soucitem.

PO skončení meditace si dále uvědomujte tento NADHLED i v běžných situacích.

 

Vyhledávání