Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Poselství Přijatá vnitřní cestou Akáša – propojení s bytostí Atlantidy
Akáša – propojení s bytostí Atlantidy
Uveřejnil(a) Lenka   
Čtvrtek, 16 Únor 2012 22:26
Tato poselství byla přijata během Duchovní školy Harmonie na Malé Skále 11.02.2012. Propojovali jsme se do Akaši na bytost Atlantidy.
 
Témata: Poselství pro dnešek, pro lidi r.2012,

Poselství pro Tvoji skupinu je odkaz.

Odkaz o svobodné vůli lidí o svobodě volby v životních cestách, ale také o dualitě. Ano, stále platí,že ve vyrovnaných situacích vašeho života máte v sobě klid i neklid, lásku i nelásku, mír i válku a podobně. Vaše “bájná Atlantida“ také z původní převahy míru a lásky přešla vývojově, i z potřeby poznání Atlanťanů,do duality a v rozhodných situacích začala postupně převažovat temnější stránka. To je nezaměnitelná zkušenost až po vás, současné obyvatele Země.
Opět máte ve svých životech možnost volby a k tomu i zkušenosti z minulých inkarnací. Ve vašem vědomí vám ještě není zcela jasný prvek, že dnes máte možnost opačnou – převážit váhy ke Světlu a Lásce. Na pomoc přichází mnoho duchovních bytostí, protože tento vývojový čas pro  vás skutečně nastal.
Zbavte se každý jednotlivě všeho balastu, který vám brání v rozletu ( strach, závist, netolerance atd.). Rok 2012 je rokem vzletu, narostou vám křídla a budete ztělesněním Lásky. V tom tkví vaše dnešní poslání. To jsou ta závaží k překlonění misek vah.


Některé informace, které vyplynuly z otázek, kladených bytosti Atlantidy:

Atlantida má 12 paralelních světů, nyní jste napojeni na 1.úroveň.Mnoho vysoce vyvinutých duchovních bytostí přešlo právě do paralel, mnozí odešli ještě na Zemi do jiných částí světa, kde stále působí. 12. úroveň je zatím pro současné pozemšťany nedostupná i v propojení, jen tolik, že to je již úroveň, kde se spojují duchovní bytosti dalších civilizací v Jednotě.
Do Čech přichází  v současnosti mnoho Atlanťanů, protože se Čechy stávají centrem duchovního života lidí a ze stejného důvodu sem bylo předáno i Tibetské duchovní vědomí.
Další úrovně a vědění Atlantidy bude zcela přirozeně odkrýváno lidstvu s nárůstem jeho duchovní úrovně. Nejprve jednotlivcům, ti jej pak budou šířit dál.
Na poslání Atlantidy a jeho splnění lze nahlížet tak, jak bylo řečeno v úvodu i o inkarnacích Atlanťanů.Prožitky i s následky duality a nyní opačná volba – k Lásce.


Samozřejmě, že vaše skupina velice snadno přijme za své, že právě zmíněné je i její poslaní. Všichni ve svém nejhlubším vědomí toužite po Čistotě, Lásce a k tomu hledáte Cestu. Ano, jste na ní, ale stále se vědomě zatěžujete nevírou a nedůvěrou sami v sebe.Přijměte do svého vědomí to co si mantrujete – Já jsem….  Jste Boží stvoření s všemi vlastnostmi Boha.Čas nastal.Odhoďte vše, co vás tíží a vzlétněte.

Přijala Lydia                  
 

Atlanťané přišli na Zemi realizovat krásu a dokonalost ve hmotě. Do jisté míry se jim to povedlo. Stále existuje krása, dokonalost a harmonie krystalů, které používali k nejrůznějším účelům. Krystaly používali k léčení. Léčení fyzických těl probíhalo pouze na energetické úrovni. Jejich těla měla vícevláknovou DNA a tím pádem disponovala zcela jiným rozsahem samoléčení fyzického těla. Dnes se s podobným systémem léčení můžeme setkat na lůžcích Ceragem, toto je atlantská metoda. Na naše fyzická těla působí pouze částečně, oproti tělům Atlanťanů, neboť naše tělo neumí zcela absorbovat a využít tuto dokonale harmonickou energii krystalů. Přesto jejich účinnost je zhruba 60% oproti původním možnostem. Což je na současnou úroveň medicíny účinnost velice vysoká.

Těla Atlanťanů neznala nemoci, pouze disharmonii. Tato zkušenost jim chyběla a pro její získání došlo ke genetickým pokusům a následné změně vibrační úrovně bytostí i jejich fyzických těl. Poté již těla začal trpět nemocemi. Atlanťané tak získali zkušenost fyzické bolesti, utrpení, smrti, strachu ze smrti a podobně.

Došlo k rozštěpení atlantské civilizace na paralelní civilizace, které si naplánovaly různé formy zkušeností.
Většina z vás, kteří cítíte svou příslušnost k této destrukční paralelní civilizaci, jste zůstali v tomto projektu pro velkou intenzivnost prožitku, pro zkušenost z destrukce, zániku, zmaru. Tyto hluboké zkušenosti byly pro vás atraktivnější, a proto jste si je zvolili. Ostatní paralely Atlanťanů tvoří v různých, ale vyšších vibracích hmoty, což vám nepřišlo tak zajímavé.

Vy současní potomci Atlanťanů stále tíhnete k naplnění svých ideí v této hrubé hmotě
, což víceméně nejde. Jedním z naplnění těchto ideí je i breathariánství – neboť původní Atlanťané nejedli stravu v takové formě jako vy. Breathariánství  je určitý návrat k těmto kořenům, vaše touha po kráse, harmonii, fyzickému tělu bez nemocí apod. Můžete to také vnímat jako dokončení kruhu vaší zkušenosti a návrat do původních vibrací. Jako důkaz, že je možné i na vaší vibrační úrovni se dobrat k dokonalosti.

Poslelství pro tuto dobu:
Hledíš do slunce skrze roztříštěné okno svého propojení a snažíš se získat úplný, dokonalý a celistvý obraz. Dokud na tomto pohledu ven budeš lpět, bude trvat. Uklidni se, vnímej to, co je opravdu důležité, své srdce, svůj vnitřní klid, přestaň se stále dívat okolo. Vnímej sebe sama zevnitř, tam žádné okno není, tam je nádherná krajina lásky. Tvé léčení směřuje k harmonii, touze po naplnění energetické rovnováhy, probuzení samoléčebných procesů těla. Tak, jak to bylo kdysi možné. Tato cesta tě dovede k harmonii, po které toužíš.
 
Přijala Lenka
 

Vyhledávání