Aktualitky

Seminář Cesta lásky I proběhne 07. - 12. srpna

Seminář Cesta lásky I, jež proběhne 07. - 12.  srpna, vám přináší návod, jak se otevřít duchovní práci a poznat svůj vnitřní potenciál, jak se propojovat se svou duší a svými duchovními průvodci, otevírat své srdce lásce... Srdečně vás zveme.

Transformace Poselství Přijatá vnitřní cestou Ubývající Venuše - Michelle Manders
Ubývající Venuše - Michelle Manders
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 01 Květen 2012 17:40
Zpravodaj Michelle Manders, 24.4. 2012
 
Drazí přátelé,
Venuše zahájí od 15. května retrográdní pohyb na 23. stupni ve znamení Blíženců a sice na dobu 40-ti dní, což nám dává jeden týden na to, než-li vstoupíme do jejího odvráceného "stínu". Pokud tedy pracujete na zkrášlovacích či dekoračních plánech vašeho domova, vašeho šatníku, nebo vašeho těla (zejména se týká plastické chirurgie) udělejte to nyní, nebo raději počkejte až do 2. července, kdy se Saturn obrátí přímo do znamení Vah, kterému vládne Venuše.  Nicméně, budete mít pouze 2 týdny na to, než Merkur začne být retrográdní podruhé v letošním roce a sice 15. července, ve znamení Lva.

Kdykoli se planeta stává retrográdní (ustupující), nastává čas vypořádání se s energiemi, které jsou, nebo byly špatně zvládnuty, se kterými jsme se vnitřně neztotožnili nebo jsou pro nás neviditelné
, ​​přibližně tedy v období posledních 18-ti měsíců, to je to, co se nazývá "cyklus Venuše ". Proto retrográdní planeta, v tomto případě, odkrývá dysfunkce vztahující se k Venušským otázkám, které jsou obecně odkryty, když se planeta otočí do přímého pohybu, a to zejména v následujícím týdnu. Venuše je univerzálním ukazatelem lásky vs. chtíče, sexu, vlastní hodnoty, vašich hodnot, sebelásky, sebeúcty, potěšení, obchodu, peněz, umění, kreativity, krásy, žen, manželek a zkoumání dobrých věcí v životě. Venuše také představuje ženskost, vztahy, jaký vztah máte ke světu, jak si vyděláváte peníze, vaši sexualitu, vnitřní svět, touhy a vášně - k dobrému nebo ke špatnému. Jako s každou retrográdní planetou se vždy ptáme: "dobré pro koho, špatné pro koho?" To je výrazně ovlivněno aspekty mezi transitní retrográdní planetou a vaším rodným modrotiskem. Než vysvětlím jak to ovlivňuje vás, je důležité pochopit Blížence, protože to je místo, kde si Venuše "hraje" v tuto chvíli.

Blíženci, stejně jako Venuše, také znamenají peníze, stejně jako podnikání, obchod, mluvení, poslouchání, myšlení, komunikace, učení, psaní a vyjádření myšlenek a nápadů obecně.
Znamení Blíženců je "sběratelem informací" a jeho povahou je změna, stejně jako Měsíc, z důvodu jeho proměnlivého charakteru. Blíženci milují  "kšefty", koupit a prodat, jsou velmi hovorní, bystří, všestranní, mobilní, neklidní, drzý, zvědavý, škodlivý, temperamentní, nekonzistentní, dualistický, miluje intriky a hraní triků na lidi, občas dětinský , zamiluje se do vtipu a inteligence, zvídavý a dotazovací. Jedním z hlavních pádů Blíženců jsou drby, povrchnost, vrtkavost, a ohýbání pravdy ke svému prospěchu. Protože Blíženci jsou vzdušným znamením,  může žertovat s vaší myslí, a slova používá k intrikám, což je důvod, proč Merkur, vládce Blíženců když je retrográdní, komunikace se stává takovým problémem, a úsudek, rozhodnutí, a komunikace jsou obecně zatemněny.
 
Na základě toho proplétáme energie dohromady a vy uvidíte, že během nadcházejících retrográdních problémů týkajících se všeho, co jsme uvedli výše, mohou být velmi snadno špatně zvládnuty, vnitřně nepochopeny nebo jsou neviditelné a dysfunkce (nefungující záležitosti) týkající se toho, co je třeba přezkoumat, pře-řešit, pře-hodnotit, znovu navštívit a zamyslet se nad tím, jak se povznést nad to, co vedlo k oslabení. Speciálně pokud se milenci z minulosti znovu setkají, aby vynesli na povrch nedokončené záležitosti. Proto, toto je ideální čas investovat svůj čas a energii směrem ke svým myšlenkám, dialogům a komunikaci obecně s ohledem na vztahy, touhy, tvořivost, peníze, jak si vydělat peníze, vašim hodnotám, sebevědomí, sebe-lásce a jak vás toto ovlivňuje k dobrému nebo ke špatnému. Venuše ve znamení Blíženců potřebuje stavět mosty, vyžaduje vyjádření citů prostřednictvím slov, je přátelská, proměnlivá a vyjadřuje svou lásku skrze mluvení, hraní, vtipkování, činění neobvyklých věcí a přináší nové a zajímavé informace do popředí. Jako výsledek, během tohoto cyklu mohou být mosty spáleny a mluvení, hraní a vtipkování může být odepřeno, zpožděno, špatně použito nebo vnitřně nepochopeno jako výsledek pocitu nevyslyšení nebo pocitu, že není bezpečné se vyjádřit svobodně. Mentální stimulace, lehkost, změna a svoboda jsou znemožněny a pokračování dvou "milujících", kteří jdou ve stejném čase, ukáže škodlivost stávajícím partnerstvím. Proto, záležitosti srdce musí být zváženy a volba mezi chtíčem a láskou musí být učiněna, neboť zakázané chování bude odhaleno, ať už v podnikání nebo vztazích. Také si dejte pozor na ukvapené rozhodnutí. Vládce Blíženců, Merkur, se v současné době přesouvá přes ohnivé kardinální znamení Berana, tzn. myslete předtím než začnete jednat nebo mluvit, jinak byste mohli velmi rychle litovat toho co jste řekli ve vzteku nebo jste se zavázali k něčemu příliš ukvapeně.

Abychom pochopili "dobré pro koho, špatné pro koho", musíte pochopit aspekty, nebo vztah mezi tranzitní Venuší a vaší mapou osobního horoskopu. Dovolte mi nejdřív rychle vysvětlit, co každý "dům" znamená. Domy představují 12 oblastí vašeho modrotisku, který representuje různé oblasti vašeho života.  Pokud máte jakékoli planety v Blížencích v 1. domě svého modrotisku, proběhne zpětný dopad na vás osobně - vaše tělo, váš humor,  vaši dovednost, život, primární motivace a vědomí sebe sama. Blíženci v 2. domě budou mít vliv na vaše finance a majetek movitý /nemovitý. Ve 3. domě, vaše sourozence, sousedy, krátké cesty, auta, denní dojíždění do zaměstnání a vaše blízké okolí. Blíženci ve 4. domě budou mít vliv na váš domov, otce, reality, rodinu a vše, co považujete za "stálé" bohatství. Ve vašem 5. domě ovlivňuje vaše první narozené dítě, vaši kreativitu, milence, sexualitu, rekreaci, spekulace, zakázaný sex, romantiku a investice. Ve vašem 6. domě ovlivňuje váš denní režim, zdraví, léčení, službu, malé domácí zvířata, lidi, se kterými budete pracovat denně, výživu a jak budete živit sami sebe, a také to co vás bude zotročovat. V 7. domě bude mít dopad na vaše zákonná partnerství – manželství a podnikání, vaše spojence, vaše druhé dítě a také to, koho považujete za „otevřené nepřátele“.  V 8. domě, vaše partnerské zdroje jsou ovlivněny, stejně jako zdroje jiných lidí obecně - banky, pojištění, daně a dědictví. Je to také místo, kde jsou obavy zvýrazněny a kde věci z minulosti mohou být vykopány a odhozeny. V 9. domě bude řešit vaši duchovní povahu, etiku, moudrost, cizince, zahraniční cesty, cestování na dlouhé vzdálenosti, import / export, vyšší vzdělání, soudy, právníky, sourozence vašeho partnera, vaše 3. dítě, profesory, učitele, vysoce vzdělané jednotlivce , vaši filozofii a vztah s Bohem. Ve vašem 10. domě vaši kariéru, podnikání, povolání, akce, šéfy, matku, babičku a vaši pověst. Je to také považován za "bod osudu," vaše společenské postavení a světskou pozici. Ve vašem 11. domě, vaše 4. dítě, vaše přátelé, skupiny, organizace, společenskost, vaše naděje, víru, přání, sny, štěstí a aspirace. A konečně, ve vašem 12. domě máte co do činění se "skrytými nepřáteli," vnějším "a „skrytým nepřítelem" uvnitř, který vás vězní a institucionalizuje a stane se vám vaší vlastní zkázou. Je to místo věznic, nemocnic, depresí, obav, úzkostí a podvědomí a nevědomí, sebe-sabotáže, konců, řešení a dokončení.
 
Další věc, kterou děláme je, že se podíváme na aspekty, vztah mezi ostatními planetami ve vaší astrologické mapě (horoskopu) v souvislosti s tranzitní Venuší ve znamení Blíženců. Máte-li planety ve Střelci, zažijete „přetahovanou“ týkající se otázek, jak jsme popsali výše, podle toho, kde se nachází vaše planety. Blíženci jsou 180 stupňů od Střelce, který je v opozici a proto jsem řekla: "přetahovanou“.  To může také vést k protichůdným silám a zájmům, které mají za následek odmítání a/nebo nerozhodnost. Blíženci umístěni 90 stupňů od Ryb a Panny, i přesto, máte-li planety pouze v jedné z těchto dvou znamení, můžete očekávat konflikt zájmů, výzev, bojů a/nebo averzí. Planety v Beranu nebo Lvu jsou 60 stupňů vzdálené od Blíženců, tzn. očekávejte spolupráci energií, kde lidé / energie zapadnou, tak, aby vám pomohli. Planety ve Vahách a Vodnáři jsou 120 stupňů od Blíženců, a proto můžete očekávat pomoc a prostředky podporující vás na vaší cestě. Pro ty, kdo budou zažívat náročné aspekty, prosím neztrácejte naději. Je to ve skutečnosti neuvěřitelně posilňující doba hlubokého léčení a sebeobjevování. Dívejte se na to , jako na čas, kdy můžete proniknout do hloubky a objevovat pravdy, které vás osvobodí. To je váš čas, kdy je třeba využít všechno, co jste se naučili, uplatněte své znalosti a oslovte všechno co rozkládá vaší sebe-hodnotu, okrádá vás o sebeúctu, sebelásku a dobré věci v životě.

Osobně jsem se musela ponořit hluboko do tohoto aspektu sebe sama a čelit mému stínu. Bylo to občas velmi bolestivé avšak musím vyzdvihnout, jak jsem vděčná za ty časy, kdy mne konfrontoval podvod a zrada. Tyto okamžiky mi pomohly vynést na povrch mé poslední schémata a přehodnotit, co je pro mě opravdu důležité, co si zasloužím, a jak mohu získat zpět mou osobní sílu, sebevědomí, sebeúctu a sebe-lásku. Je přirozené cítit strach, když víme, že by nás něco mohlo napadnout, ale to je způsob, jak se učíme zvládnout a překonat minulost. To je místo, kde vidíme iluze, pracujeme skrze zmatenost a vzestupujeme v lásce, silnější, moudřejší, více celiství a uzdravení. Stojí to za to, to vám slibuji!

Přeji Vám krásný týden!

Hodně lásky,

Michelle

Zdroj: Michelle Manders (Eloff) – www.palaceofpeace.net - Newsletter ze  24.04.2012

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Štěpánka Š. (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.
 

Vyhledávání