Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Symboly Symboly Symbol uzdravení a anděl poznání
Symbol uzdravení a anděl poznání PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 04 Listopad 2012 22:26
S tímto symbolem přicházím, jako anděl vašeho lidského poznání, které vede k uzdravení vašich srdcí a myslí. Jak jinak by mohlo dojít k vašemu plnému uzdravení, když nepochopíte samou podstatu lidského – Božího bytí na Zemi. Většina z Vás k tomuto pochopení nedospěla, proto je třeba stále na tom pracovat, neboť již nezbývá čas. Vaše šroubovice se upevňují, tělo se z pohledu Božího světla mění, nejste již ty bytosti co dřív.

Je třeba tento symbol ukotvit ve svém srdci, aby mohl vás začít pomalu léčit. Zatím není čas k jeho zcela plné aktivaci. To proces je postupný. A to je i odpověď na tvé otázky, proč stvoření bylo v září a opět v září. Nebyli jste připraveni na jeho očistnou a pravdivou energii, aby jste se podívali do svých temných komnat zapomnění.  Léčím, léčím a zvyšuji stále vaší energii směrem k Božímu souznění, bez jakýchkoliv omezení. Až v aktivaci se roztočí, záhy ve vás nastane klid a mír, vaše uzdravení, a tím myslím i ve fyzické úrovni. Nebude bolesti a nemocí po žádné úrovni. Však předtím je nutné pochopení, přijetí a odpuštění.

I tobě se v tomto okamžiku slzami rosí oči a cítíš, že symbolem dostáváte pomocný klíč k naprostému se očištění a odevzdání se do proudu Boží vůle a lásky. Na této cestě a odevzdání jsem tu s vámi ku pomoci. Jen neupadejte do beznadějí a skepsí, to drží vás v temné noci.

Jsem váš symbol uzdravení a  anděl poznání.

2.11.2012

symbol uzdravování a anděl poznání

 

 

Vyhledávání