Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Akce Další semináře SEMINÁŘ "OTEVÍRÁNÍ ZÁMKŮ SRDCE"
SEMINÁŘ "OTEVÍRÁNÍ ZÁMKŮ SRDCE" PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 17 Únor 2013 20:29
Milí přátelé,

V současném období, od prosincových dnů loňského roku 2012, na naši planetu dopadá velké množství vysokovibračních energií, jakož i tzv. fotonového Světla, nabitého fotony. Dostává se nám tak obrovské příležitosti tyto energie přijímat, vč. fotonů, do našich jemnohmotných i fyzických těl. V tomto období můžeme naše životy významně posunout a pozměnit. Připravit si tak také kvalitnější, harmoničtější další vývoj.

Ovšem, má to háček. Abychom mohli přijmout co největší množství těchto energií a zvýšit tak naši vibrační úroveň a následkem toho i zkvalitnit náš život, je potřebné mít již dostatečně tzv. otevřené Srdce. Jde o to, že v průběhu našich předchozích inkarnací každá situace, kdy jsme reagovali uzavřením se, stažením se, strachem, nenávistí atd. apod., vytvářeli jsme tak kolem našeho Srdce energetické bloky, zátarasy, hradby apod. nemluvě o našich případných spojenectvích, vazbách s temnými entitami. Prostě vytvářel se energetický obal, který nám neumožňuje se plnohodnotně spojovat s vysokovibračními energiemi a dále tak pracovat na naší transformaci a vzestupu. Pokud své Srdce necháváme neočištěné, pak nejen si bráníme ve zvyšování svých vibrací, ale také si bráníme v možnosti řešit mnohé další své nedořešené energie z minulosti, jelikož si tak ponecháme hradbu, blok ve vnímání a prostě potřebné informace neobdržíme nebo i při snaze něco řešit, odstranit, nebudeme či v jemnější formě, nemusíme mít k tomu přístup.

Řešením je aktivně se zaměřit na pročištění těchto bloků apod. energií zabraňujících přijímání vyšších energetických úrovní kvalit a spojování Srdce a vědomí. Ostatně význam očištěného srdce probírají ve svém poselství i AA Gabriela a AA Naděje "Naslouchání srdeční čakře", které ne náhodou v tomto období předali a které naleznete na našem webu zde.

V tomto nastupujícím týdnu můžeme mít velkou příležitost s tím něco udělat. Jak asi víte z našeho celoročního plánu seminářů, bude se konat velký seminář zaměřený právě na tuto problematiku: „Otevírání zámků Srdce“. Je to dlouhý seminář, není se co divit, je to náročná problematika.

Vzhledem k mimořádnosti tohoto období a souběžně významu očišťování Srdce pro život každého jednoho z nás a ve svém důsledku pak pro transformaci a Vzestup celého lidstva, zlepšování způsobů života na Planetě, Eva, která seminář povede, snížila cenu semináře na částku, která by měla být pro téměř všechny dostupná, a to na 3.000,-Kč, přičemž původní cena je 4.500,-Kč.  V ceně je ubytování v hotelu a snídaně.

Seminář se koná od středy, 20.2. 2013,  15:00 hod v hotelu Tenisového areálu na Zbraslavi. Zájemci , prosíme, volejte Hanku Noskovou, tel. 608 715 073. Je možné přijet i jen na část semináře.

Doprava:
Metrem na stanici Smíchovské nádraží, pak Bus 129, 241, 314, 318, 338, 361, 390 na stanici Zbraslavské náměstí a asi 3-4 minuty pěšky zpět, proti směru jízdy autobusu.
 
Na setkání s Vámi i společnou práci se těší Eva i Hanka
 

Vyhledávání