Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Akce Společné akce
Společné akce
VÝZVA KE SPOLEČNÉ PLANETÁRNÍ I NÁRODNÍ MEDITAČNÍ AKCI PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 03 Září 2014 21:05

Na úplňkové meditaci 25.8. vznikla myšlenka připravit velkou společnou meditační akci, s delším trváním za věc míru, za věc Světla, za výraznější rozšíření Světla na planetě. Mezitím se objevila i jedna planetárně připravovaná akce planetárních meditací, kterou organizuje opět Američan COBRA, jenž se angažuje v procesu šíření Světla na planetární úrovni a je, dle jeho sdělení, i v kontaktu s jednou mimozemskou civilizací (neřekl kterou, aspoň jsem to nezaregistroval) a jehož tří planetárních meditačních akcí jsme se již jako skupina také účastnili. A byly to meditace silné, které napomohly k vývoji Světla na planetě. Bylo to jednak v srpnu 2013 "Aktivace portálu míru", pak Aktivace portálu AION v listopadu a nakonec, zatím, Aktivace Portálu Návratu do nevinnosti v prosinci 2013.
Celý článek...
 
VELKÁ MEDITACE NA BLANÍKU – 21.9.2014 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 27 Srpen 2014 10:30

Milí přátelé,

Svoláváme na neděli, 21. září 2014, Velkou meditaci na Blaníku. V meditaci se propojíme s duchovní bytostí České republiky a s velkými osobnostmi české historie. S jejich pomocí a s pomocí bytostí světla budeme aktivovat duchovní vědomí českého národa.

Sraz v 11 hod. na náměstí v Louňovicích.


Přijďte v hojném počtu.

S láskou Eva Puklová

 
Aktivace Portálu Návrat do nevinnosti 21.12. (Cobra) PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 19 Prosinec 2013 13:52
Po velmi úspěšné aktivaci portálu AION je třeba znovu jednat. Proto se znovu setkáme ve skupinách, větších či menších, individuálně nebo s partnery, v době slunovratu 21. prosince, abychom se vrátili do nevinnosti. Mnozí z nás se setkají a otevřou se nejhlubšímu aspektu našeho Bytí, nevinnosti Duše, abychom ukotvili vědomí nad svět her, které se Kabala snaží s námi hrát.
Celý článek...
 
Aktivace Portálu AION 23.listopadu 2013 (Cobra) PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 18 Listopad 2013 15:03

Znovu nadešel čas konat. Nadešel čas vzít osud našeho světa do svých rukou. Proto se setkáme ve skupinách, větších či menších, individuálně nebo s partnery, v čase heliocentrické kvadratury Pluta a Uranu 23.listopadu. Mnoho z nás se setká a bude vizualizovat Událost, jak se děje právě TEĎ, a vytvoří tak čistý a harmonický kanál manifestace konečného osvobození planety.

Celý článek...
 
Obrazec v obilí – Paceřice u Turnova - Setkání a meditace u obrazce s Evou Puklovou PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 26 Srpen 2013 14:36
Obrazce v obilí – zajímavé a často i krásné obrazce se objevují v obilních lánech již desítky let prakticky po celém světě a po dlouhou dobu jak laická tak i odborná veřejnost si kladou otázku o jejich původu. Jak již to tak bývá skupina skeptiků předpokládá a tvrdí, že jde o dílo „vtipálků“. A skutečně, některé obrazce byly opravdu vytvořeny lidmi. Jiná skupina s otevřenějším způsobem vnímání světa a života říká, že jde o dílo mimozemských civilizací, kteří takto nám předávají zprávy, minimálně o tom, že jsou. A také, i zde, dokonce i vědci (někteří) nachází dost argumentů pro toto tvrzení.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345DalšíKonec »

Strana 4 z 5

Vyhledávání