Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Áriové
Specifika 4. a 5. uzlu vývojové spirály PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Úterý, 01 Červenec 2008 23:35

Vážení přátelé,

v následujícím článku jsou poselství přijatá od bytostí Ariů v dubnu 2008. Týkají se energií 4. a 5. uzlu vývojové spirály, které jsme čistili na seminářích. Pokračujeme tímto v seriálu zveřejňování poselství od Ariů. která přijímáme pravidelně na společných meditacích s Evou Puklovou

Celý článek...
 
Uzly vývojové spirály 1, 2 a 3 - poselství od Áriů PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Pondělí, 02 Červen 2008 15:12

Další poselství od Ariů, která pravidelně přijímáme k aktuálním situacím v našich životech, se týká prvních tří uzlů vývojové spirály. V letošním Mayském roce projde každý z nás svými 9 uzlovými body a procítí jejich nezpracované energie. O tom jsme již dříve psali, nyní jsou zde konkrétní poselství, jak jsme je zapsali na meditaci s Arii. Jedná se o spojení poselství 4 osob, jednotlivé údaje se sice mohou drobně lišit, ale vytvářejí jedinečný celek.

Celý článek...
 
Poselství od Áriů pro Mayský rok 19. 11. 2007 – 13. 11. 2008 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Sylva   
Neděle, 18 Květen 2008 19:27

Toto poselství jsme obdrželi na pravidelných setkáních s Arii, bytostmi první dimenze. Tímto článkem bych ráda začala seriál zápisků z těchto poselství, abychom mohli aktuálně reagovat na probíhající změny v našem životě. Jsou to většinou poselství několika účastníků těchto meditací, tato se vzájemně doplňují a utvářejí celkový obraz.

Celý článek...
 
Áriové hovoří o diamantových energiích PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Sylva   
Úterý, 08 Duben 2008 19:20
Diamantové energie se připojují jako velmi významní pomocníci k láskyplným energiím, které zde již delší dobu pracují. Jsou to velice silné očistné a harmonizující energie, v určitém slova smyslu je lze použít jako světelné lázně – to je jen jedna z mnoha kvalit...

 

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345DalšíKonec »

Strana 5 z 5

Vyhledávání