Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Máří Magdaléna - Zákon Míru a Brány Země 78-84 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 30 Květen 2012 21:29
Přijala Michelle Manders v Johannesburgu v Jižní Africe 28. června 2010

Já jsem Máří Magdaléna a zdravím vás a vítám ve vaší božské přítomnosti světla a lásky. Vítejte.
Procházíte hlubokou vnitřní proměnou v důsledku energií, které jsme přivedli v nedávné chvíli. V této aktivaci jste představeni energii Zákona Míru a Draka Míru, která je součástí Ruské aktivace a aktivace třetího Posvátného Chrámu Ohně.
Celý článek...
 
Jeshua - Pracovníci světla vstupují do Nové Éry PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 30 Květen 2012 13:55
Jeshua skrze Pamelu Kribbe na rádiu The Awakening Zone, květen 2012

Drazí přátelé, je mi velkým potěšením být tu teď s vámi. Mám z toho takovou radost. Všechny vás znám. Dříve jsme na Zemi sdíleli okamžiky, jako je tento, jednoduše jsme se těšili ze vzájemné přítomnosti. Pociťte to se mnou, ať už jste v této místnosti nebo posloucháte tuto stanici na dálku. V srdcích jsme propojeni. Na této úrovni na času a místě tolik nezáleží. Pojďme společně oslavit naši jednotu.
Celý článek...
 
Pohyby času Poselství Mistra Djwal Khula (Mistr Moudrosti a Soucitu) PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Středa, 30 Květen 2012 01:40
Přijala Natalie Glasson -  17/05/2012
Díky jasu lásky jsem se přiblížil k vaší energii, abych sloužil; já jsem Mistr Djwhal Khul, je to nejhlubší čest sdílet mou moudrost s vámi. Já, Mistr Djwhal Khul, přináším velký zdroj energie na Zem a do vašeho bytí; přicházím tak sdílet svou moudrost. Je mým přáním, aby  můj zdroj světla, vám nabídl sílu, kterou potřebujete, abyste pokračovali po své duchovní cestě. Dýchejte energii síly do svého bytí, síly, která podporuje vaše základní vnitřní energie.
Celý článek...
 
Vážit si pozemského života PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Úterý, 29 Květen 2012 21:18
Poselství Kryona přijala Barbara Bessen, duben 2007
Zdravím vás, milí přátelé, jsem Kryon z Magnetické služby. Jak rád vás opět vidím. Divíš se? Myslíš si: Jak mě může Kryon vidět, když jsem se teprve nyní rozhodl, že si přečtu tento text.   Vlastně jsem chtěl dělat něco úplně jiného. Teď to tady čtu a Kryon to snad věděl a vidí mne?  
Celý článek...
 
Váš anděl vzestupu - Poselství Archanděla Michaela PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 23 Květen 2012 21:51
Přijala Natalie Glasson -  14.05.2012

      S nejhlubší láskou k vám nyní vysílám svou energii, já jsem Archanděl Michael a přicházím s důležitým poselstvím, které vám pomůže ve vašem procesu vzestupu, umožní, aby mohly proběhnout určité přípravy.

      Máte společenství průvodců, kteří s vámi jdou po celou vaši pozemskou existenci a nepřetržitě jsou napojeni na vaši energii a vědomí. V tomto společenství průvodců máte i množství andělských bytostí, které vás vedou a podporují. Každá andělská bytost má kvality Stvořitelovy duše a všechny chtějí a jsou vedeny k tomu podělit se o ně s vámi, abyste je mohli přijmout a ty samé energie zaktivovat ze svého nitra.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí381382383384385386387388389390DalšíKonec »

Strana 382 z 391

Vyhledávání