Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Zajímavosti
Další zajímavosti
NOVÁ KRYONOVA KNIHA - KNIHA 6 - PARTNERSTVÍ S BOHEM PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 05 Duben 2016 21:29

Milí přátelé,

máme velikou radost, že se nám, ve spolupráci s nakladatelstvím Wikina, podařilo připravit pro vás, Kryonovy příznivce, pro širokou duchovní veřejnost, další Kryonovu knihu, již šestou v pořadí a že vám můžeme oznámit, že

                   ve středu, 6.4. 2016, vychází Kryonova kniha 6 – PARTNERSTVÍ S BOHEM.

Celý článek...
 
Cobra - Interview Cobra, Lynn a Richard - 21. 3. 2016 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 05 Duben 2016 20:36
Žijeme v mimořádné době. Jedná se o posun věků. Finanční systém se sám zrestrukturalizuje, matrix se rozpadne a zrodí se nová společnost. Naše realita je o posunu a změny se dotknou každého. Tento svět brzy vstoupí do zcela nové dimenze, nové reality, do ukončení lineárního času. Jste připraveni? Tato jízda není pouze úvodem, jak se na to připravit…Je to výjimečná příprava na tuto mimořádnou dobu. Obsahuje informace a vedení ohledně doby kolem roku 2012 a planetárního dimenzionálního posunu, jaký se na této planetě ještě nikdy neodehrál.
Celý článek...
 
Páter Daniel Maes - Pět let nehorázných lží o Sýrii PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 24 Březen 2016 19:08

Rádi bychom zde prezentovali, že ač církev, zvl. pak katolická, je součástí celého toho systému na ovládání , lidstva a manipulaci s ním, tak i přesto v jejich řadách je dost odvážných lidí, oddaných věci lásky, míru a porozumění mezi národy a státy. Jeden takový projev lidskosti zde velmi rádi uveřejňujeme.

Otevřený list belgického řeholníka belgickému ministru zahraničí

Celý článek...
 
Interview Cobra a Essayenya Mosteenya ze 4. března 2016 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 22 Březen 2016 22:47
Tento rozhovor vedl s Cobrou Essayenya Mosteenya (EM) z webu/blogu Wholeness Navigator / Navigátor Celistvosti. Děkujeme Cobrovi, že si našel čas.

EM: Již jste na to víckrát odpověděl, ale, prosím, udělejme to znovu. Jaká je interakce mezi naší DNA a naším vědomím? A proč mají některé mimozemské skupiny takový zájem, aby manipulovaly s naší DNA?

Celý článek...
 
SKONČIL ČAS VYSVĚTLOVÁNÍ, NASTAL ČAS ČINŮ PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 23 Únor 2016 21:14
Doba se zrychluje a je nám stále rychleji ukazováno, kde děláme chyby a jakým směrem se vydat. Samozřejmě všichni ti, kteří zůstávají ve svých hlavách a naučených programech nic nepozorují. Žijí si svým „ životem“, kde otrokem i otrokářem jsou především sami sobě. Mají stále větší nároky, a to především v hmotném světě. Neustále plánují dopředu, do budoucnosti, žijí na dluh, a neuvědomují si, že jim utíká mezi prsty Přítomnost. K tomu všemu si v tom velice libují a většinou se chovají jako mistři světa. Ego velí a rozhoduje v jejich životech.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí11121314151617181920DalšíKonec »

Strana 15 z 31

Vyhledávání