Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Zajímavosti
Další zajímavosti
Cobra - Rob Potter a Cobra v rádiu Victory of the Ligth PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 05 Leden 2016 19:27

Milí přátelé, přinášíme vám opravdu velmi zajímavý a informačně bohatý rozhovor Cobry s Robem Potterem  z Rádia Victory of Light  z 15. 12. 2015.

Rob –  Jsme zde opět s našim vyslancem světla, Cobrou. Děkuji, že jste přišel do rádiového vysílání stanice „Vítězství světla“. Vítáme Cobru.

Celý článek...
 
K novému roku 2016 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 03 Leden 2016 23:45
Milí přátelé,
již je to několik dnů, co jsme vstoupili do nového roku. Roku 2016, neboli roku s vibrací čísla 9 – dokončení. Mnoho skutečností se v tomto roce dokončí. Některé i fyzicky, jiné „jen“, ale to je nejdůležitější, v energetických rovinách, aby se posléze manifestovaly v naší fyzické realitě. A právě to, aby k tomu mohlo dojít, a aby i další a značné množství lidí se probudilo, začali si uvědomovat sebe, různé souvislosti naší společné reality, vlivy,
Celý článek...
 
Přání k vánočním svátkům PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 25 Prosinec 2015 16:58
Milí přátelé,

a už v tom zase lítáme - vánoce. Po tom velkém celoročním shonu naplněného překotnými událostmi ať ve vnějším či vnitřním světě, když oba se očišťují a my jsme z toho kolikrát perplex, úplně "vedle sebe" a  také "grogy", usedli jsme na chvilku ke svátečnímu stolu se svými blízkými, vzpomenuli našich přátel a snad  i lidí trpících, kteří nemají to štěstí, prožívat po roce práce, různých zátěží také chvíle míru a radosti. Vzpomeňme tedy v těchto dnech, kdy si přece jen přes tlak "moderní" společnosti uvědomujeme duchovní hodnoty žití, právě na ně a pošleme jim, vlastně všem lidem, kus toho našeho štěstí, radosti i lásky ve formě vyslaného světla a lásky našich božích srdci a vnesme tak na planetu více této velmi potřebné energie spolupatřičnosti, soucitu, lásky, aby se takto usadila v srdcích všech lidí a ovlivnila jejich mysl a činy. A naše modrá planeta se tak stala planetou lásky.

A při té příležitosti vás chci požádat, vzpomeňte si také na naše spoluobčany, 5 našich lidí, kteří byli letos v létě uneseni neznámou skupinou při svém pobytu v Jemenu a Libanonu a jsou nadále zadržovaní. Jejich příbuzní o nich stále nemají prakticky žádné zprávy. Vzpomeňte tedy i na ně a pošlete světlo a lásku do oblasti Blízkého východu, kde jsou zadržování i s prosbou duchovním bytostem a Stvořiteli o pomoc a pozitivní vyřešení této těžké situace. Posílejme jim tuto pomoc, tuto energii, každý den večer, ve 20:00 hod, nebo ve svém čase, do konce tohoto roku 2015. Děkujeme.
 
Možná vás při této příležitosti potěší krásní vánoční píseň   Vianočný zázrak..
 
Krásné svátky všem lidem
redakce
 
Malá úvaha o současnosti v transformačním procesu PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 11 Prosinec 2015 15:58
Přišli jsme na planetu v době velkých změn. Ne každá duše měla, má, tuto příležitost. A jak se k této příležitosti stavíme? Probouzení probíhá. Ano, mnozí lidé jsou již probuzení, ale není tomu tak u většiny populace. Ta ještě spí. Je teď na nich, aby se probudili. Ale sami to nezvládnou. Jsou plně pod vlivem mainstreamu a propagandy vládců, což vládcům umožňuje konat to, co konají, vč. i oné "migrantské vlny" do Evropy a neustálého zkoušení vyvolat válku.
Celý článek...
 
NOVÉ KRYONOVY KNIHY PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 15 Listopad 2015 18:03
Milí přátelé,
s velkou radostí přináším zprávu, že v těchto dnech vychází další 2 knihy ze  společné autorské dílny Kryona a Lee Carrolla. Konkrétně Kniha 4  - Kryonova podobenství a prakticky současně také i Kniha 5 - Cesta domů.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí11121314151617181920DalšíKonec »

Strana 17 z 31

Vyhledávání